Geçmiş Olsun ELAZIĞ Geçmiş Olsun TÜRKİYE..

elbisss

Aktif üye
Kayıtlı Üye

Elazığ ve Yakın illerde hissedilen Deepremden dolayı Hayatlarını kaybeeden vatandaşlarımıza ALLAH tan rahmet dilerken Geride kalan ailelerine sabırlar diliyorum Depremde yaralı olarak kurtarılan vatandaşlarımıza ALLAH tan acil...
İçeriğin tamamını görüntülemek için lütfen giriş yapınız.

ls2

Tanınmış üye
Kayıtlı Üye
Artık olan olmuş tabiki herkese geçmiş olsun.

Elazığ bölgesi son 3 deprem tarihleri

9 Şubat 2007 yılında 5,0;
8 Mart 2010 yılında 6,1
24 Haziran 2011 ,5,4

deprem değil binalar öldürüyor. ve elazığ deprem bölgesi ve sağlam binalar yapılması gerekiyor.sürekli sallanan bu bölgede gerekli kontrolleri yapmayıp depremden sonra seferber olan...

ls2

Tanınmış üye
Kayıtlı Üye
Elbisss; aklıma ne geldi , sen bu depremde yıkılan binalardan ötürü devlet idarecisi (yerel ve merkezi) olan insanları kusurlu buluyor musun bulmuyor musun?

eğer bulmuyorsan sende klasik sagcılık ve islami düşüncenin zehirlediği beyinlerden birisin. (düşüncemi önceden açıkça söyledim ki aa beni yaftalıon, önyargılı düşünüyon falan deme, yargım...

elbisss

Aktif üye
Kayıtlı Üye
Artık olan olmuş tabiki herkese geçmiş olsun.

Elazığ bölgesi son 3 deprem tarihleri

9 Şubat 2007 yılında 5,0;
8 Mart 2010 yılında 6,1
24 Haziran 2011 ,5,4

deprem değil binalar öldürüyor. ve elazığ deprem bölgesi ve sağlam binalar yapılması gerekiyor.sürekli sallanan bu bölgede gerekli kontrolleri...

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: ls2

elbisss

Aktif üye
Kayıtlı Üye
Elbisss; aklıma ne geldi , sen bu depremde yıkılan binalardan ötürü devlet idarecisi (yerel ve merkezi) olan insanları kusurlu buluyor musun bulmuyor musun?

eğer bulmuyorsan sende klasik sagcılık ve islami düşüncenin zehirlediği beyinlerden birisin. (düşüncemi önceden açıkça söyledim ki aa beni...

ls2

Tanınmış üye
Kayıtlı Üye
eyvallah. ama kısaca şunu da söylemeliyim eleştri olmadan bilinçler gelişemez ve toplum gelişemez.. her eleştriyi yıkıcı ve kendine düşmanlık olarak algılayan bir zihniyet hastalıklıdır ve işte benim mevcut hukümette gördüğüm hastalıklardan biride budur.. bu bir hastalıktır ve zararlıdır ama insanın yapısı gereği uzun süre devam eden kötü...

elbisss

Aktif üye
Kayıtlı Üye
eyvallah. ama kısaca şunu da söylemeliyim eleştri olmadan bilinçler gelişemez ve toplum gelişemez.. her eleştriyi yıkıcı ve kendine düşmanlık olarak algılayan bir zihniyet hastalıklıdır ve işte benim mevcut hukümette gördüğüm hastalıklardan biride budur.. bu bir hastalıktır ve zararlıdır ama insanın...

Son düzenleme:

ls2

Tanınmış üye
Kayıtlı Üye
eleştriyi bile bu kadar eleştrirken 18 yıllık iktidarı deprem önlemlerinin yetersizliğinden eleştiremiyorsun. yaw apaçık geri kalmış ülkeyiz işte maden kazaları ve depremlerde olen sayılarından bile bu belli..ve dostum senin bu naif dilinden fazlasını hakediyor bu durum..ben geçmiş olsun dedim ayrıca ve şunu bilki ben insanlar ölmesin...

elbisss

Aktif üye
Kayıtlı Üye
eleştriyi bile bu kadar eleştrirken 18 yıllık iktidarı deprem önlemlerinin yetersizliğinden eleştiremiyorsun. yaw apaçık geri kalmış ülkeyiz işte maden kazaları ve depremlerde olen sayılarından bile bu belli..ve dostum senin bu naif dilinden fazlasını hakediyor bu durum..ben geçmiş olsun dedim ayrıca ve...

elbisss

Aktif üye
Kayıtlı Üye

Dünya genelinde ülkeler içinde ve yönetim biçimlerinde bir çok sorunlar var her devletin sorunları farklılaşsada bir çok sorun beraberinde olabiliyor süper güç AMERİKA da bile bir çok sorun var...

Son düzenleme:

ls2

Tanınmış üye
Kayıtlı Üye
yaw heralde devletin tüm binaları yeniliyecek gücü yok..ancak bizi ikna edecek bir çabada görünmüyor..çözüm üretelim iyi güzelde sence kim dinlicek? sen hangi ülkede yaşıyon Elbiss, ülkede hukuk bile yerlerde devlet kurumlari akp yönetiminden başka kimseyi umursamıyor artık..ha bide adamlar para için imar barışı çıkardı haberin yok ellam...

elbisss

Aktif üye
Kayıtlı Üye
yaw heralde devletin tüm binaları yeniliyecek gücü yok..ancak bizi ikna edecek bir çabada görünmüyor..çözüm üretelim iyi güzelde sence kim dinlicek? sen hangi ülkede yaşıyon Elbiss, ülkede hukuk bile yerlerde devlet kurumlari akp yönetiminden başka kimseyi umursamıyor artık..ha bide adamlar para için...

elbisss

Aktif üye
Kayıtlı Üye
Bir kaç öneri sunmak istiyorum...İzniniz olursa inşallah...

1-Binaların zemin etüdlerin kesin ve kesin jeoloji mühendisleri tarafından yapılması
2-Binalarda kullanılacak betonun mutlaka hazır beton tarafından yapılacak standartta olmasıdır
3-Binalarda kullanılacak malzemelerin ölçüm deger ve...

Son düzenleme:

ls2

Tanınmış üye
Kayıtlı Üye

kentsel...

Son düzenleme:

elbisss

Aktif üye
Kayıtlı Üye
@Is2
Öncelikle şunu belirtmek isterim ki konunun içeriği Deprem ve süreçleri eğer hassas bir konu olmasaydı ben bugun yargı ıle hukuk ıle bır çok konuya cevap sunardım ama eğri ama doğru bir şekilde fakat sunduklarım bu konu ıcersınde uygun olmaz

Neden uygun olmaz??
Çünkü enerjiyi ve dikkati sorun olan ve sorun...

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: ls2

elbisss

Aktif üye
Kayıtlı Üye
Konu açılmışken ufak söylemek istiyorum akıllarda soru işareti kalmaması adına....

Bu yönetimi AKP yi hiç eleştirmediğimi düşünüyorsanız yanılırsınız dönemin içerisinde ilk gelen Başkanlık sistemini oldukça eleştiren isimlerinden biriydim hatta o zamanlarda bu sistemin derlenmesi ve düzenlenmesi gerektiğini...

Son düzenleme:

elbisss

Aktif üye
Kayıtlı Üye
Söylediğim üzere Siyasete girdiğimizde konu dağılıyor o yüzden bundan sonraki süreçte Deprem üzerinden konuşmak istiyorum...Çünkü konu ve içerik böyle.

Öyle.