Gezi Sürecinde Akp'den İnciler

Konu İstatistikleri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gezi Parki Arsivi kategorisinde Ferdinand Bardamu tarafından oluşturulan Gezi Sürecinde Akp'den İnciler başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 6,074 kez görüntülenmiş, 51 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gezi Parki Arsivi
Konu Başlığı Gezi Sürecinde Akp'den İnciler
Konbuyu başlatan Ferdinand Bardamu
Başlangıç tarihi
Cevaplar

Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ferdinand Bardamu

ls2

Kahin
Onursal Üye
[MENTION=4198]donkişot[/MENTION]

Hiç hoş değil bu kinci yorumun hiç yakıştıramadım. Tamam, biliyorum farklı hayat görüşlerine sahip olduğunuzu ama böyle bir bakış açınını haketmiyor Ferdinand

Haklısın. ancak o kadar subjektifler ki ,bende istemeyerekte olsa milliyetçi ve kinci konuma itiliyorum.

Ferdinand Bardamu

Kahin
Yeni Üye
Akp otobüsleri miting için görevlendirildi demişim ve görevlendirilmiş. Asıl Akp'nin eğer bu otobüsleri kiraladıysa bunları belgeleriyle kamuoyuna duyurması gerekir.

phi

Felsefe.net
Yeni Üye
Ben su andan itibaren senin bilginin dogruluguna inandigini dusunmuyor, aksine o kafamda olusan ne guzel bilginin gercekligini ogrenmeye calisiyor sonuna kadar goturuyor dedigim ferdinandin yerine, bilginin kendi menfaatine dusuncelerine kendi hayatina uyup uymadigini kontrol edip ondan sonrasina onem vermedigini, bilginin gercek mi degil mi senin icin onemli olmadigina kanaat getirdim.

Ferdinand Bardamu

Kahin
Yeni Üye
Ornegin zabita olarak nitelendirdigin kisinin ustunde gorevli uniformasi vardir. Zabita oldugu belli degildir ki o kiyafetlerde her yerde satilir. Zabita oldugunu ispat eden ne varda zabita yani devlet calisani insan toplamaya calisiyor diye gosteriyorsun ve yine halki yanlis bilgi ile bilinclendirmeye calisiyorsun.

Farzedelim o zabita olsun. Zabitanin gorevini biliyorsundur herhalde anlatmama gerek yok. O alanda taskinlik cikmasin diye yonlendirme yapmis olabilir.

Devlet görevlisi bir siyasal parti mitingine insan yönlendiremez. Partinin değil devletin görevlisidir. Görüntülere bakarsan adamın zabıta memuru olduğunu düşünmek gayet makuldür.

phi

Felsefe.net
Yeni Üye
Akp otobüsleri miting için görevlendirildi demişim ve görevlendirilmiş. Asıl Akp'nin eğer bu otobüsleri kiraladıysa bunları belgeleriyle kamuoyuna duyurması gerekir.

Belgeleri mansetlerdeydi bugun eger gazeteleri takip etseydin. Ayrica kelime oyunlarina girmeyelim istersen. Belediye otobüsleri Akp mitingi için insan taşımakla görevlendirildi bunu demissin ve derkende neyi kasit etmek istedigini ben cok iyi anliyorum Ferdinand.

Ferdinand Bardamu

Kahin
Yeni Üye
[MENTION=788]Phi[/MENTION] bugüne kadar bir çok kez yanlış kanaatlere vardın. Bu da onlardan biridir ve senin böyle bir düşünceye sahip olma özgürlüğün vardır.

phi

Felsefe.net
Yeni Üye
Devlet görevlisi bir siyasal parti mitingine insan yönlendiremez. Partinin değil devletin görevlisidir. Görüntülere bakarsan adamın zabıta memuru olduğunu düşünmek gayet makuldür.

Makul olmasi onun zabita olup olmadigini gostermez. Tipki polisin turbanliyi dovmesine baktigin gibi bunada bak o halde. Banada kadinin polisin silahini calmis olabilecegi ve poliste bu yuzden o sekilde davranmis olabilecegi makul geliyor derim.

Ferdinand Bardamu

Kahin
Yeni Üye
[MENTION=788]Phi[/MENTION] kusura bakma ben de hukuk alanında yetkin bir insan değilim;ama sen hukuktan hiç anlamıyorsun sanırım.

phi

Felsefe.net
Yeni Üye
[MENTION=788]Phi[/MENTION] bugüne kadar bir çok kez yanlış kanaatlere vardın. Bu da onlardan biridir ve senin böyle bir düşünceye sahip olma özgürlüğün vardır.

Valla senin hakkinda verdigim kanaatlerin hic birinde yanlislik yoktu olmayacaginida ispatladin sagolasin. Hayat olarak elbette yanlis kararlar verdim. Ama hepsinden de ders aldim rahat ol :)

[MENTION=788]Phi[/MENTION] kusura bakma ben de hukuk alanında yetkin bir insan değilim;ama sen hukuktan hiç anlamıyorsun sanırım.

Ben Ucak Muhendisiyim Ferdinand. Hukukcu degilim o yuzden anlamamam normal. Sohbeti burada kesiyorum. Iyi geceler sana.

Ferdinand Bardamu

Kahin
Yeni Üye
Rica ediyorum o zabıta görüntüsü ile ilgili bana dava aç ve sonucu görelim.

Ferdinand Bardamu

Kahin
Yeni Üye
Polis Suç İşliyor!

[video=youtube;fZEs8VAuhBs]https://www.youtube.com/watch?v=fZEs8VAuhBs[/video]

Ferdinand Bardamu

Kahin
Yeni Üye
Ne dedikleri belli değil. Yalanlar ve gerçekler

[video=youtube;58mAkEqL5_w]http://www.youtube.com/watch?v=58mAkEqL5_w[/video]

Tüm sayfalar yüklendi.
Sidebar Kapat/Aç