Neler yeni

Ekim Ayında ikizler burcunu Neler bekliyor

MeLekSy

Yeni üye
Katılım
30 Tem 2018
Mesajlar
296
Puanları
0
Konum
~Paradise..
Değişime kucak açıyorsun.
(21 Mayıs - 20 Haziran)
Yorgun ruhuna bir esinti aramak isteyeceksin. Ancak ekim ayının sinerjisi şimdilik bu duruma yatkın değil. Yine de tuttuğunu koparan ekim gündemi senin için bir başka olacak. Gökyüzünün ilk belirtileri aşk ve sevgi gezegeni Venüs’ü harekete geçiriyor. Güçlü, ilişkilere dair kararlı olunması gereken bir ay seni bekliyor. Ekim ayının ilk haftasından itibaren iletişim evine hakim olan Venüs Retro’su, birçok konuyu aynı anda yönetmen gerektiğini işaret ediyor.

Venüs’ün su burcundaki geri hareketi ilişkiler adına bu ay tutkulu, yüksek ve baskın olacağını işaret ediyor. Evli bir İkizler burcuysan, geçmişte yaşanan sorunları bugünler de gündeme getirebilirsin. Ancak geçmişte kalması için söz verdiğin konuların yeniden açılması eşini öfkelendirebilir ya da size olan inancının azalmasına neden olabilir. Gün gelir hesap döner mantığı ile yaklaşan İkizler burçları için gökyüzü bu dönem sakinliği öneriyor. Özellikle evli olan İkizler burçlarına Venüs gülümsemezken riskli diyaloglara girmenin sancılarını ileride daha çok yaşanacağını vurguluyor. İkizler şüphesi ile meşhurdur diyenler vardır aranızda; eşini dinlemeden yapılacak herhangi eylemin neticeleri de büyük sonuçlar oluşturabilir, hatırlatmak isterim.

Bekar İkizler burcuna gülümseyen Venüs, aşk ve ilişki diyor. Geleneksel yapından sıyrılmaya çalışırken karşılaştığın kişi ile aranda gelişenleri aşk olarak yorumlamak isteyebilirsin. Mantık ve duygusallığı bir arada yaşayabilirsin, kendinden ve görünüşünden emin olmak isteyebilirsin. Birlikte çalıştığın mesai arkadaşın dahi sendeki cazibenin ve değişimin farkına varacak. Daha önce dikkatini çekemediğin kişiler bile sana selam vermeden geçemeyecekler.

Özellikle iş ve kariyer açısından kaçırdığın imkanların iyileşerek yeniden karşına gelmesi seni şaşırtabilir. Hizmet sektöründe çalışan bir İkizler burcuysan, bu dönem var olan hukuksal davaların sonuçlarına sevinebilirsin. Kariyer danışmanlığı yapmak, iş güvenliği gibi konularda eğitim vermek sana başka bir ekmek kapısını aralayacaktır. Kendini geliştirmek ve donanımına bir şeyler katmak için bu dönem açılan sınavlara ya da kurslara kayıt yaptırabilirsin.

Sağlık evini yakından ilgilendiren Venüs Retro’su kişisel değişimine pek destek olmuyor. Aniden gelişen operasyonlar dışında keyfi olanlara sıcak bakmayan bir döngüde olduğunu hatırlatmak isterim. Sonradan memnun kalmayacağın, daha iyisi olur muydu dediğin düşünceler, seni ileride mutsuz edebilir. Bu tarz konuları Kasım ayının ikinci haftasından sonraya ertelemeni tavsiye ederim.

Ekim ayının gündemi: Kişisel gelişimini artırıyorsun.

Aşk tılsımın: Kapanan sorunlar yeniden açılıyor.

Seks: Sınır çiziyorsun.