Fatih Altaylı

Lefty

Tanınmış üye
Kayıtlı Üye
Kendi adıma bu cezayı sonuna kadar destekliyorum. Apartman önü ya da sokak aralarında araba park eden vatandaş yüzünden, adım atacak yer kalmıyor. Kaldırımlar sürücüler tarafından işgal edilmiş durumda ve sırf otopark parası vermemeye çalışanlar yüzünden, insanlar caddeden yürümek zorunda kalıyor ve her an bir araç çarpma riski...
İçeriğin tamamını görüntülemek için lütfen giriş yapınız.

Son düzenleme:

İnci Birinci

Yeni üye
Kayıtlı Üye
En çok yakındığımız konuların başında trafik kurallarına uyulmaması nedeniyle maddi veya can hasarlı trafik kazaları geliyor.
Ayrıca yolda yürürken uygunsuz park eden araçlara söverken iyiyiz.
2 adımlık yere araçla gidip,park yasağı yapıp cafede çay,kahve içenlere(mümkün olsa WC'ye bile arabayla gidecek diye dalga bile geçip)söverken de iyiyiz...

Lefty

Tanınmış üye
Kayıtlı Üye
En çok yakındığımız konuların başında trafik kurallarına uyulmaması nedeniyle maddi veya can hasarlı trafik kazaları geliyor.
Ayrıca yolda yürürken uygunsuz park eden araçlara söverken iyiyiz.
2 adımlık yere araçla gidip,park yasağı yapıp cafede çay,kahve içenlere(mümkün olsa WC'ye bile arabayla...

İnci Birinci

Yeni üye
Kayıtlı Üye
Anlayış ve hoşgörü eskisi kadar olmasa da bende de var,ama sanırım siz oldukça gençsiniz.Gençken insanlara daha kendisi gibi bakıyor.Yaşadıkça biraz fazla iyi niyetle yaklaştığınızı öğreniyor,insanları daha iyi tanıyor insan.Ben de doğal olarak yaşamımda hem sürücü hem yaya olan biriyim.Sürücüyken yayalara,yaya iken sürücülere anlayışlı ve...

Kulleteyn

Yeni üye
Kayıtlı Üye
Hergün okuyorum yazılarını. Son zamanlarda saçmalayamaya başladı. Hayırlısı olsun ne diyelim.

Lefty

Tanınmış üye
Kayıtlı Üye
Anlayış ve hoşgörü eskisi kadar olmasa da bende de var,ama sanırım siz oldukça gençsiniz.Gençken insanlara daha kendisi gibi bakıyor.Yaşadıkça biraz fazla iyi niyetle yaklaştığınızı öğreniyor,insanları daha iyi tanıyor insan.Ben de doğal olarak yaşamımda hem sürücü hem yaya olan...