Felsefe.NET Mail Servisi

Konu İstatistikleri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Felsefe.Net Arşiv kategorisinde phi tarafından oluşturulan Felsefe.NET Mail Servisi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,947 kez görüntülenmiş, 4 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Felsefe.Net Arşiv
Konu Başlığı Felsefe.NET Mail Servisi
Konbuyu başlatan phi
Başlangıç tarihi
Cevaplar

Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan phi

phi

Felsefe.net
Yeni Üye
Merhabalar.
Daha onceleri Gmail destekli kullanmis oldugumuz mail servisimizde mail sayimiz sinirli haldeydi bu sebeple her kullanicimiza mail veremedik. Bugunden itibaren isteyen her kullanicimiza isim@felsefe.net seklinde mail adresi verecegiz. Yapmaniz gereken tek sey istediginiz maili (uygunsa) bana ozel mesaj yolu ile sifreniz dahil olmak uzere gondermek.

Mail adresimiz suanlik : www.felsefe.net/webmail (kisa sure sonra uzerinden aktif edecegiz)

Not: Daha onceden emailimizi kullanan uyelerimiz ise bana emaili ve sifresini yazarsa yeniden aktif edebilirim.

F

faust

Ziyaretçi
Çağatay hocam ben felsefe.net uzantılı mail adresimi kullanamıyorum,şifreyi değiştim ama ne yaptım bilmiyorum yada değişmedim giremiyorum ne oldu bilmiyorum fakat maile gerek duruyorum,mail adresim bu (diyalektist_ismail@felsefe.net) umarım yardımda bulunursunuz

F

faust

Ziyaretçi
Bu istek mavimor hocama ilgilendiriyor sanırım,yönetimde olduğunuzu unuttuğumdan yazdım bu mesajı umarım diğer moderatörler ilgilenirler.

Feylesof TeCe

Filozof
Yeni Üye
Bu istek mavimor hocama ilgilendiriyor sanırım,yönetimde olduğunuzu unuttuğumdan yazdım bu mesajı umarım diğer moderatörler ilgilenirler.

Evet, mavimor yani Mustafa Bey ilgileniyor bu konuyla, teknik işlerde kendileri daha etkindir. Kendisiyle iletişime geçerseniz yardımcı olabileceğini düşünüyorum.

phi

Felsefe.net
Yeni Üye
Çağatay hocam ben felsefe.net uzantılı mail adresimi kullanamıyorum,şifreyi değiştim ama ne yaptım bilmiyorum yada değişmedim giremiyorum ne oldu bilmiyorum fakat maile gerek duruyorum,mail adresim bu (diyalektist_ismail@felsefe.net) umarım yardımda bulunursunuz

Aktif edip bilgilerinizi ozel mesaj yolu ile gonderdim.

Tüm sayfalar yüklendi.
Sidebar Kapat/Aç