Havada Duran Bina

Konu İstatistikleri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Kültür ve Sanat kategorisinde evrensel-insan tarafından oluşturulan Havada Duran Bina başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,608 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Kültür ve Sanat
Konu Başlığı Havada Duran Bina
Konbuyu başlatan evrensel-insan
Başlangıç tarihi
Cevaplar

Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan evrensel-insan

evrensel-insan

Kahin
Yeni Üye
Buyuk Britanya'nin Londra Sehrinde, Dunyada ilk defa havada duran bir bina insa edildi.

Binanin insa tarihi 2 Ekim'de tamamlanan ve 24 Ekim'e kadar da ziyaretcilerine acik olan bina, aynen havada duruyor (Alacatan'in mucizesi!)

British artist Alex Chinneck'in yaratimi olan bu eser, gorenleri "hayrete dusuruyor."

Binanin resmen asili durdugunu, binanin icinden gecerek te kanitliyabiliyorsunuz.

coventgarden-v2.jpg

coventgarden2.jpg

image.jpg

Installation-by-Alex-Chinneck-entitled-Take-my-lightning-but-dont-steal-my-thunder.jpg

acJMP_CG_HOUSE_FLOAT_11.jpg

X

FAdmin
Onursal Üye
Ucan Sabri'yi aramizda para toplayip ziyarete gonderelim mi?

X

FAdmin
Onursal Üye
Gercekten vizyon meselesi bazi seyler, simdi su binaya bakiyorum harcanabilecek maksimum rakam 10 milyon tl olsun, birde bize bakiyorum adam 10 milyon tl'ye dinazor heykeli diyor Ankara'nin gobegine. :)

Objectivity

Kahin
Onursal Üye
@evrensel-insan

Metafizik bir olay var mı diye baktım fakat tümüyle dijital boyama teknikleri ile alakalıymış madem bu konulara meraklısınız Parapsikolojide Levitasyon Tekniği ile siz bile havada durabilirsiniz.:)

Bu arada göz yanılması-yanılsama nelere kadir görüyorsunuz değil mi buradan çıkartılacak ders gördüğüne aldanma olabilir mi acaba? Görünen her zaman gerçek olmayabiliyor özellikle siz bu konuda uzun uzun düşünmelisiniz bence...

evrensel-insan

Kahin
Yeni Üye
@evrensel-insan

Metafizik bir olay var mı diye baktım fakat tümüyle dijital boyama teknikleri ile alakalıymış madem bu konulara meraklısınız Parapsikolojide Levitasyon Tekniği ile siz bile havada durabilirsiniz.:)

Meraktan ziyade ilginclik. Cunku ortada bilime ters gelen bir durum yok.

Bu arada göz yanılması-yanılsama nelere kadir görüyorsunuz değil mi buradan çıkartılacak ders gördüğüne aldanma olabilir mi acaba? Görünen her zaman gerçek olmayabiliyor özellikle siz bu konuda uzun uzun düşünmelisiniz bence...

Goz yanilmasi yok. Ben binayi gezdim ve gordum. Cok ustaca ve zekice uygulanan sanat var.

Tüm sayfalar yüklendi.
Sidebar Kapat/Aç