Eşcinsellik Ve Yabancılaşma 1: Emperyalist Saldırganlığın Imal Ettiği Hurafeler(D.PErinçek)

Konu İstatistikleri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Köşe Yazıları kategorisinde dragon tarafından oluşturulan Eşcinsellik Ve Yabancılaşma 1: Emperyalist Saldırganlığın Imal Ettiği Hurafeler(D.PErinçek) başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 393 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Köşe Yazıları
Konu Başlığı Eşcinsellik Ve Yabancılaşma 1: Emperyalist Saldırganlığın Imal Ettiği Hurafeler(D.PErinçek)
Konbuyu başlatan dragon
Başlangıç tarihi
Cevaplar

Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan odun

dragon

Sorgucu Üye
Yeni Üye
Üniversite Bölümü
Sosyoloji
Ünvan
dünyalı
LGBT dayatması, 18 Eylül günü İstanbul’da yapılan Büyük Aile Buluşması'nda bir kez daha gündeme geldi. Eylem, emperyalist saldırganlığa etkili bir yanıt oldu. LGBT savunucuları ise panikledi. Tekrar Türkiye'nin gündemine gelen tartışmaya katkı amacıyla Vatan Partisi Genel Başkanı Dr. Doğu Perinçek’in “Eşcinsellik ve Yabancılaşma” kitabından bir özeti okurumuza sunmayı görev biliyoruz…

Kadıköy ve Şişli Belediyelerinin 23 Nisan 2020'de, Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nda LGBTİ çocuklara özgürlük isteyen pankartlarla yürümeleri, LGBT tartışmalarını alevlendirdi. 2019 yılındaki "LGBT Onur Haftası"nı yine 33 CHP'li belediye, HDP örgütleriyle birlikte desteklemişti. Türkiye'de eşcinselliği sözüm ona "doğallaştıran" ve "normalleştiren" televizyon dizileri ve yayınlar, medyada sık sık görünür oldu. Eşcinsellik propagandası bir tür kültürel dayatmaya dönüştürüldü ve çocukları da hedef almaya başladı. Öte yandan 2000 yılında yayımlanan elinizdeki kitabın(1) ilk basımı o yıllarda tükenmişti ve yeni basım için yoğun talep vardı. Geliştirmek için zaman ararken, görev kendisini dayattı.

devamı:

dragon

Sorgucu Üye
Yeni Üye
Üniversite Bölümü
Sosyoloji
Ünvan
dünyalı
Eşcinselliğin, emperyalizmle, kapitalizmle ne alakası var?
Kapitalizm karşıtı olacam diye bu kadarda zırvalanmaz ki!

Size, bizemi soracak özgür bireyler kiminle birlikte olacağını?

Kapitalizm yaratmıyor eşcinselliği. Kapitalist ticaret onlarında bu dünyanın bir parçası olduğundan yola çıkarak ürün yelpazesine onlarıda dahil ediyor. Yabancı filmlerdeki eşcinsel bireylerin eskiye nazaran daha görünür olmasının sebebi budur. Bu mantıkla islamcılık kapitalizm ürünüdür diyebilirmiyiz? Yabancı filmlerde eskiye nazaran daha çok islam, türbanda yer alıyor. Kapitalizm para kazanmak için herkese ürün pazarlar. Onun için filmlerde, dizilerde böyle bir çeşitlilik söz konusu. Eskiden tekerlekli sandalyesi ile engellilerde sosyal hayata katılamazdı. Kapitalizm engellinin de pazarın bir parçası olduğunu bildiği için bu yönde de eskiye nazaran engelli bireylere erişilebilir bir dünya sunar mesela. Bunun emparyalizmle, proje ile alakası yoktur.

Sayın Perinçek, bi ara "tarikatların, T. Erdoğanların, A.Güllerin kökünü kazıyacaz" diyordunuz? Sahi o iş ne oldu? Orayamı eklemlendiniz bir "kominismoscow gavuru"(Cübbeli) olarak?

Hurafe anlayışınız 360 derece mi değişti?

dragon

Sorgucu Üye
Yeni Üye
Üniversite Bölümü
Sosyoloji
Ünvan
dünyalı

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Sicil dosyalarınız elimizde, bunu anlatacağız​

Giriş: 19.12.2022 - 15:22Güncelleme: 19.12.2022 - 15:56

Cumhurbaşkanı Erdoğan, muhalefete taciz, tecavüz konusunda seslenerek, "Sicil dosyalarınız elimizde. Bunu seçime kadar meydanlarda anlatacağız. Bunca rezalete sırtını dönenlerin kirli kampanyanın gerisindeki gayenin farkındayız. Ne kız çocuklarının istismarına izin vereceğiz ne milletimizin rencide edilmesin göz yumacağız" dedi. Erdoğan, "LGBT denen olay, bizim kitabımızda yok. CHP'nin kitabında var, yavru muhalefetin kitabında var" ifadelerini kullandı​

