Değişiklik Önerileri(!)

Konu İstatistikleri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Felsefe.Net Arşiv kategorisinde non tarafından oluşturulan Değişiklik Önerileri(!) başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 7,735 kez görüntülenmiş, 52 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Felsefe.Net Arşiv
Konu Başlığı Değişiklik Önerileri(!)
Konbuyu başlatan non
Başlangıç tarihi
Cevaplar

Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nejdet Evren

non

düşünemeyen
Yeni Üye
Merhabalar,
Yeni temaya basladik biliyorsunuz. Daha güzel bi görüntü elde edebilmek için önerilerinizi ve görüşlerinizi bekliyoruz.
Yazdığınız önerinin beğeni sayısına göre isteğin olma olasılığı artacaktır.

"ictenlik"

Kahin
Onursal Üye
FS - KT. Yöneticisi
üye olmayanların içerikleri görememesi/okuyamaması gerekli mi? diye sormak isterim

Nejdet Evren

Kahin
Yeni Üye
şu anki durumunu beğendiğimi iletmek isterim

non

düşünemeyen
Yeni Üye
Teşekkürler, bu çalişmalarimizin bir parçasidir.
Üyelik konusunu açiklamam gerekirse(kendi düşüncemdir);
- Felsefe.Net'in aktifliğini arttirmamiz için gerekli olan şeylerden birisi üyelerin bu platformun içeriğini merak etmesidir.
- Çok güzel paylaşımlar var. Bunu herkese sunmak yerine sadece üyelere sunmak bence mantıklı bir fikir..

"ictenlik"

Kahin
Onursal Üye
FS - KT. Yöneticisi
ben teşekkür ederim-gizli okuma bir özgürlük değil mi?
ve ayrıca google taramalarında içeriği bulup- merak-ödev gibi nedenlerle gelip günlük/anlık üye olanlar ve bir daha asla kulanmayacak olanlar
ve bir de (bu nedenle) okumadan geri dönenler olucak

ve bu gizli kullanıcıları-üye olmayanları ya da üye girişi yapmadan okuyanları/bakınanları-eski üyeleri-banlıları vb.- giriş yapmaya (üye olmaya) zorlar

ben açılsın-açılmasın demiyorum yanlış anlaşılmasın
bilmiyorum karar sizin tabi/saygıyla

(eğer reklam-popülarite-sinerji ve üye girişi gibi sayılar ve matematik olarak düşünülüyorsa ben aksini düşünürdüm;)

"ictenlik"

Kahin
Onursal Üye
FS - KT. Yöneticisi
arama boşluğunu ve kutucuğunu gözlerim aradı

Mehmet

Yeni üye
Yeni Üye
Warning: Declaration of vBForum_Item_SocialGroupMessage::getLoadQuery() should be compatible with vB_Model::getLoadQuery($required_query = '', $force_rebuild = false) in ..../packages/vbforum/item/socialgroupmessage.phpon line 261

Warning: Declaration of vBForum_Item_SocialGroupDiscussion::getLoadQuery() should be compatible with vB_Model::getLoadQuery($required_query = '', $force_rebuild = false) in ..../packages/vbforum/item/socialgroupdiscussion.phpon line 337 Ayarlar butonuna tikladiğimizda böyle bir yazi çikiyor üst bölüm de.Telefon dan bağlandiğim da

non

düşünemeyen
Yeni Üye
Olaya bu açıdan baktığınız zaman söylediğiniz her şey doğrudur. Ancak; bu platform diğer platformlara benzemeyen bir platform. Daha çok 'düşünce özgürlüğü'ne yönelik bir platform. İnsanların görmeye pek alışmadığı türden yani. Bu yüzden biz de şu şekilde düşündük;
"Üye olunur, düşünceler okunur, belki platformdan birisi gibi hissetmek ister, bize katılmak ve kalmak ister.."

Yoksa buradaki konu başlıkları başka sitede bulunabilse de, önemli olan sizin düşünceleriniz. Bu düşünceleri de sadece kayıtlı kullanıcıya kısıtlamak bence adil. :)

ben teşekkür ederim-gizli okuma bir özgürlük değil mi?
ve ayrıca google taramalarında içeriği bulup- merak-ödev gibi nedenlerle gelip günlük/anlık üye olanlar ve bir daha asla kulanmayacak olanlar
ve bir de (bu nedenle) okumadan geri dönenler olucak

ve bu gizli kullanıcıları-üye olmayanları ya da üye girişi yapmadan okuyanları/bakınanları-eski üyeleri-banlıları vb.- giriş yapmaya (üye olmaya) zorlar

ben açılsın-açılmasın demiyorum yanlış anlaşılmasın
bilmiyorum karar sizin tabi/saygıyla

