Dünyayı Sevmemek

Konu İstatistikleri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Sözlük kategorisinde Serçe tarafından oluşturulan Dünyayı Sevmemek başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 375 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Sözlük
Konu Başlığı Dünyayı Sevmemek
Konbuyu başlatan Serçe
Başlangıç tarihi
Cevaplar

Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Serçe

Serçe

Üye
Yeni Üye
Şahsen bu dünya da anılar hariç sevdiğim çok şey yok. Bazen zamanı bekliyorum kendimi bulmak için.
Evet ben dünyayı sevmiyorum ama yaşamak ve devam etmek zorundayım sanırım ;d

elbisss

Kahin
FS - KT. Yöneticisi
Hahaha 😁 dünyayı sevmeyen insan mı var bugün ölüm kapıya dayandığında insan bir gün olsun diye iyileşmeyi diler

Evet dünya zorlu hatta hiç kolay değil ama herşeye rağmen bu dünya sanat eseriyle harika seni yada bizleri yıldıran hatta bezdiren sadece insan anatomileri yoksa dünya muazzam bir güzellikte aşık olmamak elde değil

Serçe

Üye
Yeni Üye
Tamam söylediklerin çok haklı ama ben hiç bir zaman hiç birşeyi sahiplenmedim kendimi emanet gibi hissediyorum yani çok tat almıyorum ölüm daha heyecanlı geliyor Sjsjsj

Serçe

Üye
Yeni Üye
Ya tamam harika yaratmış Allah doğa vs ama onun daha harikası cennette ha cennete girmek için bişey yapmıyor muyum yok : D

elbisss

Kahin
FS - KT. Yöneticisi
Hayatta sahip olduğun herşey zaten bir emanet ne zaman tek sahibi olabildin ki

Sahip olduğun vücutta ruhuna emanet bir bedeni kullanıyor

İnsan enerji bir bedene sahip tat almak yada keyif bulmak hayatta ki felsefe bakışına bağlı

Kimi insan güzele nasıl bakacağını bilemediği için hataya düşer hani derler ya görmek var birde görebilmek bence dünya muazzam güzellikte sadece farkedecek göze bağlı

elbisss

Kahin
FS - KT. Yöneticisi
Cennet gorulmeyen tarif edilemeyen bir yer ama bilirsin dünya bu kadar güzelse Cennet ap ayrı güzeldir

Eğer bu dünyada ki güzellikleri görmezsen bu eserlere göz kaparsan cenneti hayal edemezsin

Seçim tercih insana ait yaparsin yapmazsın birşey diyemem bu dünyada ne ekersen ileride bahçen o olur

Serçe

Üye
Yeni Üye
Cennet gorulmeyen tarif edilemeyen bir yer ama bilirsin dünya bu kadar güzelse Cennet ap ayrı güzeldir

Eğer bu dünyada ki güzellikleri görmezsen bu eserlere göz kaparsan cenneti hayal edemezsin

Seçim tercih insana ait yaparsin yapmazsın birşey diyemem bu dünyada ne ekersen ileride bahçen o olur
Aslında bağlanmamak ve çok değer vermemek adına yazdım yani sahiplenmeyince tat da almıyorsun ama şükrediyorum tabiki.

Tüm sayfalar yüklendi.
Sidebar Kapat/Aç