Duyu Organlarımız Üzerine Fikir

Konu İstatistikleri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Serbest Kürsü kategorisinde EvilBeauty tarafından oluşturulan Duyu Organlarımız Üzerine Fikir başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 196 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Serbest Kürsü
Konu Başlığı Duyu Organlarımız Üzerine Fikir
Konbuyu başlatan EvilBeauty
Başlangıç tarihi
Cevaplar

Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan "ictenlik"

EvilBeauty

Yeni üye
Yeni Üye
Üniversite Bölümü
bilg prog
duyu organlarımız bu dünya için evrildi. görme duyma tatma koklama dokunma.Peki ya bu sayıdan çok daha fazla veya farklı duyu organları olan canlılar var ise ve onlarla iletişim kurmamız bu yüzden zor ise aslında belkide uzay uygarlıklar kaynıyodur sadece bizim duyu organlarımız bu dünya için geliştiği için hiç birşeyin farkında değilizdir.İnsan mükemmel yaratıldı fikri bize bugüne kadar aşılandığı için bu fikri bu yüzden bugüne kadar yadırgamış olabiliriz. Ama ona bakarsanız bir zamanlar güneşin hatta evrenin dünyanın etrafında döndüğüne inanılıyordu. Karanlık madde belkide sadece duyu organlarımızın algılayamadığı birşeylerdir.

"ictenlik"

Kahin
Onursal Üye
FS - KT. Yöneticisi
belkide uzay uygarlıklar kaynıyodur
neden belki
eğer kaynaması gerekiyorsa kaynıyordur
halihazırda benim gibilere göre belki de belki dışında kaynıyor
yani kimine göre inanç ama benim gibilere göre gereklilik/zorunluluk

Kozmoloji ya da kozmolojik varlıklar olasılığı vb adında buna benzer bir tartışmalar vermeyi deneyenlerdenim. Olasılık olarak bunu bilime ,materyalizme bağlı insanlar bile dışlamıyor ama örneğin benim algıladığım ve yapılandırdığım kadar yakın ve gerçekçi bir yapılanma ile çelişiyorlar

duyu organlarımız bu dünya için evrildi. görme duyma tatma koklama dokunma.Peki ya bu sayıdan çok daha fazla veya farklı duyu organları olan canlılar var ise ve onlarla iletişim kurmamız bu yüzden zor ise aslında belkide uzay uygarlıklar kaynıyodur sadece bizim duyu organlarımız bu dünya için geliştiği için hiç birşeyin farkında değilizdir.İnsan mükemmel yaratıldı fikri bize bugüne kadar aşılandığı için bu fikri bu yüzden bugüne kadar yadırgamış olabiliriz. Ama ona bakarsanız bir zamanlar güneşin hatta evrenin dünyanın etrafında döndüğüne inanılıyordu. Karanlık madde belkide sadece duyu organlarımızın algılayamadığı birşeylerdir.

Ben bunun için çokboyutluluk ve alterantif ya da süreğen, bileşik, paralel vb realiteler kavramını kullanıyorum..

Tüm sayfalar yüklendi.
Sidebar Kapat/Aç