Darbe

Konu İstatistikleri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Siyaset Meydanı kategorisinde ufuk8307 tarafından oluşturulan Darbe başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,701 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Siyaset Meydanı
Konu Başlığı Darbe
Konbuyu başlatan ufuk8307
Başlangıç tarihi
Cevaplar

Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Feylesof TeCe

ufuk8307

Yeni üye
Yeni Üye
Darbee darbee darbee oldu olacak darbe olmasın askeri vesayet kalksın darbelere karşıyız bu ülke darbeden çok çekti darbee darbee darbeeeeeeee.. Olmayan darbe hakkında yorumlar,köşe yazıları,tv programlarında saatler süren darbe hakkında sözler,makaleler bla bla bla..Madem darbeye bu kadar karşısınız 12 eylül darbesinin mimarı hayatta orda duruyor,27 nisan muhtırasının müsebbibi hayatta yeri yurdu belli,bir diğeri Hilmi Ö. hayatta.Bunların hepsi hayatta,bunlar antartikada derin buz kütlelerinin altında yada afrikada balta girmemiş ormanlarda yaşıyor değiller.Yerleri yurtları belli olan insanlar.Şimdi forumdan arkadaşlara soruyorum; madem hükümet darbecilere karşı niye bu 3 zat-ı muhteremi yargılayıp cezalandırmıyor acaba?Cevapları bekliyorum..

Feylesof TeCe

Filozof
Yeni Üye
Belki bir referandum daha istiyordur hükümet. Olamaz mı? Olur, güya yaşlı amca ve teyzeler "evet" dedikleri takdirde Kenan Evren'in asılcağını sanıyorlardı ama neyse...

Not: Siyaset Meydanı kısmına pek msj yazmam, umarım devamını getirmem çünkü siyasetten nefret ediyorum.

ufuk8307

Yeni üye
Yeni Üye
Niye kimse cevap vermiyor.Forumda bu konu hakkında bilgisi olan birçok arkadaş biliyorum.Ha verecek cevabınız yoksa o ayrı mesele tabi :)

cemozen

Üye
Yeni Üye
Burdaki eleştirinin AKP'nin darbeler ile yüzleşemeyecek kadar yüreksiz olduğu yönü doğru olmasına doğru da. Buradan elbetteki kemalistlerin darbeci bir refleksi olmadığı sonucu da çıkmıyor. Hala asker ile flörte ve postal yalamaya devam ediyorlar. Yani diyeceğim şudur ki; iki yanlıştan bir doğru çıkmıyor.

fides

Kahin
Yeni Üye
Bu aralar pek yazmıyorum forumda. Ama ufuk vallahi illallahlıksın!Sana bir şeyler demeden olmaz!Ki sana karşı ne kadar töleranslı olduğumuzu en iyi sen bilirsin. Bu nasıl bir üslup böyle çala kalem yazılmış!Sen msn'de bu tarzınla bir çok arkadaşınla muhabbet edebilirsin!Kibariye'nin annesi "şüfeer şüfeeerr" diyordu ya sende öyle "darbee darbeeeeeeee" dersin. Millet niye yazmıyor diyorsun ama inan şevk bırakmıyorsun.
Talha'nın kararını sende uygulayıp keşke siyaset konusunda yazmasan.Sana özelden uyarı işlemiyor. Ayrıca kişisel mail paylaşımı forumda yasak, çok istersen profiline yaz. Ramazan davulcusu gibi dolaşmam mı gerekiyor bu kuralı hatırlatmak için?Bu sana son uyarım...
Forum absürt yazı çöplüğü değil! Burayı bu kadar yozlaştırmayın!!!

rainbow64

Meraklı Üye
Yeni Üye
Arkadaş zaten darbeye karşı çıkan uygulamada adım atmış olsa darbe yinelenmezdi.

ufuk8307

Yeni üye
Yeni Üye
Fides benim düşüncelerime niye absürd diyosun anlamadım.Hiçbir şekilde hakaret içermiyor bu yazı.Bu son yazdığım yazıyı önyargılarını bi kenara bırakıp objektif olarak lütfen bir daha oku.Daha sonra haklı değilsem söyle.Ayrıca ben sadece siyaset yazmıyorum.Kültür-Sanat ve Edebiyat bölümüne bakarsan açtığım ve paylaştığım yığınla konuyu görebilirsin..İltifatların için çok teşekkür ederim :(

fides

Kahin
Yeni Üye
Ufuk, benimle polemiğe gireceğine ne yazdığımı bir okusan! Ben zaten sadece siyasete yazıyorsun demedim ki! Ama keşke siyasete yazmasan diyorum! Buradaki üslubu msn uslubu olarak görme diyorum. Birilerinin düşüncesini merak ediyorsan ilk başta kendi düşünceni doğru ve net şekilde ifade etmesini bilmelisin.

ufuk8307

Yeni üye
Yeni Üye
Kendi düşüncemi doğru ve net bir şekilde ifade etmesini çok iyi bilirim..

Feylesof TeCe

Filozof
Yeni Üye
Fides! Nerelerdeydin? Özledim seni ama tam vaktinde geldin. Gelmeseydin "Nazi Propagandası" yapmaya başlayacaktım. Şaka yapıyorum ama yokluğunu hissetmedik sanma...

Tüm sayfalar yüklendi.
Sidebar Kapat/Aç