Fenerbahçe'ye saldırı öncesi şok tweet

Konu İstatistikleri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gündem (Dünya\/Türkiye) kategorisinde Deep tarafından oluşturulan Fenerbahçe'ye saldırı öncesi şok tweet başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,087 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gündem (Dünya\/Türkiye)
Konu Başlığı Fenerbahçe'ye saldırı öncesi şok tweet
Konbuyu başlatan Deep
Başlangıç tarihi
Cevaplar

Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan evrensel-insan

Deep

Felsefe.net
Onursal Üye
Yeni Üye
Fenerbahçe'ye yapılan saldırı öncesi saldırganlardan tehdit tweeti.

fbfb-640.jpg

Fenerbahçe kafilesi, Rize'den Trabzon'a havalimanına giderken silahlı saldırıya uğradı. Bu saldırı öncesinde atılan bu tweet sosyal medyayı salladı. Bu tweetin atıldığı hesap kapalı.

İşte o tweet;

saldiritweet.jpg

Objectivity

Kahin
Onursal Üye
Fanatik taraftar böyle oluyor demek ki bir dahaki sefere otobüs uçar gibi birşeyler yazmış. İsim ve resim olduğuna göre çok kolay adres tespiti yapabileceklerdir.

evrensel-insan

Kahin
Yeni Üye
Bu bir taraftar degil, sadece taraftar agzi ile yazan tutulmus biridir .

Yani saldirinin futbolile olan tek iliskisi, guvenlikpaketini sporda da mesrulastirmak girisimidir.

Objectivity

Kahin
Onursal Üye
Bu bir taraftar degil, sadece taraftar agzi ile yazan tutulmus biridir .

Yani saldirinin futbolile olan tek iliskisi, guvenlikpaketini sporda da mesrulastirmak girisimidir.

:)Ben komplo teorilerini seven biriyimdir fakat bu teoriniz tüm komplo teorilerini sollamış durumdadır, fanatik bir taraftarın neler yapabileceğini hepimiz biliyoruz daha önceki seneler bıçaklanma olayları yaşanmadı mı? Sahaya girip futbolcuya saldıran taraftarlar olmadı mı? Çok üzücü bir durum olmakla beraber güvenlik paketi ile hiç bir ilgisinin olduğunu düşünmüyorum.

evrensel-insan

Kahin
Yeni Üye
:)Ben komplo teorilerini seven biriyimdir fakat bu teoriniz tüm komplo teorilerini sollamış durumdadır, fanatik bir taraftarın neler yapabileceğini hepimiz biliyoruz daha önceki seneler bıçaklanma olayları yaşanmadı mı? Sahaya girip futbolcuya saldıran taraftarlar olmadı mı? Çok üzücü bir durum olmakla beraber güvenlik paketi ile hiç bir ilgisinin olduğunu düşünmüyorum.

Siteye bir ara erisim kesildi. Yazilanlarda gume gitti. :)

Kisaca viyadukte 120 km hizla giden issiz bir yoldaki otobusun soforune uzaktan kumandali bir silah ile nokta atisi yapabilmeyi bir fanatige baglamak bence duygusdaldir.

Bu bir profesyonelteroristin isidir.

Daha onceki savci ve emniyet saldirilarinin da sporda ve futbolda yasatilan terorizmidir.

Bu da bir tek giderek eriyen iktidarin ulkeyi sikiyonetime goturmedeki ve secimleri iptal etmedeki bir girisimidir.

evrensel-insan

Kahin
Yeni Üye

Siteye bir ara erisim kesildi. Yazilanlarda gume gitti. :)

Kisaca viyadukte 120 km hizla giden issiz bir yoldaki otobusun soforune uzaktan kumandali bir silah ile nokta atisi yapabilmeyi bir fanatige baglamak bence duygusdaldir.

Bu bir profesyonelteroristin isidir.

Daha onceki savci ve emniyet saldirilarinin da sporda ve futbolda yasatilan terorizmidir.

Bu da bir tek giderek eriyen iktidarin ulkeyi sikiyonetime goturmedeki ve secimleri iptal etmedeki bir girisimidir.

non

düşünemeyen
Yeni Üye
Bu tweet gibi bir çok, hatta daha ağır olanlarıda vardır. Bence yapan bu şekilde yazsa bile teker teker sorguya alıp belki bulabilirler. Daha somut deliller peşinde koşuyorlardır.

X

FAdmin
Onursal Üye
Guvenlik paketini mesrulastirmak icin bu tip cabaya girmelerine gerek varmi? Secmen kitlesi zaten sorgulayici degilki? Onu gectim, diger kesimin herhangi bir Akp projesine olumlu bakma durumu yetmez ama evet zamaninda kaldi :)

Son gunlerde butun cikan olaylari siyasi bir proje perspektifinden bakmaya basladik, hakikatten bazen diyorum ki keske proje olsa. Su kadar olayi tezgahlayabilecek bir yonetici kitlesi bu ulkede olsaydi sahiden, 'Sifirladin mi' lar felan ortaya cikmazdi..

evrensel-insan

Kahin
Yeni Üye
Guvenlik paketini mesrulastirmak icin bu tip cabaya girmelerine gerek varmi? Secmen kitlesi zaten sorgulayici degilki? Onu gectim, diger kesimin herhangi bir Akp projesine olumlu bakma durumu yetmez ama evet zamaninda kaldi :)

Son gunlerde butun cikan olaylari siyasi bir proje perspektifinden bakmaya basladik, hakikatten bazen diyorum ki keske proje olsa. Su kadar olayi tezgahlayabilecek bir yonetici kitlesi bu ulkede olsaydi sahiden, 'Sifirladin mi' lar felan ortaya cikmazdi..

Burada gerekten ziyade "bak gordunuzmu/ben demedim mi?" temelli bu paketi mesru ve mubah kilacak hale getirmektir.

Bunun icin de "bak gordunuzmu, ulke de her yerde terror var, ne hak ve ozgurlugu istiyorsunuz?" algi operasyonu yapilmaktadir.

Tüm sayfalar yüklendi.
Sidebar Kapat/Aç