Forum etik kurallari

Konu İstatistikleri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Serbest Kürsü kategorisinde esekherif tarafından oluşturulan Forum etik kurallari başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,257 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Serbest Kürsü
Konu Başlığı Forum etik kurallari
Konbuyu başlatan esekherif
Başlangıç tarihi
Cevaplar

Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan UpBot

esekherif

Filozof
Yeni Üye
-Yazılan postta hemen atlamayın
-İlk kez kadın görmüş gibi davranmayın
-Şaka yapmayın beceremiyorsunuz olm!
-Evangelistleri kıyamete zorlamayın
-Menemeni soğanlı yemeyin
-İlk buluşmada istinye parka gitmeyin
-Tavukları fazla okşamayın
-@ocean gibi hello kity pijamasıyla dr oetker puding yiyip duyar kasmayın
-@klaracığımdan uzak durun!

Mara

Üye
Yeni Üye
Benim kedilerime kişt demeyin!
[MENTION=4925]Alper[/MENTION]den uzak durun (Kadın kullanıcılar için güvenlik uyarısı)
[MENTION=4929]Ocean[/MENTION] ı sev, [MENTION=4933]esekherif[/MENTION]i koru ve [MENTION=6623]Togepi[/MENTION]yi öp :*

kahin

Kahin
Yeni Üye
ömer hayyamın bir sözüyle devam edelim, Lakin bir posta bakarım postmu? diye,
Bir de söyleyene bakarım dolumu? diye . :D

Son düzenleme:

kahin

Kahin
Yeni Üye
-Yazılan postta hemen atlamayın
-İlk kez kadın görmüş gibi davranmayın
-Şaka yapmayın beceremiyorsunuz olm!
-Evangelistleri kıyamete zorlamayın
-Menemeni soğanlı yemeyin
-İlk buluşmada istinye parka gitmeyin
-Tavukları fazla okşamayın
-@ocean gibi hello kity pijamasıyla dr oetker puding yiyip duyar kasmayın
-@klaracığımdan uzak durun!

:D :D

ÜstünKişi

Ordinaryus
Yeni Üye
Ünlem, soru işareti gibi cümlenin sonunda olması gereken noktalama işaretlerini cümlenin saçma sapan yerlerine koyup okumayı zorlaştırmayın.

elbiss

Sorgucu Üye
Yeni Üye
Oldugunuz gibi olun
Kalp kırmayın
Gönül almasını bilin
Sevin sevilin
Hatalara karşı duyarlı olun
Dürüst olun size çok şey kaybettirmez.
Özverili ve üretken olun
Paylaşımda saygıyı elksiltmeyin
Paylaşımcı dinamik ruha sahip olun
Okuyun
Yeni bilgiler edinin fakat bilgileri süzgeçten geçirin sadece dogru bilgiler size fayda sağlasın..
Hayata bakışınızı pozitif tutun ve forumlarda pozitif enerjide olun...
Müzik dinleyin ve sevdiğiniz müzikleri paylaşın...
Forumda yardımlaşma ve kaynaşma içerisinde olun...
-----------------------------------------------------------------
Daha fazla yazmıcam çünkü kendimi admin hissedeceğim hehe :))

Herşeyi bir tarafa bırakırsak...

Sanal bir ortamda her ne kadar olsakta karşımızda bir insan oldugunu unutmamak gerekir...Sanal ortamlara ben SANAL ŞEHİR derim gerçekten de öyledir...

Rahat davranın oldugunuz gibi olun fakat agrasif olmayın :) ..Hayat güzel paylaşmak ise bambaşka güzel... Ayrıca menemen sogansız yenmez :)

Böylesi..

Son düzenleme:

Alper

fadminfon
Onursal Üye
[MENTION=5689]Mara[/MENTION] nın söylediklerine kulak asmayın! (Kadın kullanıcılar özellikle!)

Aze

Üye
Yeni Üye
-Ananızın doğurduğu çocukmuşum gibi samimi davranmazsanız sevinirim lol
-Konuşuyormuş gibi berbat bir yazı dili ile anlamsız cümleler kurulmazsa bal olur.
-Karı kız muhabbeti burada olmasa da çoğu forumda var hele yeni gelen kadın üyelere yardımcı olalım bacım ayağı altında yazılanlar yapmayın paşam yıllar oldu forumlarda el çürüttük.
-Forumlardan gece gündüz çıkmayıp sonra birkaç günlüğüne tatile gidip geldikten sonra 'ayy biraz dışarı çıkın ya hava alın' moduna giren kızçelerim yapmayın foruma giriş yapmasanız bile gizliden gizliden takip ettiğinizi bilecek insanlarız.
-Karı kız muhabbeti dedim de argoya kaçtım biraz neyse bunun erkeklere salça olanları da var elbet. Onu da yapmayın sayın hemcinslerim zaten erkekler çağırmasanız da gelir çok dert değil lol.
-Bu forumda gerçekten gözüme batan kimse yok ve bu laflarım asla buradakilere değil yılların getirdiği forum tecrübesi diyelim daha da yazardım da şimdilik böyle olsun.

kahin

Kahin
Yeni Üye
ben sadece internetin değil, herşeyin sanal olduğunu düşünüyorum, aşkın bile sanal olduğunu düşünüyorum, temas etmesi gereken asıl etken aşkta vücüt değil hisler ve duygulardır,,hisler ve duygular göreceli değildir, ve temas ederler, hahh işte o an gerçek aşkın başladığı sihirli andır.
,sanıırm burdaki herkes benim kadar şanslı değil ,gerçek aşkı yaşıyan sadece ben varım.aşkı hissetmiyen
aşkın anlamını değerini anlıyamaz.
vucüt teması ile oluşan biyolojık etkenler aşk değil zevklerdir zevk almak için aşka ihtiyacınız yoktur. bol paranız varsa en kaliteli zevkleri alırsınız.

hahaha :D ama aşkı nasıl? satın alabilirsiniz daha onu göremiyorsunuz bile haksızmıyım?

tecrübelerimde asla yanılmam, yanılmamda imkansız! burdaki herkes gerçekten hiç
aşık olmamış bu gayet doğaldır, saygı duymak zorundayız. ama aşık olan birinede saygı duymak zorundayız haksızmıyım?
benim bir atasözüm vardır şimdi tam sırası, herkes aşık olsaydı, dünya cennet olurdu
cehennem değil.

düşünün cehennemde bile cenneti yaşıyabiliyorsanız, bu bir şanstır. değerdir bir ipucudur.

aşık olanlar şanslıdır fakat hiç aşık olmuyanlar daha şanslıdır, çünkü onların yaşamı boyunca,
aşkın sihirli büyüsüne kapılması imkansızdır,onlar bir erkekten hoşlanır ama bu aşk değildir.
onlar bir kadından hoşlanır ama bu aşk değildir. aşk onu sahiplenmektir,onsuz ama onunla
yaşamaktır onunla ölmektir. onunla doğmaktır. onunla yaşlanmaktır aşk o ağlayınca
senınde ağlamandır o gülünce senınde gülmendir. aşk beraber uyumaktır. aşk
sattlerce ağlayıp sevişmektir. aşkın ruhu paranın iğrenç aklını reddeder.
eğer bunları yapabiliyorsanız aşıksınız demektir.

yok eğer kariyer ve zengin olmak için bir ünlüyle evlendiyseniz (genelde kadınlar yapar)işte o zaman boşuna yaşıyorsunuz demektir. sınırları olan herşey (ölüm) aşk değildir. aşkın sınrları yoktur.

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.
Sidebar Kapat/Aç