Felsefe.NET'in Yeni Yönetimi Hakkında

Konu İstatistikleri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Felsefe.Net Arşiv kategorisinde mavimor tarafından oluşturulan Felsefe.NET'in Yeni Yönetimi Hakkında başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,796 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Felsefe.Net Arşiv
Konu Başlığı Felsefe.NET'in Yeni Yönetimi Hakkında
Konbuyu başlatan mavimor
Başlangıç tarihi
Cevaplar

Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Pyramos

mavimor

Kahin
Yeni Üye
Felsefe.NET'te son dönemde, yönetimdeki bazı arkadaşlarımız hoş olmayan tartışmaların içerisinde yer aldı. Ve çok uzun zamandan beri bazı arkadaşlarımız da yönetimsel anlamda siteyle ilgilenememekte olduklarından dolayı tüm yönetim kadrosunun yetkilerini sıfırladım.

Felsefe.NET 'in yönetim kadrosu yeniden yapılandırılacaktır.

Bu doğrultuda eski yönetimden olan arkadaşlarımız da ilgilenebilecekler ise yeni yönetimde istekleri doğrultusunda görevlendirileceklerdir.

Bu başlıkta aday olan, ya da sizin olmasını istediğiniz adayları bizimle paylaşırsanız bu süreci hep birlikte atlatmış oluruz..

Öncelikle aradığımız özellikler;

- Üyelere karşı hoşgörülü
- Kararlarında tarafsız
- Saygılı

olmaları olacaktır..

Bir süredir sitemizde küfür dışında herhangi bir nedenden dolayı banlanmış üyelerin de banını açmış bulunmaktayım. (Peşinen söyliyelim, çığırtkanlık yapan üyeleri barındırmayacağız aramızda..)

Hepimize hayırlı olsun diliyorum..

Süreyya Önal

Sorgucu Üye
Yeni Üye
öncelinde.. emeği geçen arkadaşlara teşekkürler
ve forum yönetimi, yeniden yapılanma süreci.. hayırlı olsun

1- madem aday gösterebiliyoruz -kendi istek ile vakitlerine de uyuyorsa-
glsezinrs, okur-yazar rumuzlu arkadaşları ynt.kadrosunda görmek forum adına güzel-faydalı bir gelişme olur

2- genç yaşına rağmen Feylesof TeCe olumlu-başarılı bir çizgideydi..
keza fides ve phi içinde benzer düşüncem.. tatsız durumlar yaşandıysa da bu arkadaşlar yanlış gelişmeleri atlatacak-silecek olgunluktalar (çok değil belki ama 2 yıldır forumdayım kendilerine yönelik izlenimim, bu yönde) yine göreve talip olmaları -kalmaları foruma zarar değil faydadır

3- takip edebildiğim kadarıyla- gördüğüm, foruma bir çok yeni üye katılım da var ve içlerinde muhakkak ki göreve -taze kan : ) -talipli arkadaşlarımız da olacakdır. Umarım en kısa zamanda istekli arkadaşlar başvurusunu yapar.. değerlendirilir

ve -yine- en kısa zamanda mavimorumuz Mustafa kardeşimiz (takım arkadaşlarıyla /forum ynt.adına ) rahat bir nefes alır :)
------------------
ayrıca kimi üyeye uygulanmış olan banın bu defalık kaldırılmış olmasının
süreçte olumlu gelişmeler getirmesini -üyesi olduğum forum adına- diler ayrıca belirtmek isterim

sağı solu belli olmasa da Kuzeys değerli bir forumdaş umarım döner ve bu sefer kazasız belasız yürütür katılımını..yine donkişot var iyi ki felsefenetde dediğimiz dostlardan.. Nejdet gibi değerli arkadaşlarımız var bu vesile bir vesile dönseler demek istediğimiz
ki görev almasalar bile foruma görüşleriyle katkıları çokca olan arkadaşlarımız kendileri (adını sayamadığımız dostlar umarım hoşgörürler)
------------------

sevgiler-saygılar..kolay gelsin mavimor tskler emeğine..bilgilendirmeye

Feylesof TeCe

Filozof
Yeni Üye
Vay bu başlık 17:00'de açılmış, tam ben dersanede LYS-3 denemesine girerken :D

Sözün özü ben yeni yönetimde görev almak istiyor ve eski pozisyonumda yani Genel Tartışma Alanında MOD olmak istiyorum.

