Genel Sohbet

Konu İstatistikleri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Forum Oyunları kategorisinde Mara tarafından oluşturulan Genel Sohbet başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 15,548 kez görüntülenmiş, 264 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Forum Oyunları
Konu Başlığı Genel Sohbet
Konbuyu başlatan Mara
Başlangıç tarihi
Cevaplar

Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan nokta

odun

Ordinaryus
Özel Üye
Şifremi kaybetmiştim, şifreyi sıfırlamayı yapmıştım ama e posta adresime mail gelmemişti.
20. denemede filan şifreyi ancak tutturabildim.
Hadi yine iyisiniz; ben de sizin banlandığınızı zannetmiştim, çünkü bir ara ismininizde bir cizik vardı.
Terkar hoş geldiniz.:)

odun

Ordinaryus
Özel Üye
@nokta
Bir pasajı veya kelimeyi başka bir yere koplayamak için isaretlediginiz zaman, işaretlenen yer iyi belli olmuyor. Çünkü işaretleme rengi bir hayli sönük (açık gri renginde). Daha farklı bir renk olsa, nerenin işaretlediği daha iyi gözükür ve kopyalamak kolaylaşır.
İşretleme örneği:
1651991917608.png
Burada ilk merhaba kelimesini işaretledim. Gördüğün gibi pek belli olmuyor, işaretlendiği. Hatta ilk virgül işareti buna dahil mi, orası da meçhul.

nokta

<?php Top Ad Code ?>
Felsefe.NET
Üniversite Bölümü
NASA
Ünvan
Test Control.
@nokta
Bir pasajı veya kelimeyi başka bir yere koplayamak için isaretlediginiz zaman, işaretlenen yer iyi belli olmuyor. Çünkü işaretleme rengi bir hayli sönük (açık gri renginde). Daha farklı bir renk olsa, nerenin işaretlediği daha iyi gözükür ve kopyalamak kolaylaşır.
İşretleme örneği:
Ekli dosyayı görüntüle 704
Burada ilk merhaba kelimesini işaretledim. Gördüğün gibi pek belli olmuyor, işaretlendiği. Hatta ilk virgül işareti buna dahil mi, orası da meçhul.
merhabalar kusura bakmayın biraz olamadık burada, en kısa sürede hızlı bir dönüş yapacağım :) Şimdiden herkese iyi geceler diliyorum :)

Tüm sayfalar yüklendi.
Sidebar Kapat/Aç

Advertising