"Dürüst Olmayan, Halk Bankası Dolandırma Kalkışmacısı Şimşek" (Rte)

Konu İstatistikleri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Siyaset Meydanı kategorisinde dragon tarafından oluşturulan \"Dürüst Olmayan, Halk Bankası Dolandırma Kalkışmacısı Şimşek\" (Rte) başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 186 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Siyaset Meydanı
Konu Başlığı \"Dürüst Olmayan, Halk Bankası Dolandırma Kalkışmacısı Şimşek\" (Rte)
Konbuyu başlatan dragon
Başlangıç tarihi
Cevaplar

Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan dragon

dragon

Sorgucu Üye
Yeni Üye
Üniversite Bölümü
Sosyoloji
Ünvan
dünyalı

Gördüğünüz üzere Türkiye Cumhuruiyeti ekonomisi dürüst olmayan birine tekrardan emanet edilmiş.

Sanırım Erdoğan dün söylediğini unutuyor. Ee ne demiş Demirel; Dün düdündür bugün bugündür. De böyle bir şeyin vatandaş olarak, yurttaş olarak bizim açımızdan kabulu nasıl mümmkündür?

"Yetim hakkı yemeye kalkan, dürüst olmayan" nın T.C. nin ekonomisini yönetmesi. Deprem paralarını kendi ifadesi ile duble yola aktarması, asgari ücretliye 1000 TL verirsek; Türkiye batar demesi v.s v.s. bunlar unutuldı sanırım... Bundan sonra işci emekli zam mam beklemesin. Bu açık ve kesin... Akıl işi değil. Bu resmen aklımızla alay, zul' dür.

Var mı yanlış bir sesli düşünce bunda? Yanlışsam lütfen biri beni düzeltsin!.🤬😡

Son düzenleme:

dragon

Sorgucu Üye
Yeni Üye
Üniversite Bölümü
Sosyoloji
Ünvan
dünyalı
Yerli ve milli(!) İngiliz vatandaşı Şimşek 2008 de şu an emekli aylıklarının en az yarı yarıya düşük olmasının sebebi yasayı çıkarandır. Şu an ki emeklinin geçim sıkıntısının sebebidir. Bu kişi Türk halkına ekonomi bakanı yapıldı. %52' nin seçtiği başkanca... Sayın başkana ben 2008 den beri neden oy vermiyorum sizce?. Bu sebep yetmezmiydi? Bana(halka) zarar verdiğin, zengin dostu olduğunu anlamam için halkın aleyhine yasalar yetmezmiydi? Benim hakkımı çalacaksın. Sizden önce en düşük emekli aylıkları 1,5 asgari ücretti bre el insaf. Öte yandan dağı taşı delip mütaitlere beton parası saçacaksın. Hemde olmayan borç, kredi keseden. Paran varsa(Petrol zenginiysen v.b.) yaparsın. Yoksa yolu 20 dk kısaltıcam diye dağ taş delemezsin. dünyanın hiç bir yerinde böyle bir şey yok. Bunu en iyi Şimşek bilir. İngiltere de adama bırak milyar dolarlık ihaleleri 3 krş luk saat harcaması bile yaptırırlar mı adama? Yaptıurmazlar. Yaptırmazlar efeni... Bu nasıl bir toplum yaa? Ülke değil gerçekten tımarhane. Hakkınızı helal edin diyor bir de. Hak helal edilebilmesi için önce o insanın hakkını ödemelisin. Ödesen de helal etmem. Dolayısı ile bir tanrı olsa bile şayet, sen cennete gireceksen ben ateist halimle hayli hayli girerim bu kesin. Öyle ya "tanrı" adildi, haksızlığı sevmezdi(!) ya hani.

Hülasa, 85 milyonu böyle kucakladın, kucaklıyorsun sayın başkan!.. Sanırım kucaklamaya da devam edeceksin. Ve kesin cennetliksin... Ben de marslıyım zaten. Mars' dan yazıyorum, helalliğini alamayacağın utanç dünyalısı olarak...

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.
Sidebar Kapat/Aç

Yeni Mesajlar