Biraz da Gülelim :)

Konu İstatistikleri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Felsefe.Net Arşiv kategorisinde faust tarafından oluşturulan Biraz da Gülelim :) başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,698 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Felsefe.Net Arşiv
Konu Başlığı Biraz da Gülelim :)
Konbuyu başlatan faust
Başlangıç tarihi
Cevaplar

Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan odun

sakal

Kahin
Yeni Üye
Cevap: Birazda Gülelim :)

neresinde gülünecekti işaretleseydiniz bari..-)

F

faust

Ziyaretçi

:) Şahin Güdem'in yorumu ve Serkan Şekerci'nin devamını getirmesi

sakal

Kahin
Yeni Üye

Serkan Şekerci'nin yorumu kendi düşünce dünyasına göre oldukça mantıklı ama komik değil..diğerlerine gelince gülmek yerine hüzünle bakıyorum..

F

faust

Ziyaretçi

Moralim bozuktu ama sağolsun duyarlı vatandaşlarımız boş durmuyor ve caps alıyor :) ! elimde buna benzer çok paylaşım var ama saygı sınırını aşmayayım diye paylaşmıyorum ve gruplaşmaların önüne geçmek için dur diyorum kendime.

sakal

Kahin
Yeni Üye

Moralim bozuktu ama sağolsun duyarlı vatandaşlarımız boş durmuyor ve caps alıyor :) ! elimde buna benzer çok paylaşım var ama saygı sınırını aşmayayım diye paylaşmıyorum ve gruplaşmaların önüne geçmek için dur diyorum kendime.

bu tür alıntıları hoş karşılamıyorum ve etik bulmuyorum,zira bize komik gelen,bir başkasının tüm yaşam mücadelesidir..Daha geçen hafta on binlerce hindu nun tanrısını kurban ettik ve yedik değil mi.?ne gariptir ki iki inancın taptığı ve yıktığı varlık sadece bir inek..

istanbul

Üye
Yeni Üye

faust evlat , iyi hoş belli ki felsefe ile ilgilisin ya da o senin ile ilgilenmekte.
ancak hem belli konularda ve işine gelince insanlara burası felsefe sitesi diyorsun
ancak en fazla sen felsefeden uzak bir saldırı halinde konular açıyor ya da dahil oluyorsun.

ls2

Kahin
Onursal Üye
Kapitalizmin en güçlü kalelerine akın etmiş:) işbank yırtabilirmiş ama sabırla bekleyip onu da :)

Tüm sayfalar yüklendi.
Sidebar Kapat/Aç