(eğer reklam-popülarite-sinerji ve üye girişi gibi sayılar ve matematik olarak düşünülüyorsa ben aksini düşünürdüm;)

non

düşünemeyen
Yeni Üye
[MENTION=4984]Mehmet[/MENTION] - Teşekkürler yorum için. Bu hatalar vBulletin yükseltme yapamadığımızdan kaynaklıdır. Kısa sürede halledeceğiz. Bu başlıkta tema ile ilgili değişiklik önerileri alabilirz.

evrensel-insan

Kahin
Yeni Üye
Teşekkürler, bu çalişmalarimizin bir parçasidir.
Üyelik konusunu açiklamam gerekirse(kendi düşüncemdir);
- Felsefe.Net'in aktifliğini arttirmamiz için gerekli olan şeylerden birisi üyelerin bu platformun içeriğini merak etmesidir.
- Çok güzel paylaşımlar var. Bunu herkese sunmak yerine sadece üyelere sunmak bence mantıklı bir fikir..

Ozaman uyeler de erisim almak zorunda kaliyor.

Halbuki uyeler yazanlara bakip, gerekli gormediklerinde erisim almayabilirler.

X

FAdmin
Onursal Üye
@evrensel insan bu uygulamayi kisitli bir sure kullanmak zorundayiz, minimum 1 maksimum 3 ay olacak, merak ilmin hocasidir azizim, guzel bir potansiyelimiz var, hedefledigimiz bir kitle var, bu uygulamainsanlara ulasabilmenin maalesef en kestirme yolu ; erisim aldiktan sonra gizli uye olarak forumu gezebilirsiniz, yonetici harici kimse goremez.
[MENTION=1711]non[/MENTION] rica etsem evrensel insana kendini nasil gizli uye yapacagini ozel mesajla aciklarmisin?

Tesekkurler.

Objectivity

Kahin
Onursal Üye
Üye olmayanların mesaj okuyamaması çok iyi olmuş bence [MENTION=4628]sanalmanik[/MENTION] çünkü konulara katılım çok az farkındaysan böylece katılım oranın artacağını düşünüyorum.

evrensel-insan

Kahin
Yeni Üye
@evrensel insan bu uygulamayi kisitli bir sure kullanmak zorundayiz, minimum 1 maksimum 3 ay olacak, merak ilmin hocasidir azizim, guzel bir potansiyelimiz var, hedefledigimiz bir kitle var, bu uygulamainsanlara ulasabilmenin maalesef en kestirme yolu ; erisim aldiktan sonra gizli uye olarak forumu gezebilirsiniz, yonetici harici kimse goremez.
[MENTION=1711]non[/MENTION] rica etsem evrensel insana kendini nasil gizli uye yapacagini ozel mesajla aciklarmisin?

Tesekkurler.

Tamam, anlasildi; tesekkurler.

Objectivity

Kahin
Onursal Üye
Dikkatimi çeken bir durum var, forumu üye olmayana kapattığınıza göre online olan misafir kullanıcılar forumları halen nasıl okuyabiliyor?:) Bu durumda online olan misafir kullanıcıların hepsi ya hacker ya da üye olmayana kapalı forumları okumanın bir yöntemi var. Kısacası yine herkes konuları okuyabiliyorsa kapalı tutmanın ne anlamı kaldı?:)

Alper

fadminfon
Onursal Üye
Dikkatimi çeken bir durum var, forumu üye olmayana kapattığınıza göre online olan misafir kullanıcılar forumları halen nasıl okuyabiliyor?:) Bu durumda online olan misafir kullanıcıların hepsi ya hacker ya da üye olmayana kapalı forumları okumanın bir yöntemi var. Kısacası yine herkes konuları okuyabiliyorsa kapalı tutmanın ne anlamı kaldı?:)

Şu anda açık farklı bir sorun var onu düzelttikten sonra hepsi tekrar kapanıcak sonrasında :)

"ictenlik"

Kahin
Onursal Üye
FS - KT. Yöneticisi
bir yenilik butonu yapılabilir mi acaba?

yani, neler yeni ya da son ziyaretten güncellenen konular bu ya da son 24 saat olabilir mesala

kestanmis

Üye
Yeni Üye
Tasarım aşkına düşüp siteyi ultra modern bir hale büründürmeye çalışmamanızı istiyorum. Çok çok basit bir tasarım olsun, sözlüklerdeki gibi...

Nejdet Evren

Kahin
Yeni Üye
ve bir de ikonlar herkesin anladığı bir dil ile işaretlesin ki, ben gibi dinozorlar anlasın...

Tüm sayfalar yüklendi.
Sidebar Kapat/Aç