Devlet Bahçeli

birazdahaderinmavi

Yeni üye
Kayıtlı Üye
bir türk atasözü var... ''çingeneyi bey yapmışlar, önce babasını asmış'' ... yeterince zeki ve birikimli olmayanlar, ne kendilerine verilen sorumluluğu taşıyabiliyor ne de dostunu düşmanını ayırt edebiliyor... bahçeli dediğiniz adam, sizin gizli arka tekerleğiniz ; ya da stepneniz ; ama ne olursa olsun her darda kaldığınızda elini size uzatan...
İçeriğin tamamını görüntülemek için lütfen giriş yapınız.

okur-yazar

Yeni üye
Uzaklaştırılmış
Önce kendi zekanı sorgula, aynaya bak. Aynen sana iade ediyorum o laflamalarını, bu birincisi.

İkincisi Bahçeli'nin Erdoğan'ın ya da herhangi bir başka siyasi partinin iyiliği için, eğer çıkarı yoksa, bir yardıma girişeceğine kimse inandıramaz beni. Bahçeli bu olaylara destek vermiyor çünkü olaylara karışanlar hep solcu militanlar...

birazdahaderinmavi

Yeni üye
Kayıtlı Üye
yanılıyorsunuz... (neyse, yanıldığınızı gösteren birçok olguyu bir yana bırakalım da); bu şartlarda işbirliği yapabileceğiniz partileri yıpratmaya çalışmanız doğru değil... diyelim...

okur-yazar

Yeni üye
Uzaklaştırılmış
Bence de bir yana bırakalım çünkü gösterebileceğin meçhul. Neyse...

birazdahaderinmavi

Yeni üye
Kayıtlı Üye
yahu neden ''meçhul'' olsun ki... zaten en baştan itibaren her kritik anda adam size desteğini altın tepsi içinde sunmadı mı... ilk seçilmeniz, sn. bahçelinin durduk yerde ''üç kasımda seçim olmazsa, koalisyondan ayrılırım, seçim de seçim'' diye tutturmasıyla gerçekleşmedi mi... mhp'liler halen o dönemde bahçeli' nin neden seçim istediğini...

okur-yazar

Yeni üye
Uzaklaştırılmış
Anlatamadım galiba. Ülkücü edep solcularla birlik olmaya müsaade etmez. Ayrıca MHP Türkeş geleneğinden gelir. Darbe olduğu vakit Türkeş bunu duyuran asker idi. Türkçü idi. Fakat bu çok beğenilmediği için İslami yönü de ekledi ve MHP'yi oluşturdu. Türklüğün önde İslam'ın arkada olduğu parti MHP'dir, ülkücülerdir, onlardan ayrılıp İslam'ı öne...

birazdahaderinmavi

Yeni üye
Kayıtlı Üye
anlaşılıyor ki, sizinle diyalog sürdürmek, size basit bile olsa ''bir şey anlatabilmek'' çok zor ve yorucu... üstelik, konuyla ilgili dişe dokunur bir sonuca (bazı şeyleri öğrenirken, başka bazı şeyleri öğretmek gibi bir paylaşıma) ulaşmak da neredeyse olanaksız gibi görünüyor... o nedenle, size iyi forumlar diliyorum...

okur-yazar

Yeni üye
Uzaklaştırılmış
Kusura bakmayın ben siz değilim. Eğriye eğri, doğruya doğru. Övülecek yanları över eleştirilecek yanları eleştiririm. Kimse Bahçeli'ye muhtaç değil. Hepsi özde siyasi parti. Gün gelir birlik olurlar, gün gelir düşman. AK Parti ile CHP'nin anlaştığı yerler bile vardır. Ne diyeyim. Anlamak istemiyorsanız sizin tercihiniz. Size de iyi forumlar.

okur-yazar

Yeni üye
Uzaklaştırılmış
[video=youtube;od85Dqaoc1Y]http://www.youtube.com/watch?v=od85Dqaoc1Y[/video]

hulusi

Yeni üye
Kayıtlı Üye
Bence Türkiye'de ne yapacağı en bilinmeyen siyasi lider. Adamın sağı solu gerçekten belli olmuyor. Her an kafası atıp ortalığı dağıtacak gibi bir tipi var