FX2 Savaş Uçağı Projesi..

elbisss

Aktif üye
Kayıtlı Üye
93

Aslında daha önceleri FX 1 projesini gerek burada gereksede başka sitelerde tanıtmıştım bu sunduğum proje tam anlamıyla bitmiş aklımda oluşan süreç değil fakat yıneede netlık açısından oldukça güzel oldu bu güzel projeyıde sızlerın gormesı gerektıgını ve begenısıne sunmam gerektıgını dusundum...
İçeriğin tamamını görüntülemek için lütfen giriş yapınız.

Son düzenleme:

elbisss

Aktif üye
Kayıtlı Üye
Aslında Savaş ı sevmeyen bir insanım fakat böyle envanterlerde sunmak gerekiyor çünkü dünyanın güvenliği ve barışı hatta ülkelerin sulhu barışı için önemli olabiliyor o yüzden sevmesemde bu tarz projelerde üretmeye gayret ediyorum çünkü önce ülkem kazansın sonra dünya kazansın istiyorum..

Tek isteğim ve dileğim bu proje benzer olsada yada...

Dark1234

Yeni üye
Kayıtlı Üye
@elbisss
Savaşı sevmiyorum deyip, savaş uçağı projesi yapmak.Bu ne yaman çelişki! İnsan söylemlerinde tutarlı olmalı, savaş uçakları insan öldürür.amaçı da o, yolçu taşıma uçağı değil ki Eleştirdiğim nokta söyleminiz, yoksa projeniz hakkında bişe diyemem; çünkü bilgim yok jetler hakkında, bilgim yoksa fikrim de yoktur. Umarım...

elbisss

Aktif üye
Kayıtlı Üye
@elbisss
Savaşı sevmiyorum deyip, savaş uçağı projesi yapmak.Bu ne yaman çelişki! İnsan söylemlerinde tutarlı olmalı, savaş uçakları insan öldürür.amaçı da o, yolçu taşıma uçağı değil ki Eleştirdiğim nokta söyleminiz, yoksa projeniz hakkında bişe diyemem; çünkü bilgim yok jetler...

Son düzenleme:

elbisss

Aktif üye
Kayıtlı Üye
Bu projeyi biraz daha geliştirmek istiyorum özellikle FX3 de daha farklı envanter sunmak istiyorum fakat şunu söylemek isterim ki bu benim ne ilk projem nede son projem fırsat buldukça yeni yeni şeyler paylaşmaya devam etmeyi proje bazında düşünmekteyim.