Epstein Barr Virüsü

Konu İstatistikleri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Ezoterizm ve İnanç kategorisinde phi tarafından oluşturulan Epstein Barr Virüsü başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 581 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Ezoterizm ve İnanç
Konu Başlığı Epstein Barr Virüsü
Konbuyu başlatan phi
Başlangıç tarihi
Cevaplar

Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan phi

phi

Felsefe.net
Yeni Üye
Şüpheci insanlar çok ilginçler çünkü her şeye şüpheyle yaklaşıyorlar. Ne olduğunun bir önemi yok. Her şey ama her şeyle ilgili olabilir, dünya onlarla dolu o yüzden bu durum olaylara nasıl baktığınızla ilgili. Şüpheci insanların genelde güven sorunları da vardır. Durum bu olduğu için de belki de güven problemleri vardır diye düşünüyorum. Belki hayatlarında henüz o aşamaya gelememişlerdir, bahse girerim ki hayatlarındaki, etraflarındaki bir sürü başka şey için de şüphe duyuyorlardır. Yani, bir anlamda, gelişmeleri gerek, henüz o yerde değiller diye düşünüyorum. Ben hallettim, çünkü ben de şüpheci bir insan olarak doğdum ve bu bedende yaşamak zorundaydım, bana verilen hediye ile birlikte, Ruhu sürekli duyarak bu mümkün değildi, doğru olamazdı çünkü şüpheci bir insan olarak doğmuştum. Bu duygu içimden geldiği için, ve onu içimden söküp atamayacağım için, yani anlıyor musunuz, orada, o yüzden kendi kendime evet, biliyorum ben şüpheci bir insanım dedim ve bunu kabullendim. İnsanların da nasıl hissettiğini anlayabiliyorum. Söylediklerime hiç bir şekilde güvenmiyor olabilirler, Ama onları anlıyorum, çünkü ben de onlardan biriyim. Ben bununla yaşamayı öğrendim, ama birilerinin inanıp inanmaması konusunu soruyorsanız, benim için hiç fark etmez. Çünkü insanlar çocukluğumdan beri bana inandılar. İlk günden bu ana kadar hep inandılar, o yüzden sorun yok.

