Gerçek tarih hakkında, kısa bilgi.

Konu İstatistikleri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Serbest Kürsü kategorisinde gerçekçi tarafından oluşturulan Gerçek tarih hakkında, kısa bilgi. başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 354 kez görüntülenmiş, 2 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Serbest Kürsü
Konu Başlığı Gerçek tarih hakkında, kısa bilgi.
Konbuyu başlatan gerçekçi
Başlangıç tarihi
Cevaplar

Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan UpBot

gerçekçi

Felsefe.net
Yeni Üye
atatürkün yaşadığına dair, kanıtlar var,napolyonunda var, darwininde var,kısaca 16. yydan sonra yaşıyan her insan gerçekten yaşamıştır.
fakat, ilk osmanlı paşasının 13. yyda yaşadığının ispatıda ,6. vahdettindir. diyebilriz.
çünkü dna uyumluluğu vardır.dna uyumlulugu sayesınde
kim kimin? ne oldugunu ispatlarsınız.

ama şöyle bakıyoruz, 3000 yıl önce yaşadıgı düşünülen
musanın 2000 yıl önce yaşadıgı düşünülen,
1400 yıl önce yaşadığı düşünülen.
muhamedin yaşadıgına dair ispat varmı? yok değilmi?

bunlar gerçekten peygamber olsaydı, tıpkı firavun gibi mumyalanırdi ve bu ispat olurdu..çünkü firavun gerçek
peygamberdir. evet evet gerçek tarihi anlatıyorum, aklınız
almaz ama yinede anlatıyorum. tarihteki ilk peygamber
firavundur. uzaylıların eğittiği firavun modernizimde kurucusudur.
ispatı vardır. mısırlıların peygamberidir.mumyalanmıştır.
çünkü öyle emretmiştir.
ama sizin ianndıgınız kişilerde sıradan koyun çobanlarıydı.
en ufak bir isaptı bile yok. şimdi ispat deyınce ,
dna dışındakı ispatların ispatsız oldugun anlarsınız bir gün.

gerçekçi

Felsefe.net
Yeni Üye
firavun gerçek peygamberdi, mısırlı yahudi kanı taşıyarak , tüm israilogullarını besliyordu, vergi almıyordu. elinde kitap kitap dolaşıp tanrılar adına insanları kandırmadı .çünkü o iy ibiriydi.. hatta muıhteşemdi.. arap kökneli yahudiler onu sevmiyordu musada arap kökenlı yahudiydi.. işte gerçek tarih bu.düşünün ben zaman makınası kullansam ve 2019 yılına gelsem. o günleri gördüm desem bana inanamazsınız. firavun tanrının peygamberi değil insanlıgın gerçek peygamberidir. insanlık tarihi baştan aşagıya yanlış, sizde hiç görmediginiz musa isa ve muhammedde iannıyorsunuz. musa firavunun kölesiydi. çünkü yahudiydi.. . isada romalıların esiriydi. çünkü yahudiydi.. muhammeddde mekkelilerin kölesiydi çünkü yahudiydi. siz arap kökenli müslümanlarda yahudidir. avrupa kökenli türklerde bizanslıdır. anlattıklarımın hepsi gerçektir. zaman makınası bu herşeyi gösteriyor..insanlar modern olmayı becerdiler ama asla insan olamadılar. çünkü insan olunca modernizim anlamsız kalıyordu .uzaylılara teşekkür etmemiz gerekiyor, çünkü onların kanını taşıyoruz...milyonlarca yıldır .firavun arap kökenli yahudilerle avrupa kökenli yahudileri birleştirdi. aynı yerde yaşamasını saglıyacak kadar cesur ve liderlik vasfı taşıyordu.. onun dönemınde insanlar köle değildi. sadece piramitleri insan ediyorlardı.. bu sayede açlıktan ölmüyor ayrıca . piramit işçisi 60 yaşından sonra emekilik hakkı kazanıyordu. herkes çok mutlu iken bir gün musa adında biri isyan başlattı. romada her lejyoner çok mutlu iken arap kökenlı yahudi olan isada isyan başlattı. ve son olarak arap köeknlı yahudi olan muhamemddde en sert isyanı başlatarak din adı altında insanları ayrıştırdılar.ve sonrası malum .insanlık ne hale geldi? görüyorsunuz .firavun safkan yahudi idi...dinler saygıdan sevgiden çoğalmadı, aksine korkuyla yayıldı kinle beslendi .ölümle çogaldı. dinler iyi değildi kötülük sembolüydü yok edilmediği sürecede insanlık asla huzurlu bir yaşam bulamıyacaktı.dinler bir gün yok oldugunda , insan neslide yok olucaktır. çünkü dinlerı sonu 3. dünya savaşının sonu demektir..

Tüm sayfalar yüklendi.
Sidebar Kapat/Aç