Neler yeni

Duyuru

Edit

Yeni üye
Son bir kaç gündür, başlık ile ilgisi olmayan ve karşılıklı polemik içeren, chat duzeyindeki ve lakap/kişilik ihlali içeren tüm mesajlar silinecektir, duyurulur.

Umariz, bir daha tekerrur etmez.

M

Mor ve Ötesi

Ziyaretçi
qua felsefesi başlığındaki bir sayfa dolusu yazıyı sildiniz öyle mi?hemde chat kapsamına alarak....

mavimor

Yeni üye
Web sitesi
www.tekiner.org
Tartışmaların boyutu didişme modunda ve sohbet havasında olduğu sürece silinecektir. Egolarınızı tatmin etmek istiyorsanız birbirinizden telefon numaralarınızı alın uzun uzadıya didişin..

M

Mor ve Ötesi

Ziyaretçi
sildiğiniz yazılarda ayırım yaptığınız o kadar aşikar ki...

hele hele müdafaa ettiğiniz vatandaşın yazılarını bırakıp onun çok tekrarladığı "bilgi" içeren yazıları silmeniz ise taktir edilecek bir yaklaşım...

qua felsefesi altına yazdığım uzunca yazıyı chat kapsamına alarak silmeniz ise gözlerimi yaşarttı...

mavimor

Yeni üye
Web sitesi
www.tekiner.org
Silinen yazılar sanki tek sizin ki gibi lanse etmeyin. Eİ'ın da bir sürü yazısı aynı kapsamda silindi. Dileyene ekran görüntüsü gönderebilirim.. Ayrıca sizi yaptığınız şey konusunda 1 milyon kez uyardım. Şimdi bu konuda haklı çıkmaya çalışmayın. Eğer yaptığınız şeye (siz çok iyi biliyorsunuz) devam ederseniz yine sileceğim. Her kim devam ederse aynısı olacak.

M

Mor ve Ötesi

Ziyaretçi
ben yazıların silinmesine değil,içeriği chat gibi olmayan ve İE nin cevap veremediği yazıların silinmesinden bahsediyorum...

mavimor

Yeni üye
Web sitesi
www.tekiner.org
Kontrol edip tekrar döneceğim. Hatalı silinme işlemi varsa geri getiririm sorun olmaz.

M

Mor ve Ötesi

Ziyaretçi
teşekkür ederim ve verdiğim zahmet için özür dilerim...

F

Fetâ

Ziyaretçi
Silinen yazım ile ilgili şikayetimi ki yerde dile getirdim. Bir cevap bile gelmedi. Gözden mi kaçtı?

Edit

Yeni üye
Onca uyarıya ve ikaza rağmen, Mor ve ötesi daimi olarak evrensel-insan lakaplı yazara yönelik; tahrik, kişisel sataşma ve polemik yaptığından, başlıklar ile ilgili ileti yazmadiğından ve site düzey ve huzurunu bozduğundan 7 gün süre ile yasaklanmıştır.

Umarız döndüğünde aynı hataları ve yazı dili ve uslubunu tekrarlamaz. Tekrarı halinde süresiz yasaklanacaktır.

Evrensel-insan lakaplı yazar tahriklere ve kişiliğine yönelik sataşmalara aynı şekilde yanıt verdiğinden 7 gün süre ile yasaklanmıştır.

Edit

Yeni üye
Başlıklar, uygunsuz ve ilgisiz iletilerden temizlenmiştir.

Umarız birdaha böyle gereksiz, lüzumsuz polemik ve sataşma içeren iletiler ile başlıklar kirletilmez.

M

monaliza

Ziyaretçi
Bu sitenin bilgiyi en iyi sunan, ifade yeteneği gelişmiş üyelerinden biri Sn. Mor ve Ötesinin yasaklanmasına üzüldüm.
Yazdıklarını zevkle okuyordum.
Kalp gözüne kendi eli ile kilit vuranın ilacı olmazmış, ilaç olmaya çalıştı, onca didinme haliyle didişmeye dönüştü,keşke olmasaydı ve keşke yasaklanmasaydı.
Eğer önerse yazılarını yine zevkle takip etmek isterim.

mavimor

Yeni üye
Web sitesi
www.tekiner.org
Her ikisinin de banını tekrardan açacağım fakat bu kez gerçekten son şansları. İlelebet banlanmak istemiyorlarsa birbirleri ile didişip herkesi rahatsız etmeyecekler. Site sadece onlardan ibaret değil. Bilgi birikimleri ve donanımlarının farkındayız. Belki bir çoğumuzun kat kat üzerindedirler fakat bu onların sitede birbirlerine alaycı, imacı, argo ve hakaretvari konuşmalarına neden değildir.

Bu vesile ile kendilerinden de bunu rica ediyorum. Umarım herkes için en doğrusu olur..

E

evrensel-insan

Ziyaretçi
Ben kendi adima her zamanki gibi sabrimi, mantigimi korumaya calisacak ve site kitlesini duasunerek ve site yazim duzeyine ve yazi dili uslubunu korumaya calisarak hareket edecegim.

Yalniz bilinmesi gereken nokta, insanoglunun sabrinin da bir siniri oldugu ve hak ve ozgurluklerine kimsenin dil uzatmasina izin vermeyecegidir.

Iste boyle bir durum, duyguyu ve egoyu one cikarmaktadir.

Bu da zaten insanoglunun bir makine ve robot ol,madiginin bir delilidir.

E

evrensel-insan

Ziyaretçi
Bu sitenin bilgiyi en iyi sunan, ifade yeteneği gelişmiş üyelerinden biri Sn. Mor ve Ötesinin yasaklanmasına üzüldüm.
Yazdıklarını zevkle okuyordum.
Kalp gözüne kendi eli ile kilit vuranın ilacı olmazmış, ilaç olmaya çalıştı, onca didinme haliyle didişmeye dönüştü,keşke olmasaydı ve keşke yasaklanmasaydı.
Eğer önerse yazılarını yine zevkle takip etmek isterim.
Kalp bir organdirve gozu yoktur. Onemli olan beynin ve dusuncenin varliginin bilinc ve farkina varmak ve onma inanc ideoloji ile kilit vurmamak ve kilit vurmak isteyenleri de onlemektir.

Kisi once kendine ilac olmalidir. Baskasina baski, zorlama, tahrik, satasma ile de ilac olunmaz.

P

Pyramos

Ziyaretçi
Bazıları ilelebet banlanmayı hak ediyor.. umarım bir gün..mutlaka bir gün.. ya da Leprechaun'un imzasında yazdığı gibi; bir gün mutlaka :)