Gerçek Özgür Olan / Tüm Kural, Din ve Geleneklerin Gerçek Doğrular Olmadığını Bilen...

Konu İstatistikleri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Genel Tartışma Alanı kategorisinde Müzisyen tarafından oluşturulan Gerçek Özgür Olan \/ Tüm Kural, Din ve Geleneklerin Gerçek Doğrular Olmadığını Bilen... başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,350 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Genel Tartışma Alanı
Konu Başlığı Gerçek Özgür Olan \/ Tüm Kural, Din ve Geleneklerin Gerçek Doğrular Olmadığını Bilen...
Konbuyu başlatan Müzisyen
Başlangıç tarihi
Cevaplar

Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan elbisss

Müzisyen

Felsefe.net
Yeni Üye
Gerçek hayatı bilen. gerçek özgür olan, tüm kural ve geleneklerin gerçek doğrular olmadığını bilen, dinlerin gerçek olmadığını bilen dinlerin en ince ayrıntısına kadar araştırıp gerçek sonuçlara varan, Bir çok düşüncemizin saçma düşünce kalıplarından olduğunu bilen, Her duyduğuna inanmayan daima araştıran, Asıl Gerçeği hakikati arayan, araştıran, hiç bir kurala geleneğe takılmayan sadece bütüncül bakarak tüm kavramları inceleyerek gerçekleri öğrenen uygulayan bir insan , her fikir düşünceyi en kötü en zıt düşünceyi yapabilecek kadar özgür , tüm koşulları değerlendirip en mantıklısını yapmaya çalışan insan lar olmasını istiyorum

"ictenlik"

Kahin
Onursal Üye
FS - KT. Yöneticisi
bu vidyoyu sevdim- evet bu vidyoyu sevdim- ne olduğunu ve ne anlattığını bilmiyorum ama

05: 30 başlıyor

ya da burda

neden burda -(ya da burdan) apylaştım bilmiyorum -affedin

ls2

Kahin
Onursal Üye
vay be hemen varoşsal felsefi muhabbete girmişler , gelde kıllanma :)

ls2

Kahin
Onursal Üye
burada neden kısmende olsa niye küfürleşmişiz! ben o cumleyi niye yazmışım!? hatırlayamadım valla, yaşlanıyoruz ellam..

(müzisyen kim diye mesajlarına bakarken rasgeldim bu sayfaya)

elbisss

Kahin
FS - KT. Yöneticisi
Gerçek özgürlük bizce nedir yada nelerdir ??

Gerci konu açılalı epey zaman olmuş fakat gerçek manada özgürlük düşünsel anlamda kişinin kendini ruhen ve bedenen rahat hissetmesine dönük olması gerektiğidir..

Özgürlük kavramı aslında insanın arayıpta bulamadığını düşündüğü bir kavramdır lakin özgür olmak için saglıklı bir bünyeye ve sürekli üretken bir yapıya sahip olmak gerektiğidir...Bugünlerin dünyasında olsun yada geçmiş dünyalarda olsun aslında insan hep özgürdü lakin insanın var olabilmesi ve yaşam içerisinde çaba verebilmesi için hayatında mücadele vermesi gerektiğiydi bu mücadele insanı kısıtlamış gibi gözüksede aslında seçim ve tercihlerinde insan hep özgürdü o yüzden insan ne yaparsa kendine dönük yapmış olması gerektiğidir diye düşünmekteyim.

Tüm sayfalar yüklendi.
Sidebar Kapat/Aç