Göz Göre Göre Gelen Cinayetten Sonra Bakan Istifa Etti

Konu İstatistikleri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Dünyadan Haberler kategorisinde @Búri tarafından oluşturulan Göz Göre Göre Gelen Cinayetten Sonra Bakan Istifa Etti başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 74 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Dünyadan Haberler
Konu Başlığı Göz Göre Göre Gelen Cinayetten Sonra Bakan Istifa Etti
Konbuyu başlatan @Búri
Başlangıç tarihi
Cevaplar

Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan @Búri

@Búri

Yeni üye
Yeni Üye
Katılım
27 Ağu 2023
Mesajlar
51
Tepkime puanı
2
Puanları
8
Yaş
35
Konum
Midgård
Üniversite Bölümü
mythology
Ünvan
the first human

Göz göre göre gelen cinayetten sonra bakan istifa etti​

Feribota son anda binmek isteyen bir yolcuyu iterek ölümüne sebep olan denizcilerin görüntüsünün ortaya çıkmasından sonra Denizcilik Bakanı istifa etti.​

sozcu-com-tr-50x50.jpg

SOZCU.COM.TR
Yayınlanma: 15:16 - 11 Eylül 2023 Güncellenme: 15:19 - 11 Eylül 2023

Göz göre göre gelen cinayetten sonra bakan istifa etti

Yunanistan'ın liman kenti Pire'de yaşanan ve güvenlik kameralarının da anbean yakaladığı bir olay ülke gündeminde şok etkisi yaratmaya devam ediyor…


Geçen hafta Pire limanından Heraklion'a doğru kalkmaya hazırlanan tarifeli feribot seferine son anda yetişen bir yolcu ile gemideki görevliler arasında yaşanan arbede feci bir ölümle sonlandı.

Gemiye binmek isteyen yolcuyu iterek denize düşmesine sebep olan iki mürettebat daha sonra olayı izlemiş ve geminin kaptanı da hareket etmişti. Bu görüntüler sonrasında kaptan ve mürettebat gözaltına alınırken bugün dikkat çekici bir gelişme yaşandı.

Yunanistan’ın Denizcilik Bakanı Miltiadis Varvitsiotis istifa ettiğini duyurdu. Yunan hükümetinin sözcüsü Pavlos Marinakis, Varvitsiotis’in yerine Christos Stylianidis’in getirileceğini belirtti.

SÖZLERİ TEPKİ ÇEKMİŞTİ

36 yaşındaki Antonis Karyotis isimli Yunan yolcunun ölümünün ortaya çıkmasından sonra Varvitsiotis, şoke olduğunu ve cinayeti korku ve üzüntüyle izlediğini söylemişti.

Fakat Varvitsiotis daha sonra, “Bugün insanlar bu adil olmayan ölüme üzülüyor fakat ayrıca bugün ekmeğinin parasını kazanmaya çalışan insanlar cinayetle suçlanıyor. Ve o insanlar da üzülüyor” demişti.

Bakanın sözleri büyük tepki çekti. Sözlerinin çarpıtıldığını iddia eden bakan iddiaları yalanlasa da bugün istifasını duyurdu.
 
Son düzenleme:

@Búri

Yeni üye
Yeni Üye
Katılım
27 Ağu 2023
Mesajlar
51
Tepkime puanı
2
Puanları
8
Yaş
35
Konum
Midgård
Üniversite Bölümü
mythology
Ünvan
the first human
~ ahlaksızlık, onursuzluk, yüzsüzlük dediğin böyle bir şey olsa gerek.

~ hiç bir kişi öldü diye istifamı olurmuş? bunlarda japon gibi ahlaksız; pis "gavur yunanlar."

~ rum toplumu ise ayrı bir "gavur " olsa gerek; insan bir tepki verir sokakları ateşe verir. koskoca bakan istifa etmiiş ne bir itiraz ne bir ses... esefle kınıyorum. biraz üstün yüce ari ırk sözde türk(ne mutlu türküm demekle türk olan 72x millet) toplumundan örnek alın.

 
Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.
Sidebar Kapat/Aç

Yeni Konular

Advertising

Üst