"Çorba Yok, Battaniye Yok, Devlet Yok, Hiç Bir Şey Yok" M.İNce

Konu İstatistikleri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Güncel ve Son Dakika Haberler kategorisinde dragon tarafından oluşturulan \"Çorba Yok, Battaniye Yok, Devlet Yok, Hiç Bir Şey Yok\" M.İNce başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 245 kez görüntülenmiş, 2 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Güncel ve Son Dakika Haberler
Konu Başlığı \"Çorba Yok, Battaniye Yok, Devlet Yok, Hiç Bir Şey Yok\" M.İNce
Konbuyu başlatan dragon
Başlangıç tarihi
Cevaplar

Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan dragon

dragon

Sorgucu Üye
Yeni Üye
Üniversite Bölümü
Sosyoloji
Ünvan
dünyalı

Aranızda fark yok derken uydurmuyorum. Sizde 99' da milletin felaketinden nemalandınız. Şimdi gene paralar toplanacak, bu yardım, dış depremzede hibelerleriyle memur maaşları ödenecek sorumlular(idare/kamu) hesap vermeyecek, olay örtbas(kader/doğal afetle) edilecek!

Sayın İnce bir katile(bel. bşk) cehape rozeti taktığınız günleri ne çabuk unuttunuz? Başka insanm kalmamıştıda zeytinlik araziye 7 katlı kaçak yapıya ruhsat veren bir belediye başkanına utanmadan rozet taktınız, aday gösterdiniz? O binlararda insanlar diri diri gömüldü. Bunun baş sorumlusu o rozet taktığın insan müsvettesiydi.

Balık hafıza millet nasılsa... Bu ülkede devlet yok. Haksız toplanan vergiden başka hiç bir şey yok. Verginin karşılığının olmadığı işte böyle günlerde ayan beyan ortaya çıkıyor.

Bunun için sizin konuşmanıza gerekte yok... :(

Ne diyeyim ki; bu hukuk devleti istemez tepkisiz millete? Hukuk herkese lazım işte. Bir kere hesap verse sorumlular işte bunlar yaşanmayacak! İnsanlar ölmeyecek! Bunun tek çözümü bu anlamıyorsunuz halen! Bilim adamları bas bas uyarıyor. Siyasetçiler, çevre bakanları, belediyeler tınmıyor. Görevlerini yerine getirmiyorlar. İnsanlar ölünce yargılanmıyorlar!... Devletin 1. asli görevi insanların can ve mal güvenliğini sağlamaktır. Bunu sağlayamıyorsan vergi toplayamazsın. "Ben şöyle büyük, böyle devletim" masalı anlatamassın millete!.

Geçmiş olsun güney doğu... :(

Son düzenleme:

dragon

Sorgucu Üye
Yeni Üye
Üniversite Bölümü
Sosyoloji
Ünvan
dünyalı
Maalesef ki ateş düştüğü yeri yakıyor. Kışın ortasında. Söyleyecek kelime bulamıyorum...

dragon

Sorgucu Üye
Yeni Üye
Üniversite Bölümü
Sosyoloji
Ünvan
dünyalı

'OBAMA BİLE TEBESSÜMLE GÜLMÜŞTÜR'​

13 milyon kişi sokakta geçirmiş bu açıklamalara ben değil Obama bile tebessümle gülmüştür Asıl mesele enkazın altında ne olduğu! Enkazın başındaki insanların ne yediği ne içtiği. Bazı yetkililer kafayı sosyal medyaya takmışlar! Batsın bu sosyal medya...'

2 gün olmuş elbistan' da kimse yokmuş. "batsın tabi bu sosyal medya" sayın Nebati.

Şimdi siz canlı yayınla oradaki mağdurun verdiği bilgiye değilde size inanmamızı bekliyorsun öyle mi?
Sizin tüik enflasyonuna da doğruydu değil mi? "batsın tabi sosyal medya"

Bu ne utanmaz arsız açıklama ya... Bu resmen vatandaşın acısına hakaret.

Ölenlere baş sağlığı, yaralılara acil şifalar, bu bürokrasiden, siyasilerden ırak günler dilerim.

Tüm sayfalar yüklendi.
Sidebar Kapat/Aç