Doğru diyor sayın Erdoğan! Bunu anlatmak lazım,

"WSJ ’açıkça gay olan Türk modacı’ diye tanımladığı Cemil İpekçi’nin bu iddiaları ’saçmalık’ olarak değerlendirdiğini belirterek, İpekçi’nin "Radikal İslamcı değiller. Muhafazakárlar, evet, ancak fanatik değiller. Bana bakın, benimle sosyalleşiyorlar" dediğini yazdı. Gazete, altın küpeler, frapan bileklik ve kolyeler takan Cemil İpekçi’nin erkek arkadaşıyla birlikte AKP’li bakanların düzenlediği devlet yemekleri ve partilere katıldığını anlattığını da aktardı. WSJ, devlete ait havayolu şirketi Türk Havayolları’nın dekoru yenilemesi için İpekçi’yle anlaştığını da hatırlattı."

Kitaplarında yokmuş. Nasılsa balık hafıza toplumuz.

dragon

Sorgucu Üye
Yeni Üye
Üniversite Bölümü
Sosyoloji
Ünvan
dünyalı
Kadınla tokada yok kitabında. Yalan mı?
Merkel' le neden el sıkışıyorsun? İnancım de sıkma. Samimi insan böyle yapmaz mı?

:ROFLMAO:

Son düzenleme:

Prens Ernak

Kahin
Onursal Üye
FS - KT. Yöneticisi
Üniversite Bölümü
Tarih Öğretmenliği
Ünvan
Dr.
lgbt eşcinsellik sapıklığına karşı aşk şarkıları gelsin :

bırakamam seni ben yanımdan gidemezsin seviyorsan benimle oturup içeceksin:

dragon

Sorgucu Üye
Yeni Üye
Üniversite Bölümü
Sosyoloji
Ünvan
dünyalı
Eşcinsele sapık demişsin/iz. Sapıklık iddiasını, kanaat açıklama işini gerçek dindarlar yapsaydı sorun yoktu. Sizler yapınca samimiyet sorunu oluştu maalesef "sıcak " kafalarımızda;

İslam' da müzik haram onu bilmiyorsun. Sende sapıksın, günahkar ve fasıksın dinciye göre. Ne farkınız var?

Ben eşcinsel değilim, heterosksüel taraftarıyım, siz eşcinselliğe karşıyız ayağı çekenlerin kendilerinin de din'e aykırı tutumları olduğunu gördüğümden bu ironik hususa dikkat çekmek istedim.

Kadınlar tokalışıyorsun(haram). Bize din iman ayakları yapıyorsunuz! Şakamısınız siz?

"Faiz(eşcinsellik) bir dünya geçeğidir"
Ben hemcinsimle dudak dudağa öpüşemem. Tiksinirim. Ama öpüşenler var yani...
Ben domuz da yiyemem. Çünkü küçükken beni tiksindirdiler sanırım. Ama yiyenler var. Dolayısı ile bunlara sapkınlık diyemeyiz. Neye göre, kime göre? Kaldı ki, yukarıda belirttim. Sapkınlık teşhisi koyanlar ofsayta yakalı!. Yemezler...

Bu din, iman, vatan, millet sakaryacıların samimiyeti sorgulanmaya çok açık.

Bugün güzel bir Y. Özdil yazısı var. Konuyla da alakalı biraz sanırım.
bkz;

:rolleyes:👆

Olum siz cami yıkmışsınız. Menderesinde böyle sicili varmış...

Siz dine muhalif hareketler içinde olunca dinli oluyorsunuz. Ama karşı mahallenin laik müslümanı aynı şeyi yapınca o dinsiz oluyor. Ben tam ortadan bakınca; ikiniz arasında fark mark göremiyorum. Fark yok nüans var. Hülasa, aynı kumaşın lacisisiniz.

Siz bizim aklımızla dalgamı geçiyorsunuz? Saygısızlık yapıp başlığı trollüyorsunuz!..

odun

Filozof
FS - KT. Yöneticisi
Bilhassa dindarların eşcinselleri ve türevlerini sapıklıkla yaftalamalarının sebebi, taptıkları tanrının her şeyi %100 düzgün ve muhteşem yarattıĝına inanmaktan kaynaklanıyor. Bunlara sorsanız, insanlar fevkaladenin fevkinde yaratılmıştır. :D
Bunun böyle olmadıĝını, hem hayvanlar hem de insanlar âlemine tarafsız bir şekilde baktıĝınızda apaçık bir şekilde görürsünüz zaten.

Doĝu Perinçek´e gelince...
Ben hayatımda bunun kadar tutarsız ve dönek bir kişiye rastlamadım. Fırıl fırıl dönüyor.

Tüm sayfalar yüklendi.
Sidebar Kapat/Aç