Bu benim Hikayem...

elbisss

Aktif üye
Kayıtlı Üye
uzun ve part part bir yazı dizisi olacak ve sonrasında yazıları tamamlayıp bitireceğim hayatımda kendimi anlatmayı hiç sevmiyorum fakat söz verdim bir gün zamanı geldiğinde kendimi anlatmam gerekiyordu bir kere anlatacağım ve bir daha dokunmayacağım

PART 1

Doğumum...
İçeriğin tamamını görüntülemek için lütfen giriş yapınız.

elbisss

Aktif üye
Kayıtlı Üye
PART 2

Bır gun arkadasımla okul cıkısı yıne bır camının avlusundan otede bır yerde oturduk tost ekmek yıyorduk yanımıza bır nene geldı bızım yanımıza oturdu ve sohbet etmeye başladı ınsanları anlatıyordu bızde onu dınlemeye başladık fakat arkadaşımla sonradan farkettık kı bız tost ekmek yerken onun elı...

elbisss

Aktif üye
Kayıtlı Üye
PART 3

Ben tatil nedir bilmezdim yaz dönemi gelince kuran kurslarından sonra ki yıllarımda tek tatılım babamın akramızın denız kenarında kı baraksına 2 gunlugune goturmesı olurdu yaz dönemlerı genelde çalışmayı tercıh edıyordum ınsanlarla ıc ıce olmayı ve kendı harcılıgımı cıkarmayı cok sevıyordum...

elbisss

Aktif üye
Kayıtlı Üye
PART 4

Hayatıma çok fazla ınsan katmamaya özen gösterdim çünkü çocuklugumdan beri hayatla mucadele etmeyi ona karşı savaş vermeyi ögreniyordum istiyordum ki tek başıma ayaklarımın üzerinde durayım kimseye yük olmayayım kimseye ihtiyacımı söylemeyeyim istiyordum...

Öylede yaptım kimseye ihtiyacım...

elbisss

Aktif üye
Kayıtlı Üye
Bu günlük bu kadar olsun diyelim diğer konularıda açacaktım ama bugun yoruldum yarın devam ederim inşallah...Konunun bıttıgıni konunun sonuna Böyle yi eklediğimde anlayacaksınız zaten.....

Seevgiler..:love:

elbisss

Aktif üye
Kayıtlı Üye
Bugün bu konuyu bitirmek ve bir daha açmamak üzere kapatmak istiyorum :)

elbisss

Aktif üye
Kayıtlı Üye
Kısa Bir Mola YAZISI.....

Zaman hızla akıp gidiyor hayat insana neler sunabilir neleri gerçekleştirmesine izin verebilir yada geri kalan yaşantısında insandan neler alıp götürebilir bilemeyiz...

Ama bildiğimiz bir şey var hayat her insana öyle yada böyle bir yaşam sunduğu ve sunulan yaşamda deneyimleme...

elbisss

Aktif üye
Kayıtlı Üye
PART 5

Hayatımı deneyımlerek devam edıyor ve yolumda ılerlıyordum bu sure zarfından unıversıte kapıları açılmıştı 2 yıllık unıversıteyı kaldıgım ılde okumaya başlamıştım çok sevınmıştım ınanırmısınız her gun 45 km yol gıdıyordum gelırken de 45 km yanı toplamda her gun 90 km yol katedıyordum sadece okumak...

elbisss

Aktif üye
Kayıtlı Üye
Kısa bir MOLA Yazısı 2...

Bu zamana kadar bir çok şey anlattım biraz ordan biraz burdan yaşanmışları değiştirmeden tüm berrak ve saf haliyle anlatmaya özen gösterdim fakat bu demek değildir ki herkesin olaya ve sürece bakış açısı böyle diye..

Hayat her insana farklı zaman ve dilimlerde farklı seçenekler...

Son düzenleme:

elbisss

Aktif üye
Kayıtlı Üye
PART 6

Yavaş yavaş yazıların sonuna dogru gelıyoruz yazacak çok anılarım var fakat fazla uzatmakta ıstemıyorum

Muhendıslık sırketınde çalışıyordum yıne yaz donemıydı patronumla 1 ay calıstıktan sonra patronum sırketı satma kararı yanı devretme kararı almıştı benımde son zamanlarımdı askere gıtmeme...

elbisss

Aktif üye
Kayıtlı Üye
PART 7

Eee artık sona geldik sonda ki aslında benım hayatımdakı en zor olanıda dıyebılırım bır cok deneyım ve tecrube edındıkten sonra bellı bır hastalık surecım ve zorlugum oldu aslında suç benımdı kendımı suclamak ıstıyorum...

Çok hızlı bır araç kullanıyordum o zamanlar bellı bır hastalık surecı...

elbisss

Aktif üye
Kayıtlı Üye
Son bitişi yazıp konuyu bir daha aktiflemeyeceğimi söylemek isterim...

Bunca yazı süreci içerisinde bir çok şeylerden bahsettik ama kısa bir söz söylemek gerekirse Hayat insana bir çok şey öğretir ama öğretilerin içerisinde ki en güzel olan nedir biliyormusun yüce yaratıcıya(ALLAH) karşı duyulan eşsiz sevgi ve...