Hastalık

mavimor

Aktif üye
Kayıtlı Üye
Web sitesi
www.tekiner.org
Acının ve hastalığın erişmediği ölümlü yoktur. Euripides
Bir hastayı tedavi eden doktordur, kurtaran hastabakıcı. Victor Hugo
Hasta ziyaretine gidin. Fakat bunu dört gün ara ile yapın. Hadis-i Şerif
Hasta ziyaretinin makbulü, kısa olanıdır. Tavus
Hastalar sağlamlardan daha çok yaşar. Theodor Fontane
Hastalık dediğin şey atla gelir, yaya...
İçeriğin tamamını görüntülemek için lütfen giriş yapınız.

ihaveanidea

Üye
Kayıtlı Üye
Uyuyamadım bu gripten dolayı. Gece gece yatağımda Müslüm dinliyorum.

kahin

Yeni üye
Kayıtlı Üye
bende grip olmuşum birde kuru öksürük var çok fena uyuyamıyorum, 2 gündür öksürmekten kabus gibi 2 gece yaşadım..:confused:

Ay

Üye
Kayıtlı Üye
[MENTION=6360]ihaveanidea[/MENTION], hasta yataginizda Müslüm dinlerken yapılabilecek en iyi etkinlik zencefili balli limonlu sıcak çay içmek.

[MENTION=6633]kahin[/MENTION] bey, size de geçmiş olsun.

ls2

Tanınmış üye
Kayıtlı Üye
geçmiş olsun tüm hastalara. keçi boynuzu yeyin valla iyi gelio. bide nane çayı. açıyor ciğerleri..

kahin

Yeni üye
Kayıtlı Üye
:bende kronikleşmiş boyun fıtığı ve romatizma var ciğerlerim çürümeye başlamış, sırtımdada
kreçlenme var artık yaşlılık belirtileri başladı, son yıllarda sık sık grip ve öksürük gibi hastalıklara
tutuluyorum aylarca sürüyor, kışları bana eziyet yazın rahatlıyorum, geceleri saat: 05. 00 korkunç
ağrılarla uyanıyorum, tıp çaresiz bu konuda...

ls2

Tanınmış üye
Kayıtlı Üye
:bende kronikleşmiş boyun fıtığı ve romatizma var ciğerlerim çürümeye başlamış, sırtımdada
kreçlenme var artık yaşlılık belirtileri başladı, son yıllarda sık sık grip ve öksürük gibi hastalıklara
tutuluyorum aylarca sürüyor, kışları bana eziyet yazın rahatlıyorum, geceleri saat: 05. 00 korkunç...

"ictenlik"

Tanınmış üye
Kayıtlı Üye
tutuluyorum aylarca sürüyor, kışları bana eziyet yazın rahatlıyorum, geceleri saat: 05. 00 korkunç...

Son düzenleme:

kahin

Yeni üye
Kayıtlı Üye
teşekkürler arkadaşlar ,hepiniz çok iyi insanlarsınız teşekkür ederim,bir ara doktor bana fındık fıstık çekirdek yemelisin günlük 50 gr. demişti bende halen yemeyedevam ediyorum, Kan testlerinde eğer sonuçlara eklenmezse magnezyum eksikliği görülmez ve şikayetleriniz eğer buna bağlıysa ne denerseniz deneyin çare olmaz ..sanırım ben gerçekten...

Son düzenleme:

ls2

Tanınmış üye
Kayıtlı Üye
teşekkürler arkadaşlar ,hepiniz çok iyi insanlarsınız teşekkür ederim,bir ara doktor bana fındık fıstık çekirdek yemelisin günlük 50 gr. demişti bende halen yemeyedevam ediyorum, Kan testlerinde eğer sonuçlara eklenmezse magnezyum eksikliği görülmez ve şikayetleriniz eğer buna bağlıysa ne denerseniz...

"ictenlik"

Tanınmış üye
Kayıtlı Üye
teşekkürler arkadaşlar ,hepiniz çok iyi insanlarsınız teşekkür ederim,bir ara doktor bana fındık fıstık çekirdek yemelisin günlük 50 gr. demişti bende halen yemeyedevam ediyorum, Kan testlerinde eğer sonuçlara eklenmezse magnezyum eksikliği görülmez ve şikayetleriniz eğer buna bağlıysa ne denerseniz...

Son düzenleme:

"ictenlik"

Tanınmış üye
Kayıtlı Üye

Son düzenleme:

Lefty

Tanınmış üye
Kayıtlı Üye
Mevsimi ve nerdesiniz bilmiyorum ancak az az bol bol az pişmiş-hızlı pişirilmiş çiğe yakın balık tüketin...(Bunu yaparken bulantı-irrite olma hatta kusmaya yakın tepkiler bile olsa bunu umursamayın ve gözardı edin derim...)
Saygılar
Çiğ ya da az pişmiş balık yiyen...

kahin

Yeni üye
Kayıtlı Üye
arkadaşlar :) romatizmanın tedavisi yoktur, herşeyi denedim ben balıksa balık kuru yemişse kuruyemiş,

artık yavaş yavaş yaşlanıyoruz, :)

hastalık yaşlılıkla beraber geldimmi? dünyanın en zengin insanıda olsa en fakiride olsan geliyor
işte hastalık zengin fakir ayrımı yapmıyor her insan eşit derecede kabus yaşatıyor.

omurilik fıtıgı ve...

Son düzenleme:

kahin

Yeni üye
Kayıtlı Üye
şu an son bir kaç yıldır kas gevşeticilerle ayakta durabiliyorum, eğer bu ilaçları almasam acıdan uyuyamıyorum..
bir ara egzersiz önermişlerdi bana onuda yaptım, eğzersiz yaparsan düzelir demişlerdi.
doktorlar fakat egzersiz yaptıgımda agrılarım dahada artmaya başladı, dedimya
bu iş doktorluk değil işimiz tanrılık çünkü herşeyi veren tanrı...

Son düzenleme:

"ictenlik"

Tanınmış üye
Kayıtlı Üye
Çiğ ya da az pişmiş balık yiyen insanların çoğunun vücudunu parazitler sarıyor, acı içinde doktora zor yetişiyorlar yani bakteri ve parazit riskine karşı doktorlar tarafından önerilmiyor fakat ısrarla yemek isteyenler de sonucuna katlanır.

Balıklardan İnsana Geçebilen...

Son düzenleme:

"ictenlik"

Tanınmış üye
Kayıtlı Üye
arkadaşlar :) romatizmanın tedavisi yoktur, herşeyi denedim ben balıksa balık kuru yemişse kuruyemiş,

artık yavaş yavaş yaşlanıyoruz, :)

hastalık yaşlılıkla beraber geldimmi? dünyanın en zengin insanıda olsa en fakiride olsan geliyor
işte hastalık zengin fakir ayrımı yapmıyor her insan eşit...

Son düzenleme:

"ictenlik"

Tanınmış üye
Kayıtlı Üye
Son düzenleme: