felsefecilerden istek pragmatizm ve emprizim hakkında

Konu İstatistikleri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Ödev kategorisinde afacan_003 tarafından oluşturulan felsefecilerden istek pragmatizm ve emprizim hakkında başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,585 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Ödev
Konu Başlığı felsefecilerden istek pragmatizm ve emprizim hakkında
Konbuyu başlatan afacan_003
Başlangıç tarihi
Cevaplar

Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan iuflsfozkn

afacan_003

Felsefe.net
Yeni Üye
arkadaşlar sınıfta her hafta belli başlı konuları tartışıyoruz bu haftada başlıktaki 2 konuyu tartışacagız ve tartıştıktan sonra sorular soruyoruz hoca da güzel begendigi soruları soran kişilere not veriyor ve sınavda artı olarak kullanacak.. ama sorular güzel olacak yıldızlı :)) ben diyorumki bana bu konu hakkında yardım edebilicek felsefeci arkadaşlarım var mı acaba ?? haftaya kadar zaman var yardımlarınızı bekliyorum...

pragmatızım ve emprizim hakkında sorular bekliyorum karşı tarafı ters köşeye yatırabilecek :)) ama yatırmasa da kafi..

iuflsfozkn

Düşünür Üye
Yeni Üye
arkadaşlar sınıfta her hafta belli başlı konuları tartışıyoruz bu haftada başlıktaki 2 konuyu tartışacagız ve tartıştıktan sonra sorular soruyoruz hoca da güzel begendigi soruları soran kişilere not veriyor ve sınavda artı olarak kullanacak.. ama sorular güzel olacak yıldızlı :)) ben diyorumki bana bu konu hakkında yardım edebilicek felsefeci arkadaşlarım var mı acaba ?? haftaya kadar zaman var yardımlarınızı bekliyorum...

pragmatızım ve emprizim hakkında sorular bekliyorum karşı tarafı ters köşeye yatırabilecek :)) ama yatırmasa da kafi..

Emprizim cilerin sensualist lere benzediği , anlama yetimizi dünya ya geldikten sonra duyularimizla oluştururuz düşüncesi doğru ise ebedi olmayan bir dünyada nasıl oluyor da sonsuzluk kavramını sınırlı duyularimizla anlamayı kazanıyoruz

Tüm sayfalar yüklendi.
Sidebar Kapat/Aç