Bu sözün özüydü, şimdi bunu güzelce servis edeyim :)
Siteyle eskisi kadar ilgilenemeyenlerden biri de sanırsam benim. Aslında ilgileniyorum ama eskisi kadar değil. Çünkü ben üniversite sınavına hazırlanıyorum ama siteyi tamamen ihmal etmiyorum! Hergün online olup, her yazılanı okuyorum, takip ediyorum. Tekrar yönetimde olursam, daha da ilgilenirim.

Aranan Özellikler
-Üyelere karşı hoşgörü: Zaten ben, her üyeyi arkadaşım olarak görürüm. Arkadaşlarıma hoşgörülü yaklaşmam normal olan.
-Kararlarda tarafsız olma: Zaten tarafsız olduğum için siteyle ilgilenmiyor gibi gözüküyorum. Ben de bir tarafta yer alıp çığırsam, ben de çok aktif gözükürüm. Ben tarafsız sahadayım!
-Saygılı: "Sevgi tercihtir, saygı zorunludur." başka bir şey demiyorum :)

P

Pyramos

Ziyaretçi
- Üyelere karşı hoşgörülü
- Kararlarında tarafsız
- Saygılı

Sayın Fidesinde,Feylesof TeCe'ninde bu özellikleri fazlası ile taşıdıklarını düşünüyorum. Feylesof TeCe'nin ara sıra enterasan çıkışları oluyor ama olur o kadar. Sayın Fideste ise aklımda kalan hiçbir olumsuz/enterasan davranış hatırlamıyorum bir admin en fazla bu kadar iyi olabilir bence:) bu arada sizinde bazen garip bulduğum eylemleriniz oluyor sayın Mavimor ama olur o kadar derler ya ,maksimum o kadar yani.

glsezinrs, okur-yazar rumuzlu arkadaşları ynt.kadrosunda görmek forum adına güzel-faydalı bir gelişme olur

Bu adayları bende desdekliyorum. Sevgili Okur Yazar gitti gerçi ama olur ya belki birgün yolu gene düşer.

mavimor

Kahin
Yeni Üye
Bir süre içinde oluşan talepleri değerlendirip toplu bir şekilde karar vereceğim..

Bir de ilgilenmek demek foruma gelip gitmek değil, sorumlu olduğun başlıkları geliştirebilmek, editleyebilmek, etiketleyebilmek demek... Bu yanlış anlaşılmasın..

mavimor

Kahin
Yeni Üye
Feylesof TeCe, yeni yönetimimizde ilk forum yöneticisi olarak eklenmiştir.

Bilginize.

Süreyya Önal

Sorgucu Üye
Yeni Üye

Bu adayları bende desdekliyorum. Sevgili Okur Yazar gitti gerçi ama olur ya belki birgün yolu gene düşer.

kimbilir belki :) Sevgili glsezinrs de sanırım yoğun ..her iki arkadaş da dolu ve sağduyulu olduğundan bir öneriydi benimki

bu arada kutlarım Feylesof TeCe :)
kolaygelsin

P

Pyramos

Ziyaretçi
İnsana hiçbir şey öğretemezsin; öğrenmeyi ancak kendi içinde bulacağını öğretebilirsin. Galileo Galilei

İşte bilgiyi/bilgisini bu şekilde verebilen/aktarabilen insanlara ihtiyaç var.

Tüm sayfalar yüklendi.
Sidebar Kapat/Aç

Yeni Mesajlar