Dilekçe Vermeye Giden Kediler

Konu İstatistikleri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gündem (Dünya\/Türkiye) kategorisinde Objectivity tarafından oluşturulan Dilekçe Vermeye Giden Kediler başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,359 kez görüntülenmiş, 4 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gündem (Dünya\/Türkiye)
Konu Başlığı Dilekçe Vermeye Giden Kediler
Konbuyu başlatan Objectivity
Başlangıç tarihi
Cevaplar

Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan X

Objectivity

Kahin
Onursal Üye
Başlık tuhaf görünebilir fakat bugün Antalya Valiliği önünde ilginç bir olay yaşandı. Bir grup hayvan hakları aktivisti, valilik binasına kedi maskesi ile girmeye çalışırken polis tarafından engellendi. Kendim de bir hayvansever olarak bu grubun iyi niyetini anlayış ile karşılamakla beraber bu kadar ilginç bir yaklaşımı da gülümseyerek seyrettim. Çok sayıda ölen kedi konusunda yaşanan trajedinin önüne maalesef grubun ısrarlı tavrı geçti fakat yine de çok ses getirdiler.:)

trance

Felsefe.net
Yeni Üye
:pkadin hem kediyim hem insanim diyor polis de kedi hanim demis:p:p:p

ihaveanidea

Filozof
Yeni Üye
"Şu an o kadar duyarlı hale geldim ki hemen kediciklere süt vermek istiyorum :///"

Allah aşkına yapmayın ya.Bu eylemden ve benzerlerinden haberdar olduktan sonra kaçınızın düşüncesi bu şekilde oluyor?Hayvan sevgisi çok ciddi bir iştir.Sen gelip valiliğin önünde bu tür eylemlerle bu disiplini alaya aldırıcı şekilde sergilersen eylem amacından sapar ve ters teper.

Kadının insanlığından ödün verip gayet ciddi bir şekilde "Ben kediyim." demesini saymıyorum bile.

Objectivity

Kahin
Onursal Üye
"Şu an o kadar duyarlı hale geldim ki hemen kediciklere süt vermek istiyorum :///"

Allah aşkına yapmayın ya.Bu eylemden ve benzerlerinden haberdar olduktan sonra kaçınızın düşüncesi bu şekilde oluyor?Hayvan sevgisi çok ciddi bir iştir.Sen gelip valiliğin önünde bu tür eylemlerle bu disiplini alaya aldırıcı şekilde sergilersen eylem amacından sapar ve ters teper.

Kadının insanlığından ödün verip gayet ciddi bir şekilde "Ben kediyim." demesini saymıyorum bile.

Eylem amacından tam olarak sapmasa da öldürülen kediler yerine kadın gündeme oturdu. Ciddiyetsizlik mi yoksa dikkat çekme amaçlı mı bilemiyorum fakat kadın çok ilginç bir tip.

X

FAdmin
Onursal Üye
Keske gercek niyetleri kediler olsa.

Tüm sayfalar yüklendi.
Sidebar Kapat/Aç