Neler yeni

Ergun Arikdal Ruhsal Arastirmalar Enstitusu

Phi

Aktif üye
Web sitesi
www.felsefe.net
"Ergün Arıkdal Ruhsal Araştırmalar Enstitüsü©", Üstat Dr. Bedri Ruhselman ile temelleri atılan ve Üstat Ergün Arıkdal ile gelişen Metapsişik araştırma disiplinini izleyerek, Ruhsal ve Bilimsel nitelikli bilgileri araştırılmak, geliştirilmek ve insanlığın Manevi gelişimine hizmet etmek amacıyla 2013 yılında İstanbul'da kurulmuştur. Ruhsal Araştırmalar Enstitüsü'nde her salı akşamı saat 19:30 ile 21:00 arasında Üstat Ergün Arıkdal'ın konferans arşivinden oluşturulan ücretsiz ve halka açık sesli-görüntülü konferanslar sunulmaktadır. Ayrıca Enstitü bünyesindeki sürekli eğitim programları çerçevesinde, Ekim 2013'ten itibaren 3 yıllık “Temel Metapsişik Bilgiler” eğitim programı başlayacaktır. Her eğitim yılı iki dönemden oluşacak olup 3 yıllık program dâhilinde metapsişik kökenli tüm ruhsal bilgiler temelden başlayarak ileri düzeylere kadar işlenecektir. Enstitü Eğitimleri ile ilgili program ve detaylı bilgileri "www.enstitu.biz" web adresinden edinebilirsiniz.

Adres: Türkali Mah. Mısırlıbahçe Sok. No: 77/4 Beşiktaş - İstanbul
Telefon: 0212-327 7007
E-posta: info@enstitu.biz

okur-yazar

Yeni üye
Dr. Bedri Ruhselman'ın devamı olan Ergün Arıkdal'ın gerçekten güzel kitapları var.

Ayrıca bu konulara meraklı olanlara ama bilgisi olmayanlara müjdeyi buradan verelim.

Dr. Bedri Ruhselman'ın derlediği 54 yıldır beklenen kitap çıktı. 1959 senesinden beri noter, banka kasalarında muhafaza edilmiş olan özel bilgileri içeren kitap İlahi Nizam ve Kainat ismi ile basılmıştır.

Dileyen şu linkten kargo ile getirtebilir (kapıdan nakit ödeme bu site ile mevcut):

İlahi Nizam ve Kainat - Bedri Ruhselman - Ruh ve Madde Yayınları - kitap - ilknokta.com

*

Ruh celselerine katılmış olduğundan dolayı vebalinin idrakında olan Bardakçı'nın yorum yapmadığı tanıtım yazısı:

Ruhların yazdırdığı söylenen ve 54 sene kasada saklanan kitap nihayet yayınlandı (Murat Bardakçı):

Murat Bardakçı - Ruhların yazdırdığı söylenen ve 54 sene kasada saklanan kitap nihayet yayınlandı - HABERTÜRK

*

METAPSİŞİK TETKİKLER ve İLMİ ARAŞTIRMALAR DERNEĞİ'ne dayanan İNSANLIĞI BİRLEŞTİREN BİLGİYİ YAYMA VAKFI (BİLYAY)

::::::BİLYAY

Phi

Aktif üye
Web sitesi
www.felsefe.net
[MENTION=4324]dijital[/MENTION] sen bu begenme islemini hangi tusa basarak ve nereden yapiyorsun?

Lefty

Tanınmış üye
Yönetici
[MENTION=4324]dijital[/MENTION] sen bu begenme islemini hangi tusa basarak ve nereden yapiyorsun?
Konuyu kim açmış ise sadece o kişinin mesajının en altında beğen butonu var diğer üyelerin yazdıklarında beğen tuşu yok maalesef

Lefty

Tanınmış üye
Yönetici
Dr. Bedri Ruhselman'ın devamı olan Ergün Arıkdal'ın gerçekten güzel kitapları var.

Ayrıca bu konulara meraklı olanlara ama bilgisi olmayanlara müjdeyi buradan verelim.

Dr. Bedri Ruhselman'ın derlediği 54 yıldır beklenen kitap çıktı. 1959 senesinden beri noter, banka kasalarında muhafaza edilmiş olan özel bilgileri içeren kitap İlahi Nizam ve Kainat ismi ile basılmıştır.

Dileyen şu linkten kargo ile getirtebilir (kapıdan nakit ödeme bu site ile mevcut):

İlahi Nizam ve Kainat - Bedri Ruhselman - Ruh ve Madde Yayınları - kitap - ilknokta.com

*

Ruh celselerine katılmış olduğundan dolayı vebalinin idrakında olan Bardakçı'nın yorum yapmadığı tanıtım yazısı:

Ruhların yazdırdığı söylenen ve 54 sene kasada saklanan kitap nihayet yayınlandı (Murat Bardakçı):

Murat Bardakçı - Ruhların yazdırdığı söylenen ve 54 sene kasada saklanan kitap nihayet yayınlandı - HABERTÜRK

*

METAPSİŞİK TETKİKLER ve İLMİ ARAŞTIRMALAR DERNEĞİ'ne dayanan İNSANLIĞI BİRLEŞTİREN BİLGİYİ YAYMA VAKFI (BİLYAY)

::::::BİLYAY

Bu kitabı uzun zamandır bekliyordum ve Murat Bardakçı'nın programında tanıtımı yapıldığı gecenin ertesi günü aldım. Kitabın dili çok ağır fakat çok ilginç bilgiler var. Bazı kelimeleri internette araştırıp, anlamaya çalışıyorum. Yazım dili bu kadar ağır olmasa çoktan bitirmiştim fakat biraz zaman alacak gibi gözüküyor. Kitabı okuyan olursa üzerine konuşalım çünkü anlayamadığım bölümler var, belki anlayan birisi çıkar.:confused:

okur-yazar

Yeni üye
Ben de görür görmez kargo ile getirttim ama sadece ilk sayfasını okudum, madde ve manadan girmiş konuya, gayet ilgi çekici fakat şu aralar tarih kitaplarına o kadar çok gömüldüm ki o kitap biraz daha bekleyecek. :)