Felsefenin Dünya Tarihini Değiştirmesi

Konu İstatistikleri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Felsefe Makaleleri kategorisinde Melih_78 tarafından oluşturulan Felsefenin Dünya Tarihini Değiştirmesi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,869 kez görüntülenmiş, 2 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Felsefe Makaleleri
Konu Başlığı Felsefenin Dünya Tarihini Değiştirmesi
Konbuyu başlatan Melih_78
Başlangıç tarihi
Cevaplar

Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan iuflsfozkn

Melih_78

Felsefe.net
Yeni Üye
Felsefenin dünya tarihi üzerindeki etkileri bilen bir arkadaşım yardımcı olursa sevinirim.

Şimdiden Teşekkür Ederim.

fides

Kahin
Yeni Üye
Arkadaşlar, bu ödevime yardımcı olun konuları hakket can sıkıcı bir durum. Hatta forum bile araştırılmıyor arama yapmadan ödevimi yapın mantığı taşıyor.Bir çok kişi de ödevine yardımcı olunduktan sonra gidiyor.Siteye bile uğramıyor. Forum iyice ödev çöplüğüne döndü.
Bir şeyi araştırırsınız bir şeyler bulursunuz buraya ekleyip: "Neler yapmalıyım, neler eksik, daha neler bulurum vs. "gibilerden bir paylaşım olmayınca bu tarz iletiler bayağı kabak tadı verdi.

iuflsfozkn

Düşünür Üye
Yeni Üye
üzülerek ..kırmak istemeyerek ...fides e katılıyorum...yani bizzat özel mesaj atan da oluyor ...hatta ben bir arkadaşa yardımcı olmak istedim fakat beceremedim ama daha da kötüsü arkadasın da kendi ödevi hakkında bir atılımı hareketi olmuyordu dolaysyla ben de pek yardımcı olamadım..aslında iyi bir araştırmacı en azından soracaksa bir kaç eksiğini , ya da anlamadığı yeri sormalı ....umarım kırıcı olmamışımdır

Tüm sayfalar yüklendi.
Sidebar Kapat/Aç

Yeni Mesajlar