En iyi yabancı film.

Konu İstatistikleri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Anketler kategorisinde Laetna tarafından oluşturulan En iyi yabancı film. başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 13,437 kez görüntülenmiş, 46 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Anketler
Konu Başlığı En iyi yabancı film.
Konbuyu başlatan Laetna
Başlangıç tarihi
Cevaplar

Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ls2

Laetna

Sorgucu Üye
Yeni Üye
Ben birkaç film belirtmek istemedim siz en sevdiğinizi ve kısada olsa neden böyle bir tercih yaptığınızı belirtirseniz sevinirim.

Bence en iyi yabancı film"otoyol 60" bana hayatın temelinde birkaç sır verdide diyebiliriz. tavsiye ederim.

mavimor

Kahin
Yeni Üye
Ynt: En iyi yabancı film.

En iyi diye bir tercihim olmasa da(hangisine en iyi desem diğerine haksızlık ederim :)) ) çok çok sevdiğim film Forrest Gump. Filmin başında, yukardan doğru süzülüp forrest'in ayaklarına düşen ve forrest'in günlüğünün içine aldığı tüy çok düşündürmüştür beni. İşte bu tüyle birlikte hayatı sorgulamamızı istiyordu yönetmen. Ve filmin sonunda o tüy kitabın arasından yine süzülüp gidiyordu..

Laetna ' Alıntı:
Ben birkaç film belirtmek istemedim siz en sevdiğinizi ve kısada olsa neden böyle bir tercih yaptığınızı belirtirseniz sevinirim.

Bence en iyi yabancı film"otoyol 60" bana hayatın temelinde birkaç sır verdide diyebiliriz. tavsiye ederim.

chimera

Sorgucu Üye
Yeni Üye

İzlediğim en iyi yabanci film American History X.. Yanlış başlayan bir yolun ırkçılığa varan sonu..Bize sunulan klasik Amerikan filmleri dışına çıkan,gerçeklere adım atan bir film. İzlemeyenler için mutlaka tavsiye ederim.

mavimor

Kahin
Yeni Üye

Faşizm aslında günümüzde her an yanıbaşımızda duran bir gerçek. Bu film faşizmin insan soyuna verdiği zararı gözler önüne seriyor, çok güzel işlenmiş.. Günümüzde faşizminde nasıl oluştuğuna dair çok güzel örnek diyebilirim bu film. Türkçeye Geçmişin Gölgesinde diye çevrilmişti. Bir önceki girdiyi yazarken bu filmde aklımdaydı chi:)

chimera ' Alıntı:
İzlediğim en iyi yabanci film American History X.. Yanlış başlayan bir yolun ırkçılığa varan sonu..Bize sunulan klasik Amerikan filmleri dışına çıkan,gerçeklere adım atan bir film. İzlemeyenler için mutlaka tavsiye ederim.

ixtab

Felsefe.net
Yeni Üye

kelebek etkisi 1=)

Laetna

Sorgucu Üye
Yeni Üye

Bence KELEBEK ETKİSİ-1 garip bir filmdi, böyle garip filmler oldum olası hoşuma gider aslında.İnsanı başka açılardan düşünmeye iter.Ama 2.si o kadarda etkileyeci değildi.

ixtab

Felsefe.net
Yeni Üye

size katılıyorum, 2. sini bende başarılı bulmuyorum

Fairy

Üye
Yeni Üye

Requiem for a dream ve The life is beautiful kesinlikle .)

deathblow

Felsefe.net
Yeni Üye

Fight Club...hayatımın flimi...hiç bir flimi 2. kez izlemem ama bu flimi 7 kere izledim...felsefe ve psikolojik flim severler izlesin diyecem ama izlemeyen yoktur sanırım ;D

Laetna

Sorgucu Üye
Yeni Üye

Sana katılıyorum ben "otoyol 60" filmini tam 13 kez izledim ve hala hayat kafamı kurcaladığında asla izlamakten çekinmem.

Ryzasson

Felsefe.net
Yeni Üye

Tanrıkent filmi güzeldi.Brezilya'da gettolarda yaşayan çocukların dramı ve bunun sonucunda ortaya çıkan çeteler ve suç oranları.Tavsiye ederim!

Buzz

Felsefe.net
Yeni Üye

V For Vendetta .... Düzene, sisteme tek başına direnişi anlattığı içn.

burakender

Felsefe.net
Yeni Üye

mt ' Alıntı:
En iyi diye bir tercihim olmasa da(hangisine en iyi desem diğerine haksızlık ederim :)) ) çok çok sevdiğim film Forrest Gump.
[/quote]

Forest Gump gereçkten bir başyapıt. ;)

Bedirhan

Felsefe.net
Yeni Üye

CENNETİN KRALLIĞI.

M

monaliza

Ziyaretçi

"12 Öfkeli Adam" ve " Hayat Güzeldir" bende iz bırakanlar. Başkaları da var tabii, ama bu ikisinin yeri ayrı.

burakender

Felsefe.net
Yeni Üye

Nietzsche Ağladığında filmi de gerçekten çok güzel en sonlarında nietzsche nin göz yaşları dökülmeye başladığında biran için benimkilerinde döküleceğini sandım...

Simerenya11

Yeni üye
Yeni Üye

Şüphe ve Ceza, Robert de Nero, şiddetle tavsiye ediyorum.

Virtù

Felsefe.net
Yeni Üye
seven, the game, fight club, mindhunter, zodiac, takin lives, the curious case of benjamin button, panic room, snatch filmlerinden biri olabilir..

Tüm sayfalar yüklendi.
Sidebar Kapat/Aç