coşku nedir

Konu İstatistikleri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Psikoloji kategorisinde ilkecan tarafından oluşturulan coşku nedir başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,204 kez görüntülenmiş, 2 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Psikoloji
Konu Başlığı coşku nedir
Konbuyu başlatan ilkecan
Başlangıç tarihi
Cevaplar

Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Objectivity

ilkecan

Yeni üye
Yeni Üye
Garip bir dalgalanışmı umuda ermenin verdiği sarhoşlukmu?

meyelan

Filozof
Yeni Üye
Bilemedim bu bir sorumu,arz ı hal mi?

Coşku (@sanalmanik nerdesin akışına ihtiyaç duydum) coşkun olma durumu ise ve coşkun olmak aşkın olmak ise sanırım bu bir sel gibi birşey.Sel de ani ve yüksek debi içerir ama suyun içinde ne var ne yok bilinmez.Biraz risk içeriyor öyleyse.Sağladığı adrenalin riske değer mi rafting severler için olabilir.
Bilmem arz ı halimi izah edebildim mi?

Objectivity

Kahin
Onursal Üye
TDK tanımlarına bakmaya cesaret edemiyorum:)
Bana göre coşku; heyecen duymak ve tarif edilemeyen bir mutluluk hissi

---------- Mesajlar Birleştirildi at 21:22 ---------- ilk Atılan Mesaj Zamani at 21:20 ----------

Bilemedim bu bir sorumu,arz ı hal mi?

Coşku (@sanalmanik nerdesin akışına ihtiyaç duydum) coşkun olma durumu ise ve coşkun olmak aşkın olmak ise sanırım bu bir sel gibi birşey.Sel de ani ve yüksek debi içerir ama suyun içinde ne var ne yok bilinmez.Biraz risk içeriyor öyleyse.Sağladığı adrenalin riske değer mi rafting severler için olabilir.
Bilmem arz ı halimi izah edebildim mi?

Sanalmanik olsaydı 50 sayfa yazardı, okuyana kadar sabah olurdu:) Tatilde galiba bu aralar:)

Tüm sayfalar yüklendi.
Sidebar Kapat/Aç

Yeni Mesajlar