Forum Hatalari Hakkinda

Konu İstatistikleri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Felsefe.Net Arşiv kategorisinde X tarafından oluşturulan Forum Hatalari Hakkinda başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 7,180 kez görüntülenmiş, 36 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Felsefe.Net Arşiv
Konu Başlığı Forum Hatalari Hakkinda
Konbuyu başlatan X
Başlangıç tarihi
Cevaplar

Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan esekherif

X

FAdmin
Onursal Üye
Arkadaslar merhaba ;

Bildiginiz gibi yaklasik 15 gun once forumu teslim aldik. Elimizden geldigince forumun ozune dokunmadan degisiklikler yapmaya calistik lakin cok ciddi database ve sql hatalari aliyorduk. Ayrica daha onceden siteye bulasan viruslerde bizi cok zorladi, bunun uzerine forumun surumunu dusurme karari aldik ki bu cok ciddi ugras verilmesi gereken ve bizi ciddi manada yipratacak bir karardi.

Suan itibariyle teknik anlamda butun sorunlar cozulmustur. Gorsel anlamda ikonlar ve eklentileride en kisa zamanda halledecegiz insallah. Verdigimiz aksaklik icin ve sabriniz icin tekrar tesekkurler.

Nejdet Evren

Kahin
Yeni Üye
çabalarınız için teşekkür ediyorum; başarıları dileğimle...

Objectivity

Kahin
Onursal Üye
Virüs uyarısını ben de alıyordum şu an sorun yok gözüküyor, gösterdiğiniz özen için teşekkür ederim.

Not: Renki yazı kullanabiliriz değil mi?

Son düzenleme:

don kişot

Felsefe.net
Yeni Üye
hesabıma giremiyorum ben donkişot:) ayrıca naptınız ya siteye çok tipsiz olmuşş:(

don kişot

Felsefe.net
Yeni Üye
hesabıma girebilmek için ne yapmalıyım??? 10 dakka ugraştım çerezleri falan sildim olmuyor. çok pis gerildim başka hesap açtım. hesabım online gözüküyor ama değil. hata veriyor

Objectivity

Kahin
Onursal Üye
Yorum yazarken biraz zaman geçince giriş yapmalısınız mesajı çıkıyor. Süre biraz uzatılabilir mi acaba?

phi

Felsefe.net
Yeni Üye
hesabıma girebilmek için ne yapmalıyım??? 10 dakka ugraştım çerezleri falan sildim olmuyor. çok pis gerildim başka hesap açtım. hesabım online gözüküyor ama değil. hata veriyor

Hesabin ile alakali sikinti yok. Forum yolu (URL) ayarlanmamis bu sebeple giris yapsanda seni giris yapmamis olarak goruyor forum.

Yani felsefe.net/forum... diye gidiyor ama olmasi gereken Felsefe.NET - Düşünce Eleştiri ve Paylaşım Platformu - TurkWebmasterlar.Com...

Bunun duzenlemesini yapacaklardir en kisa zamanda.

Yalniz birsey dikkatimi cekti, yonetimdeki arkadaslar yaptiginiz ve yapacaginiz islemlerde gecmisi kotuleyerek yapmamanizi tavsiye ederim.

Bizim size devrettigimiz sitede virus ve data ile alakali sorun yoktu. Zaten virusun bulastigini da Bugra'ya ben ilettim.

Ve yeni uye olan, uye olacak olan ve eski uye arkadaslarimiza da, siteyi eskisi soyleydi, yenisi soyle diyerekten elestiri yapmalari hem uyeler arasi polemigi hemde eski site yeni site kavramini doguracaktir.

Burasinin her ne kadar tekel olsada emekler verilerek olusturuldugunu ve bunda burada olan herkesin parmagi oldugunu unutmamak gerekir. Ne yeni gelenin az soz etme yada eski olanin cok soz etme gibi bir durumu yoktur diye dusunuyorum.

Bu sebeple arkadaslarimiz birseyler yapma gayreti icerisindeler. Bu gecis doneminde bazi teknik problemler olur ve bunu sabirla cozeceklerini dusunuyorum. Strese ortami germeye gerek yok.

Arkadaslarimiz forum konusunda profesyoneller en iyi hizmeti vermek adina ellerinden geleni yapacaklardir.