- Aslında, hastalıkların, rahatsızlıkların ve hastalık semptomlarnın arkasında çeşitli nedenler yatmaktadır. En önemlilerinden bir tanesi Epstein -Barr virüsüdür. Şimdi birisi çıkıp, biz zaten Epstein-Barr virüsünü biliyoruz diyebilir. Peki yeni olan ne? Yeni olan şey şu ki Ruh’tan Epstein- Barr virüsünün neden olduğu hastalıkları ve ne gibi sonuçlar doğurduğunu detaylıca öğreniyorum çünkü bu bilgiye sahip değiliz. Öncelikle, Epstein-Barr virüsünün Haşimoto tiroiditi’ne neden olduğunu dünyaya ilk duyuran benim. Epstein-Barr virüsü tiroiditte iltihaplanmaya sebep olur. Bu bir. İki, diğer bütün semptomlar. Epstein-Barr virüsünün sebep olduğu karıncalanma ve hissizlik, beyin bulanıklığı, halsizlik, depresyon ve diğer bütün farklı belirtiler ve nörolojik semptomlar hakkında konuşuyorum. Tabiki insanlarda görülen bütün nörolojik semptomların sebebi Epstein-Barr virüsü değil ancak bu virüsün çok değişik aşamaları var. Doktora gittiğinizde size Epstein-Barr virüs testi yapıp, hayatınızın bir aşamasında bu virüse yakalanmışsınız ve enfeksiyon geçirmişsiniz diyebilirler. Bu sadece birinci aşama. En başa geri gidiyoruz. Virüs değişik aşamalardan geçiyor; önce kan dolaşımında görülüyor, ardından hashimoto tirioditine neden oluyor, karaciğere sıçrıyor, karaciğerin işlevini yerine getirmesine engel oluyor, tiroiditin problemli çalışmasına neden oluyor ve sonunda nörölojik problemlere yol açıyor. Kasılmalardan, seğirmelere, beyin bulanıklığından hafıza kaybına bütün değişik semptomların tamamının nedeni son evre, yani dördüncü evre Epstein-Barr virüsüdür. İnsanların bilgi sahibi olması ve iyileşebilmesi için bunu ilk kez dünyaya açıklıyorum. Epstein-Barr virüsünün yaptığı şey, Ruh bunu bana anlattı gerçekten çok ilginç. İnsanların karaciğerine yerleşen bu virüs aslında herkeste var. Daha sonra Hepatit C’ye neden oluyor. Hepatit C sadece bir durum ismi. Nedeni bilinmeyen bir hastalık. Karaciğerinizde lekeler oluşmasına sebep olan bir durumun adı. Bu durum, Hepatit C olarak adlandırılmış. Epstein- Barr virüsü karaciğere yerleşerek orada lekelenmelere neden oluyor. Birçok herpes virüsü karaciğerde konuşlanabiliyor ama Epstein-Barr virüsü Hepatit C’ye neden oluyor. Karaciğere yerleşen virüs, nörotoksin denen bir toksin salgılıyor. Bu toksin bütün vücuda yayılarak kısa devre yapıyor ve sinir uçlarının iltihaplanmasına neden oluyor. Epstein-Barr virüsünün bazı çeşitleri sinirlerin üzerinde yaşıyor, ve örneğin yeni bebek doğurmuşsanız, ve sırtınız ağrıyorsa, sırtınız doğum esnasında gerilmişse ve omurganız kaymışsa yeni çıkan kıl kökleri ve sinir uçlarınız hastalığa karşı korumasızdır. Eğer vücudunuzda Epstein-Barr virüsü mevcutsa, bu, sırtınızın daha çok etkilenmesine neden olabilir. Araba kazasıyla aynı şey. Ufak çaplı trafik kazası geçirip çok küçük sıyrıklarla veya hiçbir şey olmadan kurtulan insanlar gördüm. Haftalar sonra bütün vücutları ağrımaya başlıyor. İltihaplanma başlıyor. Sonra doktora gidiyorlar. Eklem iltihaplanması mı? Aslında doktorlar da bu oyunun içinde. Yani bu bir Epstein-Barr virüsü vakası. Trafik kazasındaki, o önemsiz kaza bütün bunlara sebep oldu. Kazanın yarattığı adrenalin vücudunuza girdi ve virüsü besledi. Epstein-Barr aç bir virüstür. Değişik şeylerle beslenmeyi sever. Adrenalin sever, yumurta sever, süt ürünlerini sever. Bağışıklık sistemlerinin zayıflığı nedeniyle problem yaşayan insanların yapabileceği en iyi şey, yumurta yememek, süt ürünleri tüketmemek ve adrenalinlerini alt seviyelerde tutmaktır. Ancak hayat bizi farklı dönemeçlere yönlendirir, ne yapmamız gerekiyorsa onu yaparız. Evet, nörotoksinlerden bahsediyordum. Bütün vücuda yayılırlar ve sinir uçlarının iltihaplanmasına neden olurlar. İnsanlar bu aşamada karıncalanma ve hissizlik yaşarlar. İnsanlar bu aşamada her türlü hastalığa yakalanabilirler. Vertigo, Vegas sinirlerinin iltihaplanmasıyla ortaya çıkar. Menieres, Vertigo olan hastalar kendilerini kayıkta gibi hissederler. Denge bozukluğu hissederler. Bu hastalık da Epstein-Barr virüsünden kaynaklanmaktadır. Nörotoksinler Vegas sinirlerine yerleşerek vertigoya, dengesizliğe sebep olurlar. Kulak çınlamasının sebebi de Epstein-Barr virüsüdür. Yani, kulak çınlamanız ya da vertigonuz olabilir, bütün bunların tek sebebi Epstein-Barr virüsüdür.

Tüm sayfalar yüklendi.
Sidebar Kapat/Aç