Cumhurbaşkanı: Jestimizi yaparız. Asgari ücret 2 bin 587 TL oluyor

Konu İstatistikleri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Siyaset Meydanı kategorisinde Prens Ernak tarafından oluşturulan Cumhurbaşkanı: Jestimizi yaparız. Asgari ücret 2 bin 587 TL oluyor başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 523 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Siyaset Meydanı
Konu Başlığı Cumhurbaşkanı: Jestimizi yaparız. Asgari ücret 2 bin 587 TL oluyor
Konbuyu başlatan Prens Ernak
Başlangıç tarihi
Cevaplar

Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan elbisss

Prens Ernak

Kahin
Onursal Üye
FS - KT. Yöneticisi
Üniversite Bölümü
Tarih Öğretmenliği
Ünvan
Dr.
Son dakika: Erdoğan’dan asgari ücret açıklaması

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan asgari ücretle ilgili olarak, "Geldikleri noktayı görelim jestimizi yaparız" açıklamasında bulundu.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan gazetecilerin sorularını yanıtladı. İşte Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın açıklamalarından satır başları:

(Simit Sarayı olayı hakkında) Ziraat Bankası Genel Müdürü ‘böyle bir olay yok’ dedi iş kapandı. Bu olaya gelen tepki diye bir şey duymadım.

100 bin sosyal konut projesine e-devletten 128 bin, bankadan 150 bin müracaat oldu.

(Asgari ücret hakkında) Gelinen noktayı görelim, jestimizi yaparız.

Türkiye'nin otomobili sorusuna gelince, (ön gösterimi) 27 Aralık Cuma günü Gebze'de düşünüyoruz. Hayırlısı bakalım.

Komünizm ile suçlanıyorum, ama okumuş insan da uzmanlaştığı alanın prestiji ile yetinmeli ve övünmeli, bu durumu herkesin aile geçindirdiği gerçeğini düşünerek değerlendirmek gerekiyor, dolayısıyla maaşlar arasında uçurum olmaması gerekir.
Beni komünist yaptılar:LOL::ROFLMAO:

• Beğen
Tepkiler: ls2

ls2

Kahin
Onursal Üye
sosyal yardımlar, toki evleri ve yapacağı 100 TL jetle klasik bir sağ politikacı profili işte..

Prens Ernak

Kahin
Onursal Üye
FS - KT. Yöneticisi
Üniversite Bölümü
Tarih Öğretmenliği
Ünvan
Dr.
Hayal kırıklığına uğradım. Memurların yüksek maaşı ve iş konforları asgari ücretliden/işçiden/gıdadan alınan vergiler ile ödeniyor, devlet hiçbir şey bilmiyorsa/beceremiyorsa memurdan alsın asgari ücretliye versin, Bunda utanılacak bir durum yok.

ls2

Kahin
Onursal Üye
asgari ücret hiçbir zaman bir nebze olsun insanları ferahlatacak seviyede artmayacak dostum.. ta ki insanlar haklarının idrakine varıncaya kadar..

Prens Ernak

Kahin
Onursal Üye
FS - KT. Yöneticisi
Üniversite Bölümü
Tarih Öğretmenliği
Ünvan
Dr.
asgari ücret hiçbir zaman bir nebze olsun insanları ferahlatacak seviyede artmayacak dostum.. ta ki insanlar haklarının idrakine varıncaya kadar..
Haklısınız hocam, ne zamanki asgari ücretli hakkı için sesini çıkarmaya cesaret edebilir işte o zaman ülkede bir nebze sosyal adalet görebiliriz.

• Beğen
Tepkiler: ls2

elbisss

Kahin
FS - KT. Yöneticisi
Asgari Ücretliye yapılacak en güzel davranış ASGARİ ÜCRETTEN alınan vergilerin yüzde 50 sinin alınmamasıdır ve alınmayan yüzde 50 nin çalışana aktarılmasıdır... böylelikle KAZAN KAZAN ilişkisiyle hem çalışan hem işveren hemde devlet kazanmış olur..

Hiç yapamıyorsanız birşeyler yapamamaktan daha iyidir En azından derler sihirli bir değnek eli değdi diye...

Böyle.

Tüm sayfalar yüklendi.
Sidebar Kapat/Aç