Bugün gerçekleşeceğini bilseniz yapmak istediğiniz hayalleriniz neler?

Konu İstatistikleri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Genel Tartışma Alanı kategorisinde OZKAN_RF tarafından oluşturulan Bugün gerçekleşeceğini bilseniz yapmak istediğiniz hayalleriniz neler? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,282 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Genel Tartışma Alanı
Konu Başlığı Bugün gerçekleşeceğini bilseniz yapmak istediğiniz hayalleriniz neler?
Konbuyu başlatan OZKAN_RF
Başlangıç tarihi
Cevaplar

Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Objectivity

OZKAN_RF

Yeni üye
Yeni Üye
Hani o hep hayalini kurduğumuz göl kenarındaki ahşap evde ; sevdiğinizle şömine başında, sadece o anın sevdiğiniz yanınızda olduğu için paha biçilemez olduğunu hissederek ve gözlerinin içine bakıp onu sevdiğinizi söylemek...

ls2

Kahin
Onursal Üye
babamın bana 500. 000 TL hibe etmesi ve işten istifaaaaaaaaaaaa!! yehhu!!

kurtuluş ,özgürlük ,neşeee !! sonrasında parayı batırsam da gam yemem:)

OZKAN_RF

Yeni üye
Yeni Üye
babamın bana 500. 000 TL hibe etmesi ve işten istifaaaaaaaaaaaa!! yehhu!!

kurtuluş ,özgürlük ,neşeee !! sonrasında parayı batırsam da gam yemem:)

:) Hayat ne gösterir bilemeyiz tabi ama para her zaman ilk sırayı alıyo malef yaşantımızda

ls2

Kahin
Onursal Üye
:) Hayat ne gösterir bilemeyiz tabi ama para her zaman ilk sırayı alıyo malef yaşantımızda

haklısınız. bu arada hoşgeldiniz,sitemize romantik girişinizde gayet hoş.

Benim sevdiğim beni sevmiyor bu sebeble aşkı bulanlar yazsın romantizmi , benden şimdilik arabeskten fazlası çıkmaz:)

OZKAN_RF

Yeni üye
Yeni Üye
haklısınız. bu arada hoşgeldiniz,sitemize romantik girişinizde gayet hoş.

Benim sevdiğim beni sevmiyor bu sebeble aşkı bulanlar yazsın romantizmi , benden şimdilik arabeskten fazlası çıkmaz:)

Güzel yorumunuz için teşekkürler, arabesk çıksın yahu birbirimizi dinleyelim ki dertlerimi hafifletelim.Sizin sevdiğiniz sizi sevmiyorsa onun bileceği tabi ama ben hep şöyle düşünmüşümdür sizi sevmeyene içinizden deyin ki " BEN SENİ SEVMEYİ DE SEVİYORUM"

"ictenlik"

Kahin
Onursal Üye
FS - KT. Yöneticisi
hayalleriniz neler bi de çoğul bu cümle özkan

çoğullar çoğulu
ucunu bulamam ip kaçar benden;
hayallerim varmı yok mu özkan yoksa çok mu bilmedim
birisi bana hayal et demeli-tam vakti şimdi ki hayal saati geliyor geldi zamanı demeli ki ben başlayayım hayal yıkmaya dünyaya t-tam şimdi
hayal kutucuğu açılan bir kutucuktur

---------- Mesajlar Birleştirildi at 23:50 ---------- ilk Atılan Mesaj Zamani at 23:44 ----------

dünyayı nereye koyduğumu bulamazdım herhalde kimse de bulamazdı (nerde olduğunu) ve ertesi sabah kaltığında dünyayı tanıyamazdı öncelikle

gerçekleşeceğini bilmek çok ama subjektif ama Özkan işte!
dünya trompet çalardı-gökyüzü ses üfürürüdü ve müzik yapardı renk ve sesler uçar- onlara elle dokunulurdu,
gerçeklik ve dünya bir den zeminini yitirir bi dalgaya ve aşıma-renge ses hiçe benzine ve değişen dönüşür durur açar ve uçar bi şeye dönüşürdü anında ben yiterdim belki hiçe -sele ses dönüşmüş yok bir varken olurdum bilmiyoum ki neyim orda ki
; yerden otlar fışkırmaya başlardı; gökyüzüzün tavanına deyen otlar ve sesler; çocuklar bağırmaya başlardı ve kisme susturamazdı onları
insanlar birden değişmeye başlardı-

Objectivity

Kahin
Onursal Üye
Tam teşekküllü bir hayvan barınağı ve Parapsikoloji Araştırma Merkezi kurmak isterdim.
Romantik hayaller nedense hiç aklıma gelmedi, iyice yaşlanıyorum galiba:)

Tüm sayfalar yüklendi.
Sidebar Kapat/Aç