Neler yeni

Ekim Ayında Akrep burcunu neler bekliyor

MeLekSy

Yeni üye
Katılım
30 Tem 2018
Mesajlar
296
Puanları
0
Konum
~Paradise..
Taşlar yerine oturmaya başlıyor.
(24 Ekim - 22 Kasım)
Herkes için önemli bir dönüm noktasını temsil eden Eylül ayı nihayet son buldu. Şimdi sıra kafamızdaki soruların cevabını bulmamıza yardımcı olacak Ekim’de! Gökyüzünde önemli bir süreç yaşanıyor. Ekim yepyeni bir ay değil, bu sürecin devamı ve sonu… Peki, sen bunun neresindesin? Merak etme aslında en az zarar göreceğin bir noktada hatta gökyüzünün kalabalığından en az etkilenenler arasındasın. Şu an kafanın içindeki belirsizlikler ve hassasiyetin geçici. Yapman gereken, kendini Ekim ayının dingin esen rüzgarına ve adil çözüm döngüsüne bırakmak… Taşlar hayatının her alanında yerine oturacaktır, güven bana.

Uzun zamandır sevilmediğini, hak ettiğin ilgiyi görmediğini düşünüyordun. Bundan yoruldun ve yıprandın. Artık bu kaygılarının yersizliğini keşfetmenin tam zamanı geldi çattı. Çünkü bu ay hiçbir aya benzemeyecek! Özellikle evli ya da ilişkisi olan bir Akrep burcuysan, artık duygularını açık etmenin tam zamanı! Ya tamam, ya devam! Gerçeği önce kendine sonra partnerine söylemelisin. Şunu da unutma burcunun en önemli özelliğinden biri yapılanları unutmaman. Sence geçmişin savaşını bugün vermenin kime ne yararı var? Geçmişi bugüne taşıyarak, yaşayacağın güzelliklerin de önünü kapatacağını bilmelisin.

Çok ama çok uzun zamandır unutamadığın eski sevgilin varsa ve bu yüzden yeni bir ilişkiye başlayamıyorsan onu artık kafandan atmanın zamanı geldi! Yakın zamanda alacağın haber veya karşılaşacağın biri seni geçmişten uzaklaştırabilir. Kısa bir süre önce ilişkisini noktalamış bir Akrep burcuysan, ciddi bir ilişkiye başlayabilirsin. Evlilik hayalleri kuran bir Akrep burcuysan, aklına da kalbine de iyi geldiğini hissettiğin bir adayla tanışabilirsin. Özellikle maddi olanakları açısından seni tatmin edecek biri çıkabilir karşına. Evliliğinde sorunları olan bir Akrep burcuysan, aranızdaki tüm sorunları çözüme kavuşturmak önceliğin olacak. Uzun zamandır incir çekirdeğini bile doldurmayan konular aranızda ciddi sıkıntılara dönüşmüştü. Bu ay geriye bakıp düşündüğünde, "Biz ne diye tartışıyorduk, sorunumuz neydi, nasıl bu hale gelebildik?" soruları aslında senin için bir aydınlanmanın da başlangıcı olacak.

Gök kubbe sana eski gücünü verirken, yerinde saydığını düşündüğün konularda sana atılımda bulunmak için destek verecektir. Özellikle profesyonel hayatı ön planda olan bir Akrep burcu olarak senin için bu çok önemli olacak. Kariyer yaşamına, hukuksal konulara ve ticarete yönelikte önemli etkilere sahip gökyüzü, ay ortasında motive olmana yardımcı olacaktır. Mutlaka değerlendir… Yeni fırsatların önüne geleceği Ekim ayında seçim yapmak zorunda kalacaksın. Her neyi seçersen seç girmiş olduğun sınavların sonuçlarını alacak ve yeni değişimlere doğru bir yola çıkacaksın. İş yerinde otoritelerle ve seni çekemeyen insanlara karşı vereceğin savaş tamam ya da devam demene neden olacak. Sana tavsiyem hayatınla ilgili vereceğin her kararı sıkı sıkıya düşünmen olacak!

Ekim ayının gündemi: Tavırlarını netleştiriyorsun.

Aşk tılsımın: Aşk, kalbinin kapılarını çalıyor.

Seks: Yönetilmek isteyeceksin.