Felsefe.NET Mail Servisi

Phi

Aktif üye
Merhabalar.
Daha onceleri Gmail destekli kullanmis oldugumuz mail servisimizde mail sayimiz sinirli haldeydi bu sebeple her kullanicimiza mail veremedik. Bugunden itibaren isteyen her kullanicimiza isim@felsefe.net seklinde mail adresi verecegiz. Yapmaniz gereken tek sey istediginiz maili (uygunsa) bana ozel mesaj yolu ile sifreniz dahil olmak uzere gondermek.

Mail adresimiz suanlik : www.felsefe.net/webmail (kisa sure sonra http://mail.felsefe.net uzerinden aktif edecegiz)

Not: Daha onceden emailimizi kullanan uyelerimiz ise bana emaili ve sifresini yazarsa yeniden aktif edebilirim.

F

faust

Ziyaretçi
Çağatay hocam ben felsefe.net uzantılı mail adresimi kullanamıyorum,şifreyi değiştim ama ne yaptım bilmiyorum yada değişmedim giremiyorum ne oldu bilmiyorum fakat maile gerek duruyorum,mail adresim bu (diyalektist_ismail@felsefe.net) umarım yardımda bulunursunuz

F

faust

Ziyaretçi
Bu istek mavimor hocama ilgilendiriyor sanırım,yönetimde olduğunuzu unuttuğumdan yazdım bu mesajı umarım diğer moderatörler ilgilenirler.

Feylesof TeCe

Yeni üye
Bu istek mavimor hocama ilgilendiriyor sanırım,yönetimde olduğunuzu unuttuğumdan yazdım bu mesajı umarım diğer moderatörler ilgilenirler.
Evet, mavimor yani Mustafa Bey ilgileniyor bu konuyla, teknik işlerde kendileri daha etkindir. Kendisiyle iletişime geçerseniz yardımcı olabileceğini düşünüyorum.

Phi

Aktif üye
Çağatay hocam ben felsefe.net uzantılı mail adresimi kullanamıyorum,şifreyi değiştim ama ne yaptım bilmiyorum yada değişmedim giremiyorum ne oldu bilmiyorum fakat maile gerek duruyorum,mail adresim bu (diyalektist_ismail@felsefe.net) umarım yardımda bulunursunuz
Aktif edip bilgilerinizi ozel mesaj yolu ile gonderdim.