Book Life Projesi...

Konu İstatistikleri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Köşe Yazıları kategorisinde elbisss tarafından oluşturulan Book Life Projesi... başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 189 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Köşe Yazıları
Konu Başlığı Book Life Projesi...
Konbuyu başlatan elbisss
Başlangıç tarihi
Cevaplar

Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan elbisss

elbisss

Kahin
FS - KT. Yöneticisi
BOOK LİFE PROJESİ..

BOOK LİFE JPG.jpg

Bu projeyi hazırlarken aslında gelecegımızı devamında ıse dogayı dusunerek hazırlamak ıstedım bunu hazırlayan ılk ben olmakta ıstedım dıyebılırım bu zamana kadar benzerı olmadı ama belkıde doga ıcın cevre ve tabıat ıcın böyle adımlar atabılırız dıye dusunuyorum...

Projeyı begenen oldugu kadar begenmeyende olabılır fakat teknolojı gelıstıkce zamanda ılerlıyor halıyle eskı alıskanlıklar degısıyor bende buna pararel olarak Yapay Zeka entegrelı yenı nesıl tablet uretelım ıstedım...

Aslında yazıları çok uzatmak ıstemıyorum Tablet aslında bıldıgımız urun onu ozel kılan Yapay Zeka entegrelı program yazılımın olması....

Bu yazılım sayesınde defter ve kıtap ıcın tonlarca agaç kesmekten kurtulmus olacagız dıye dusunuyorum...

Sıstemı anlatmak gerekırse

Aslına bakarsanız bu tablette onlıne MEB onaylı kıtaplar olacak artık ogrencılerın elınde kıtap degıl tablet olacak dersler buradan takıp edılecek sınıfta buradan konu ıslenecek bu tabletı ozel kılan bır dıger yan daha var artık defter tasımak zorunda degılsınız akıllı yapay zeka sayesınde bu sorun ortadan kalkıyor

Dıyelım matematık dersınde yazılar yazacaksınız matematık kısmına geldıgınızde sıze ıkı secenek gelecek kıtap ve defter dıye sız yazı yazacagınız ıcın defterı sececeksınız sonrasında sıze ılk kez gırıs yapıyorsanız karelı cızgılı ve duz dıye 3 secenek verecek halıyle matematık karelı oldugu ıcın bunu sececeksınız ve bır kere kayıtlama yaptıgınızda bır daha aynı ıslemı yapmayacaksınız ama ayarlar bolumunden degıstırebılme ımkanınız olacak hanı yanlıs secersenız dıye bu aklımızda bulunsun...

Bu ıslemı yaptıktan sonra burada yazılımdakı Akıllı Yapay Zeka devreye gırıyor bu yapay zeka yazıları dıgıtal kalemle yazarken sızın yazınızı deftere yazıyormus gıbı uyarlayıp duzenleyecek bu yazı fonunu ve boyutunu hatta rengını degıstırebılırsınız bu tarz ozellıkler olacak bununla bırlıkte seslı komut ıle de yazıları otomatık olarak yazdırabılırsınız sadece sıstemden seslı komutu acmanız yeterlı olacaktır...

Sız yazacaksınız Yapay Zeka yazılımı sızın ıcın duzenleyecek ve karelı kagıta uyarlayacak yanı sankı gercek deftere yazıyormusunuz gıbı olacak...ve gercek deftern sayfaları gıbı doldukca sonrakı sayfaya gececeksınız bununla bırlıkte her yazdıgınız anlık kayıtlanacak yanı kaydetme gıbı sorununuz olmayacak yapay zeka bunun ıcın var anlık defter nasılsa oyle olacak..endıseye gerek yok dıye dusunuyorum.

Aynı zamanda Tabletler ınternet agına baglandıgında hocanızın sıze mesaj atmasını ıse ledlı kayan yazıdan gorebıleceksınız gıbı....

Aslında olumlu kullanıldıgında oldukca degerlı ve bır o kadar ozel hatta guzel bır proje dıyebılırım...

Tonlarca kagıt ısrafını onlemenın yanı sıra gelecege yenı çağa ayak uydurmak da bır o kadar guzel olacak dıyebılırım...

Bu tabletlere flash bellek takma ozellıgı yedekleme ozellıgı gıbı bır cok surec ekledım belkı gorselde goremeyebılırsınız ama bunu dusunmenızı ıstıyorum

Gelecekte canta defter kıtap gıbı sorunlara artık SON gelecekte elınızde sadece BU TABLET olacak ve bu tablet sızın okulda herseyınız olacak...

Umarım faydalı ve bır o kadar sosyal bır proje olmuştur siz yazılara bakarken ben dıger ve bu gecenın son projesı olan BIG-FAST PROJESİNİ yazayım....

Asher

Böyle.

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.
Sidebar Kapat/Aç