Neler yeni

Ekim Ayında Aslan Burcunu neler Bekliyor

MeLekSy

Yeni üye
Katılım
30 Tem 2018
Mesajlar
296
Puanları
0
Konum
~Paradise..
Farklı alanlara yöneliyorsun.
(23 Temmuz - 23 Ağustos)
Ekim ayında gökyüzünün senin için çok önemli planları var! Oyunu kuralına göre oynarsan, 2018 yılının Ekim ayını yönetebilirsin. Kendine iyi davranman, aileni anlaman, eşine ya da sevgiline kulak vermen gereken bir dönem başlıyor. Aşk ve tutku gezegeni Venüs, su elementli bir burçta Retro hareketine başlıyor. Eylül ayındaki olgunluğunu koruyabilirsen ne ala ancak Venüs söz dinlemiyor ve seçim yaptırmaya zorluyor.

İlişkilerinde son yıllarda ödün verdiğin insanları düşündükçe, kendine öfkeleniyor olabilirsin. Baba ailesindeki gençleri bu dönem daha çok dinliyor, fazla abartıyor ve onlardan gelen her konuşmayı günlerce düşünüyorsun. Kendini düşünmediğin kadar hayatında yeri olan insanları düşünmek sana ne kazandırıyor? Tutulmalar döneminde, özellikle ilişkiler konusunda yara alan bir Aslan burcuysan, bu dönem iç sesini bastırmalısın. Çünkü Venüs işleri karıştırmaya geliyor. Özellikle evini koruma istediğini artabilir.

Çevrende yaşanan olumsuz ilişkiler, evlilik arifesinden dönen insanlar ve 7 yıldır mükemmel giden ilişkilerin sarsıntısı seni de derinden ilgilendirecek. Bu yıl, aşkla ilgili kalbine sorduğun soruların cevaplarını ekim ayında almak isteyeceksin. Ancak Venüs’le birlikte etkili olan Yeniay, rahatını bozan her konuya yüksek tepkiler vermene neden olabilir. Sorunlu evliliklerin bu dönem masaya yatırılması mutlu sonuçlar vermeyecek.

Evli ya da ilişkisi olan bir Aslan burcuysan, Venüs Retro’su aklında olsun; huzur yerine mücadele diyor, bekar Aslan burçlarını ise sevindiriyor. Eğer uzun zamandır hayatında biri yoksa bu dönem sosyal yapın sayesinde yeni insanlarla tanışacaksın. Ancak gökyüzü ani başlayan ilişkilerin ömrünün uzun olmayacağını vurguluyor. Sosyalleşmek istiyor ve uzun zamandır bir çift olmanın eksikliğini yaşıyorsan, gök kubbe sana şans verecek, eğer bu şansı değerlendirmek konusunda aceleci davranmazsan kazanan sen olacaksın.

Bu ay aynı zamanda yeni iş kollarına yönelmek için araştırma yapmak isteyebilirsin. Venüs ve Dolunay sana bazı seçenekler sunarken, zorlanmaları da vadedecek. Hiçbir şeyin kolay olmadığını, hedefine ulaşmak için çaba sarf etmen gerektiğinin altını çizecek. Mutfak, yiyecek-içecek sektörü gibi farklı ve yetenek gerektiren alanlara meyil gösterebilirsin. Bu konuda kısa süreli eğitim almak isteyebilirsin. Hatta üniversitede alakasız bir bölümde okumana rağmen okulunu dondurup bambaşka platformlara yönelebilirsin. İşte ve çalışma ortamında huzur senin için katbekat önemli olacak. İnsanların gereksiz konuşmaları ve kişiler hakkında yaptıkları şahsi dedikoduları haksızca bulabilirsin.

Ekim ayının gündemi: Seçim yapmak zorunda kalıyorsun.

Aşk tılsımın: Sosyal hayatın aşk getiriyor.

Seks: Cesur ve kendinden emin davranıyorsun.