Forumda Değişiklik Önerileri

Konu İstatistikleri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Felsefe.Net Arşiv kategorisinde mavimor tarafından oluşturulan Forumda Değişiklik Önerileri başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 17,076 kez görüntülenmiş, 131 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Felsefe.Net Arşiv
Konu Başlığı Forumda Değişiklik Önerileri
Konbuyu başlatan mavimor
Başlangıç tarihi
Cevaplar

Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan okur-yazar
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Objectivity

Kahin
Onursal Üye
Kimse yasagi kaldirmadi. Sadece verilen bir aylik yasak suresi sona erince sistem otomatikman yasagi kaldirdi.

Bu arada benim lakabim "evrensel-insan" dir. Bu lakap ile de basliklarima ve mesajlarima bakabilirsiniz.

Sizi biliyorum zaten fenomen olmuşsunuz sitede yazılarınızı okudum, hepsine katılmasam da herkes aynı görüşte olamayacağına göre umarım yeni katılımlar yapmaya devam edersiniz. Mesela geçen gün bir konu vardı, Ateistler İdealist olabilir mi diye ? O tartışmanız yarım kalmıştı mesela.

evrensel-insan

Kahin
Yeni Üye
Sizi biliyorum zaten fenomen olmuşsunuz sitede yazılarınızı okudum, hepsine katılmasam da herkes aynı görüşte olamayacağına göre umarım yeni katılımlar yapmaya devam edersiniz. Mesela geçen gün bir konu vardı, Ateistler İdealist olabilir mi diye ? O tartışmanız yarım kalmıştı mesela.

Insanoglu zaten gozlem veren bir fenomendir. O tartisma benim acimdan degil; yanit gelmemesi acisindan yarim kaldi.

Cunku ben yazdigim yaziya gelen hic bir yaniti yanitsiz birakmam.

evrensel-insan

Kahin
Yeni Üye

Ozel mesaj olanagin tekrar kapanmis. O yuzden mesajina yanit gonderemedim. Acarsan, tekrar mesajimi gonderirim.

Objectivity

Kahin
Onursal Üye

Kadir Uzun, forumda birşeylerin değişmesini düşünmüştüm fakat çabalarım boşa çıktı. Sizin de foruma katkılarınız olduğunu düşünüyordum hatta bana bunu söyleyen üyeler sizi forumda görünce bana farklı konuşmaya başladılar ki cezanızın kalkması sürenin sona ermesi ile alakalıymış aslında, benim mesajımla alakası yokmuş.

Sonuç olarak durum ortada kişisel kavgalar bitip de konular tartışılır ise birgün belki birşeyler değişir. Şu aşamada umudum kalmadı. Sizi de anlıyorum ki yaşananlardan sonra katılmak istemediğinizi biliyorum yine de mesajlarımı cevapsız bırakmadığınız için teşekkür ederim. Zamanla birşeyler yoluna girer ise belki katılımlar da artar, kimbilir...

evrensel-insan

Kahin
Yeni Üye
Kadir Uzun, forumda birşeylerin değişmesini düşünmüştüm fakat çabalarım boşa çıktı. Sizin de foruma katkılarınız olduğunu düşünüyordum hatta bana bunu söyleyen üyeler sizi forumda görünce bana farklı konuşmaya başladılar ki cezanızın kalkması sürenin sona ermesi ile alakalıymış aslında, benim mesajımla alakası yokmuş.

Sonuç olarak durum ortada kişisel kavgalar bitip de konular tartışılır ise birgün belki birşeyler değişir. Şu aşamada umudum kalmadı. Sizi de anlıyorum ki yaşananlardan sonra katılmak istemediğinizi biliyorum yine de mesajlarımı cevapsız bırakmadığınız için teşekkür ederim. Zamanla birşeyler yoluna girer ise belki katılımlar da artar, kimbilir...

Benim cezam otomatik olarak bu ayin, 9'unda kalkti ve ben dune kadar da erisim almadim. Sadece senin davetin uzerine erisim aldim.

Objectivity

Kahin
Onursal Üye
Benim cezam otomatik olarak bu ayin, 9'unda kalkti ve ben dune kadar da erisim almadim. Sadece senin davetin uzerine erisim aldim.

Biliyorum sonuçta birşeyler düzelir diye ummuştum. Birazdahaderinmavi'nin de sürekli ceza almanıza ve yarım kalan konulara tepkisi vardı, ben de bu konuyu dile getirdim. Başka üyeler de tepkiliydi fakat sizi sitede görünce fikirleri değişti:)

Her neyse durum ortada aktif üyelerin çoğu siteye giriş yapmıyor, yapanlar da kişisel kavgalarla meşgul bu sebeple ben de düzelir umudu ile bekliyorum sadece fakat artık kimsenin kavgasına karışmayacağım bugün dersimi fazlası ile aldım, herkes kendi meseleseni kendi çözsün, kim ceza alırsa alsın artık beni hiç ilgilendirmiyor.

Siz de size yazılan birşey olmadıkça yazmayacağınızı söylemiştiniz zaten bu durumda herşey netleşmiştir.

evrensel-insan

Kahin
Yeni Üye
Biliyorum sonuçta birşeyler düzelir diye ummuştum. Birazdahaderinmavi'nin de sürekli ceza almanıza ve yarım kalan konulara tepkisi vardı, ben de bu konuyu dile getirdim. Başka üyeler de tepkiliydi fakat sizi sitede görünce fikirleri değişti:)

Her neyse durum ortada aktif üyelerin çoğu siteye giriş yapmıyor, yapanlar da kişisel kavgalarla meşgul bu sebeple ben de düzelir umudu ile bekliyorum sadece fakat artık kimsenin kavgasına karışmayacağım bugün dersimi fazlası ile aldım, herkes kendi meseleseni kendi çözsün, kim ceza alırsa alsın artık beni hiç ilgilendirmiyor.

Siz de size yazılan birşey olmadıkça yazmayacağınızı söylemiştiniz zaten bu durumda herşey netleşmiştir.

Evet, son cumleniz gecerliligini korumaktadir.

ls2

Kahin
Onursal Üye

bazı üyelerden kasıt benim sanırsam. Evrensel İnsan konusunda fikrim değişmedi. kendisi yaşayan beyinlere ölü hücre enjekte etmektedir ve bunda oldukça ısrarlıdır. yasaklanması ise beni aşar. geri gelmesine beni aşar. diğer söylemlerim bu çerçeve içindedir.ben kendimi o kadar önemli göremem haddini daima bilmeye çalışan biriyim.

...kendisi yaşayan beyinlere ölü hücre enjekte etmektedir..bu son ve süper benzetmemi çok tuttum:)

okur-yazar

Felsefe.net
Yeni Üye
"Güncel son 10 konu ve mesajlar" kısmı 20 konuya çıkartılabilir... Siteye girişte böylece güzel ve düzenli bir görüntü olur...

Bir de konu başlıklarına girdiğimizde yukarıda o başlığın hangi bölümde olduğu yazabilir...

Tüm sayfalar yüklendi.
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sidebar Kapat/Aç