Ama dedigim gibi eski yonetim yeni yonetim eski uye yeni uye ayrimi yapmayalim.

Bu siteye ve dolayisi ile verilen verilecek olan emeklere saygisizliktir bence.

Son düzenleme:

Düş

Üye
Yeni Üye
Nickimizi sisteme tanıttığımız zaman, yönlendirme olmuyor giriş yapılmamış gibi gözüküyor anca F5 yapınca sayfamıza atıyor. Şöyle bir sorun da var 10 dakika sayfayı hiç yenilemezsem sistemden düşüyorum. Bunlar sorun teşkil edenler.
Çok olmazsam bir öneri de sunmak isterim, temayı diğer forum sitelerinden farklı yapmanız mümkün mü? Sanki ilki daha iyiydi. En azından renkli idi, herne kadar "gri"yi çok sevmiş olsam da diğer forum sitelerinden bir farkı yokmuş gibi hisssettiriyor. (Umarım beni yanlış anlamazsınız.)

Yeniden yeniden hayırlı, uğurlu olsun.

non

düşünemeyen
Yeni Üye
Kendim için bir tema yapiyorum arka tarafta, bitince haber veirim.

don kişot

Felsefe.net
Yeni Üye
teşekkürler Phi. ama hala donkişot hesabımdan giremiyorum. işyerinde olunca birazda aceleden gerildim. akşama uğraşırım evde.

non

düşünemeyen
Yeni Üye
Giriş sorunu düzeltilmiştir.

non

düşünemeyen
Yeni Üye
Üye rütbeleri güncellenmiştir, eskilere nazaran 4 tane eklenmiştir şimdilik.
Mesaj beğenme sistemi değişmiştir.

phi

Felsefe.net
Yeni Üye
Google indexlenen url'lerin hepsi degismis gorunuyor. Bu sebeple google'dan gelen uyeler diledikleri linke ulasamayacaklar.

Ornegin;

Allah'ın (c.c.) Varlığının ve Birliğinin Delilleri - Felsefe.NET
Felsefe.NET - Düşünce Eleştiri ve Paylaşım Platformu - TurkWebmasterlar.Com › ... › Diğer Sosyal Bilimler › Din Bilimleri

Google arama sonucu bu link;

Yolsuzluklar ve Yasama/Yurutme/Yargi Cikmazi - Felsefe.NET - Düşünce Eleştiri ve Paylaşım Platformu

Buraya gitmektedir. Halbuki google kullanicisi Allah'in varliginin ve Birliginin arastirmasini yapip o linke bagli indexe gitmek istemektedir.

X

FAdmin
Onursal Üye
Bu kategori duzenlemeleri ile alakali bir hata sanirim [MENTION=787]Phi[/MENTION] kategoriler tekrar yuklenirken siralarinin kaymasindan dolayi kaynaklaniyor. Gun icersinde onuda hallederiz sanirim..

Konuyu acarken yonetimi kotuleme amacli birsey degildi yazdiklarim, varolan problemlerden kaynaklanan sikintilari belirtmek, kullanicilari bilgilendirmek zorundayiz. Maalesef forum veritabaninda ve sql'inde bircok problem mevcuddu, dosyalar guncellenmiyor, eklenti eklenilmiyor vs vs.. Tabiki buraya bugune kadar emek vermis butun arkadaslarimizin eline koluna saglik, sagolsunlar bugun burasi varsa onlarin emekleri sayesinde var, insallah artik bu noktadan sonrasi istediklerimizi daha rahat gerceklestirebilecegimize inaniyorum..

phi

Felsefe.net
Yeni Üye
Hepsi halledilir zamanla.

Benim niyetim eski yeni diye kavramin olusmamasi.

Biz elimizden gelen destegi her zaman vermeye haziriz, vermeye calisiyoruzda.

non

düşünemeyen
Yeni Üye
dili ingilizceye çevirmeye çalişmiş sanirim, sildim
düzelmiş olmasi lazım.

non

düşünemeyen
Yeni Üye
Gerçekten şu hatalar olağanüstü hatalar. Bunu düzeltmek zaman alacak. Düzelttikten sonra bildirim geçeceğim alıntı yapıp.

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.
Sidebar Kapat/Aç

Yeni Mesajlar