Chatbox tekrar açılsın mı?

Konu İstatistikleri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Anketler kategorisinde Pyramos tarafından oluşturulan Chatbox tekrar açılsın mı? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,263 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Anketler
Konu Başlığı Chatbox tekrar açılsın mı?
Konbuyu başlatan Pyramos
Başlangıç tarihi
Cevaplar

Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Pyramos
P

Pyramos

Ziyaretçi
açılsınnnn:) açılışı başbakan yapsın,o olmazsa Mavimor yapsın.:)

P

Pyramos

Ziyaretçi
%100 ile açılsın çıktıı yuppiiii oylama bitmiştir dağılın:)

fides

Kahin
Yeni Üye
:)yaf hiç güleceğim yoktu. Gece gece güldürdün yani:) Valla ben bu chatbox'un başından beri olmaması gerektiğini düşünen birisiyim. Ama aynı zamanda forumun tek renkli yazıların yazılabileceği yerdi. Anarşizmin tek kurtarılmış alanıydı:) Ama efendim sizin enternasyonel sorunlarınız hiç bitmiyor ki!

P

Pyramos

Ziyaretçi
Chot yazmışım yaaa..aslında isabet olmuş hot ; sıcak,samimi dersek chatbox iyiydi yani..ciddiyeti ve sitenin ağırlığını bozduğu,kavga çıkardığı vb sebebler ile kapatıldı sanırsam.. bunu anlıyabiliyorum ama bana göre saçmaa..

P

Pyramos

Ziyaretçi
:)yaf hiç güleceğim yoktu. Gece gece güldürdün yani:) Valla ben bu chatbox'un başından beri olmaması gerektiğini düşünen birisiyim. Ama aynı zamanda forumun tek renkli yazıların yazılabileceği yerdi. Anarşizmin tek kurtarılmış alanıydı:) Ama efendim sizin enternasyonel sorunlarınız hiç bitmiyor ki!

biter biter azalttıydım zaten:) evet sayın halkım Fidesin genel görüşünden anlaşıldığı üzere chatboxsun faydası zararından çoktu..o zaman napıyoruz evet diyoruz :)

P

Pyramos

Ziyaretçi
daha gece yatmadan önce %100 dü . bir gecede %50 oy kaybettim :) bu iyi değil ,bu iyi değil hemen genel kurulu topluyorum:)

P

Pyramos

Ziyaretçi
evet evet ezici bir çoğunlukla geliyoruz:) ben halkım ve halk asla YeniLMeZ :)

phi

Felsefe.net
Yeni Üye
Forumun chatboxtan farki ne ki?

P

Pyramos

Ziyaretçi
Tahminim;

Feylesof TeCe, Phi ve Muratkarahan ; HAYIR dedi

Enkaz; EVET dedi

Mavimor; Kararsızım dedi

E32 ,Fides ve Glsezinrs ; oy kullanmadı

:)

Dağların ruhu var ! Nasuh Mahruki

Chatbox'ın ruhu yok mu :)

mavimor

Kahin
Yeni Üye
Bizim insanımızın tipik özelliğidir; "insanın değerini sağlığında anlayamaması":)

Biz chatbox anlık iletişimlerde kullanmak için,bazen insanların karşılıklı konuşarak eğlenmesi amacıyla, sitede sorunları siteye yazmadan konusup çözmek için ve mesaj kirliliğinden uzak tutmak amacıyla kurduk. Peki chatbox neye hizmet etti? Bazı arkadaşlarımızın bazılarını alay konusu etmesine, sayfalarca flooda daha saymak istemediğim bilümüm şeylere.
Benim cevabım hayır ama demokrasi bu başlıkta işlemiyor sayın donkişot:) Benim için sadece bu saydığımız olumsuz durumların ortadan kalkıyor olması tekrar açılması için yeterli sebeptir.

Bizim için amacına uygun kullanılacaksa sorun yok yeniden açarız.

P

Pyramos

Ziyaretçi
Bizim insanımızın tipik özelliğidir; "insanın değerini sağlığında anlayamaması":)

Biz chatbox anlık iletişimlerde kullanmak için,bazen insanların karşılıklı konuşarak eğlenmesi amacıyla, sitede sorunları siteye yazmadan konusup çözmek için ve mesaj kirliliğinden uzak tutmak amacıyla kurduk. Peki chatbox neye hizmet etti? Bazı arkadaşlarımızın bazılarını alay konusu etmesine, sayfalarca flooda daha saymak istemediğim bilümüm şeylere.
Benim cevabım hayır ama demokrasi bu başlıkta işlemiyor sayın donkişot:) Benim için sadece bu saydığımız olumsuz durumların ortadan kalkıyor olması tekrar açılması için yeterli sebeptir.

Bizim için amacına uygun kullanılacaksa sorun yok yeniden açarız.

zubababaa:) Chatbox'a vefa için açtım bu anketi. saçma geldi demi... evet saçma ama bu benlik bir durum anlaşılmasını ummuyorum zaten.
temelde tekrar açılıp ,açılmaması umrumda bile değil. 1 re 1000 red bile edilse önemi yok ,ben vefamı gösterdim görev tamamlanmıştır.

esprilerim ve göndermelerim sizce alay olarak algılanmışsa bu sizin aklınızı inandığınız doğrunuzdan ibarettir sayın Mavimor doğal zihniyetin aldatmacası bunlar,belli ki kendinden biliş uyanıklığı içinde değil doğal zihniyet tesiri ve uykusu içindesiniz, ne derseniz deyin anlamsız, çünkü belirli bir bilinç seviyesine ulaşamamışsınız:) zu bababa !! alay öyle değil böyle olur bence :)

Kibirli ve duygusal zekası sıfır insanlardan öğreneceğim hiçbir şey yok, farketmeden öğrendiklerimide kusmak istiyorumm böööggg!! bende de böyle huy var iştee napalım..

mavimor

Kahin
Yeni Üye
Ağaca balta vurmuşlar, sapı bendendir demiş.

zubababaa:) Chatbox'a vefa için açtım bu anketi. saçma geldi demi... evet saçma ama bu benlik bir durum anlaşılmasını ummuyorum zaten.
temelde tekrar açılıp ,açılmaması umrumda bile değil. 1 re 1000 red bile edilse önemi yok ,ben vefamı gösterdim görev tamamlanmıştır.

esprilerim ve göndermelerim sizce alay olarak algılanmışsa bu sizin aklınızı inandığınız doğrunuzdan ibarettir sayın Mavimor doğal zihniyetin aldatmacası bunlar,belli ki kendinden biliş uyanıklığı içinde değil doğal zihniyet tesiri ve uykusu içindesiniz, ne derseniz deyin anlamsız, çünkü belirli bir bilinç seviyesine ulaşamamışsınız:) zu bababa !! alay öyle değil böyle olur bence :)

Kibirli ve duygusal zekası sıfır insanlardan öğreneceğim hiçbir şey yok, farketmeden öğrendiklerimide kusmak istiyorumm böööggg!! bende de böyle huy var iştee napalım..

P

Pyramos

Ziyaretçi
19 mayısta sistemce bu anketin kendini yok etmesi gerekiyordu ama etmemiş hala duruyoo..bu bir işaret olabilir mi??:)

Seni herkes unutsa ben unutmadım Chatbox :) vee Seni anlamayanların hepsi lanetlenecek tıısss:mad:

İşte en güzel veda sözcügü ; Hoşçakal...

Tüm sayfalar yüklendi.
Sidebar Kapat/Aç