Ergun Arikdal Ruhsal Arastirmalar Enstitusu

Phi

Aktif üye
Onursal Üye
Web sitesi
www.felsefe.net
"Ergün Arıkdal Ruhsal Araştırmalar Enstitüsü©", Üstat Dr. Bedri Ruhselman ile temelleri atılan ve Üstat Ergün Arıkdal ile gelişen Metapsişik araştırma disiplinini izleyerek, Ruhsal ve Bilimsel nitelikli bilgileri araştırılmak, geliştirilmek ve insanlığın Manevi gelişimine hizmet etmek amacıyla 2013 yılında İstanbul'da kurulmuştur. Ruhsal...
İçeriğin tamamını görüntülemek için lütfen giriş yapınız.

okur-yazar

Yeni üye
Uzaklaştırılmış
Dr. Bedri Ruhselman'ın devamı olan Ergün Arıkdal'ın gerçekten güzel kitapları var.

Ayrıca bu konulara meraklı olanlara ama bilgisi olmayanlara müjdeyi buradan verelim.

Dr. Bedri Ruhselman'ın derlediği 54 yıldır beklenen kitap çıktı. 1959 senesinden beri noter, banka kasalarında muhafaza edilmiş olan özel bilgileri içeren kitap İlahi Nizam...

Phi

Aktif üye
Onursal Üye
Web sitesi
www.felsefe.net
[MENTION=4324]dijital[/MENTION] sen bu begenme islemini hangi tusa basarak ve nereden yapiyorsun?

Lefty

Tanınmış üye
Kayıtlı Üye
[MENTION=4324]dijital[/MENTION] sen bu begenme islemini hangi tusa basarak ve nereden yapiyorsun?
Konuyu kim açmış ise sadece o kişinin mesajının en altında beğen butonu var diğer üyelerin yazdıklarında beğen tuşu yok maalesef

Lefty

Tanınmış üye
Kayıtlı Üye
Dr. Bedri Ruhselman'ın devamı olan Ergün Arıkdal'ın gerçekten güzel kitapları var.

Ayrıca bu konulara meraklı olanlara ama bilgisi olmayanlara müjdeyi buradan verelim.

Dr. Bedri Ruhselman'ın derlediği 54 yıldır beklenen kitap çıktı. 1959 senesinden beri noter, banka kasalarında muhafaza edilmiş olan özel...

okur-yazar

Yeni üye
Uzaklaştırılmış
Ben de görür görmez kargo ile getirttim ama sadece ilk sayfasını okudum, madde ve manadan girmiş konuya, gayet ilgi çekici fakat şu aralar tarih kitaplarına o kadar çok gömüldüm ki o kitap biraz daha bekleyecek. :)