Covid - 19 İnsanlığı Hedef Alan Biyolojik Bir Silah Olabilir mi?

Slash

Tanınmış üye
Onursal Üye
Covid - 19 virüsünün uzun yıllardır üzerinde çalışılan biyolojik bir silah olduğunu iddia eden çok sayıda bilim insanı var. ABD ve Çin'in dünya geneline yansıttığı çekişmenin tamamen kurgu olduğu ve bu silahı birlikte ürettikleri hatta Obama döneminde kapatılan biyolojik silah laboratuvarının, Trump tarafından tekrar faaliyete geçirildiği iddia...
İçeriğin tamamını görüntülemek için lütfen giriş yapınız.

Phi

Tanınmış üye
Yönetici
Y.Admin
Onursal Üye
Web sitesi
www.felsefe.net
Bence laboratuvar urunu :)

Ucunda trump'in oldugunu dusunmuyorum fakat dunyanin en zengin ailelerinin calismasi oldugunu dusunuyorum.

Slash

Tanınmış üye
Onursal Üye
Trump'ı iktidara taşıyanlar da o zengin aileler olduğu için büyük ihtimalle bağlantısı olabilir.
Laboratuvarın ABD'de olduğu ve Çin ile ortak bir çalışma yürütüldüğü fakat sonrasında bazı yaşanan anlaşmazlıklar nedeni ile Çin'in çalışmalara kendi ülkesinde devam etme kararı aldığı da iddia ediliyor fakat tüm bunlar için çok sağlam kanıtlar...

• Beğen
Tepkiler: Phi

sadeceleyla

Yeni üye
Kayıtlı Üye
Üniversite Bölümü
Gıda mühendisi
Filmlerdeki o kadar istiyoruz hayatimizin bir film olmasını... Dünyada bir cok donemde hastalık yaşanmış ben onlardan biri oldugu düşünüyorum. Dünyada savaştan daha büyük hastalık yok öyle bir durum olsaydı temelini savaş yapılması odaklı yaparlardı.
Kısa sürede bitmesini temenni ediyorum bazen insanları bu kadar yasamaya tutan ne diye...

• Beğen
Tepkiler: Phi

Slash

Tanınmış üye
Onursal Üye
Dünyada bir cok donemde hastalık yaşanmış ben onlardan biri oldugu düşünüyorum. Dünyada savaştan daha büyük hastalık yok öyle bir durum olsaydı temelini savaş yapılması odaklı yaparlardı.
Doğada olmayan bir mutasyona nasıl doğal diyebiliriz ki?
İki farklı yarasa türünden alınmış ve...

meyelan

Üye
Kayıtlı Üye
Güçlüyse yaşar,güçsüzse zaten topluma yüktür..konulu bir çalışmayı deneyimliyoruz.Keşke bu çalışmaya cahil ya da kamil olarak başlayacak kadar zeki olsalarmış.Tabi kapitalizmin işine gelmezdi ama bu da bir fikir neticede.