Dogum Gunun Kutlu Olsun Macavity

Konu İstatistikleri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Felsefe.Net Arşiv kategorisinde phi tarafından oluşturulan Dogum Gunun Kutlu Olsun Macavity başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,025 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Felsefe.Net Arşiv
Konu Başlığı Dogum Gunun Kutlu Olsun Macavity
Konbuyu başlatan phi
Başlangıç tarihi
Cevaplar

Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nejdet Evren

phi

Felsefe.net
Yeni Üye
Dogum gunun kutlu olsun sevgili dostum. Nice senelere saglik ve mutlulukla.
Umarim tez zamanda biter okulun :)

fides

Kahin
Yeni Üye
Doğum günün mübarek olsun Macavity:). Msn'den de ileti olarak yazdım gerçi.

SatanicMajesty

Yeni üye
Yeni Üye
Sadece bir bahane.Eğer mutluysan ve istediğin gibi yaşıyorsan,doğum gününün diğer günlerden hiçbir farkı yoktur.Eğer sıkıntılıysan yada üzgünsen;çoşkulu birşeyler yapmak için bir motivasyondur doğum günü.Başka bir bakış açısıyla biraz daha yaşlandığının tastiklenmesidir;doğduktan sonra her saniye ölüme yaklaşırız,son saniyede ölürüz.Kısaca ölüme biraz daha yaklaştın;hayatı daha sıkı yakalamak için bir bahane daha yani :) Bardağın dolu tarafı yada boş tarafı arasında karar vermeye çalışmak yerine bardaktakini içme ve yeniden doldurma vakti.

M

monaliza

Ziyaretçi
Şehrin yabancısı arkadaşıma da yeni yaşının mutluluk ve sağlık getirmesini diliyorum.

Macavity

Üye
Yeni Üye
Çok teşekkür ederim kutlamalarınız ve güzel dilekleriniz için. Ve fides, msn i açtım mı acaba ki göreyim? :) SatanicMajesty, sıkıntılıysam ya da üzgünsem doğum günümün bir anlamı olmuyor zaten benim için. Mutluysam ve istediğim gibi yaşıyorsam da anlamı olmuyor gerçi, ama o zaman anlam kazandıran biri var yanımda demektir, bu da doğum günüme bile anlam kazandırır.

SatanicMajesty

Yeni üye
Yeni Üye
Anlam kazandırıyor demedim zaten :) Anlam kazandırmak için bahane yaratıyor dedim.İstersen ignore it :)

Nejdet Evren

Kahin
Yeni Üye
günleri "an" ile sınırlandırdığımızda, o "an" gelir ve geçer; oysa ki, yaşamak "an" olsa da, ondan ötedir, çok güzel yaşa emi...

Tüm sayfalar yüklendi.
Sidebar Kapat/Aç