Bırakıyorum!!

Konu İstatistikleri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Felsefe.Net Arşiv kategorisinde ufuk8307 tarafından oluşturulan Bırakıyorum!! başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,678 kez görüntülenmiş, 27 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Felsefe.Net Arşiv
Konu Başlığı Bırakıyorum!!
Konbuyu başlatan ufuk8307
Başlangıç tarihi
Cevaplar

Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan mavimor
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ufuk8307

Yeni üye
Yeni Üye
Büyük ümitlerle üye olduğum bu forumu bırakıyorum.Moderatörlerden üye olduğum günden itibaren forumda benim nickimin yer aldığı bütün paylaşım,yorum,konu,video v.b. şeylerin tümünü kaldırmasını istiyorum.Şimdilik foruma belli bi süre girmeyecem.Sonra girip paylaştığım şeylerin tümününün kaldırıldığına emin olursam forumu hiç dönmemek üzere bırakacağım...

Süreyya Önal

Sorgucu Üye
Yeni Üye
ufuk8307, güzel arkadaşım

iyi kötü! birşeyler paylaşıyor gerekli/gereksiz ancak her halükarda kendimizi (bir birimizi) tanıyoruz ...git, kafanı topla/dinlen ama foruma dolayısı ile bizlere veda etme kaldı ki ben bunu çok yapmış sonra da caymışım : ) Biz buradayız ve sen de sevdiğimiz, kendini ifade eden bir arkadaşsın

şimdilik kaydı ile güle güle git... yine gel diyorum hoşca ama hep dostca, sevgiyle kal

büyümekle büyütmek ince bir sınır ve hepimiz için: ) baz.en! kırsak/kırılsakta ümidi kaybetmemeli

phi

Felsefe.net
Yeni Üye
Büyük ümitlerle üye olduğum bu forumu bırakıyorum.Moderatörlerden üye olduğum günden itibaren forumda benim nickimin yer aldığı bütün paylaşım,yorum,konu,video v.b. şeylerin tümünü kaldırmasını istiyorum.Şimdilik foruma belli bi süre girmeyecem.Sonra girip paylaştığım şeylerin tümününün kaldırıldığına emin olursam forumu hiç dönmemek üzere bırakacağım...

Paylasimlarin silinmesi gibi bir durum soz konusu degildir. Aldigin karara saygi duyar paylasimlarin ve emeklerin icin tesekkur ederiz.

ufuk8307

Yeni üye
Yeni Üye
Paylasimlarin silinmesi gibi bir durum soz konusu degildir. Aldigin karara saygi duyar paylasimlarin ve emeklerin icin tesekkur ederiz.

Ne demek söz konusu değildir!!!!!! Forumdan ayrılıyorsam benim paylaştığım şeyler niye kalsın böyle saçmalıkmı olur!!!! Ya silersiniz yada forumu bloke ederim çok farklı şekillerde..!!!!

Feylesof TeCe

Filozof
Yeni Üye

Ne demek söz konusu değildir!!!!!! Forumdan ayrılıyorsam benim paylaştığım şeyler niye kalsın böyle saçmalıkmı olur!!!! Ya silersiniz yada forumu bloke ederim çok farklı şekillerde..!!!!

Olur mu öyle şey? Senin açtığın başlıklara ya da mesajlarına mesajla karşılık vermiş üyeler vardır. Senin mesajlarının silinmesi sana cevap olarak yazılmış mesajı lüzumsuzmuş gibi gösterir ve o mesajı da silmemiz gerekir. Sen ayrılıyorsun diye tüm foruma detaylı bir temizlik yapmak ve diğer üyeleri de zora sokmak, saçmalık olur diyorum. Ufuk, son sözüm sana: "Öfkeyle kalkan zararla oturur."

Bu arada tehdit etmek filan hoş davranışlar değil.

phi

Felsefe.net
Yeni Üye

Senin onceki zamanlarda da bizlere boyle bir tehdidin olmus ve daha sonra ozur dilemistin hatirlatmak isterim. Farkli sekillerde bloke etmeye calis bakalim ben de bekliyorum nasil bloke edecegini.

mavimor

Kahin
Yeni Üye
Talha Can' ın da belirttiği gibi forum bütünlüğü açısından üye mesajının/larının silinmesi söz konusu değildir. Eğer ufuk8307 şeklinde gözükmesini istemiyorsan orada bir misafir nicki atanabilir vs. Farklı alternatifler düşünülebilir. Tehdit ederek varabileceğin en son nokta Şişli de Varyap'ın yaptığı Çağlayan Adliyesi olur canım kardeşim.

Gelelim işin diğer boyutuna; Bugüne kadar bu forum bir çok insan daha gık diyemeden uzaklaştırıldı ya da uyarıldı defalarca. Ama sen halen özgürce yazabiliyorsun onca hakaretine rağmen. Sonuçta senin düşüncendir dedik sustuk. Eee sen düşünceni rahat rahat söyleyebileceksin de forum admin ya da modları senin karşıt görüşünü neden söyleyemeyecekler? Hele ki tübanlılar Suudi Arabistan'a yazdığın onca saygısızca şeyden sonra bile halen bu forumdasın. Kimseye zorla para verip yazdırmıyoruz. Yazmak istemessen gidersin. Özgür irade!

Ama tehdit edemessin arkadaşım?

cemozen

Üye
Yeni Üye
Bugüne kadar bu forum bir çok insan daha gık diyemeden uzaklaştırıldı ya da uyarıldı defalarca. Ama sen halen özgürce yazabiliyorsun onca hakaretine rağmen.

Evet ben de farketmiştim kemalizm torpilinden olsa gerek. Aslında sizin adınıza güzel bir itiraf bu. Yalnız bizim burlarda, sizin kemalistlere olan tek taraflı tölaransınıza karşın tee bu Ufuğun yaptığına da "yüz verdik deliye geldi s.çtı halıya" gibi birşey derler. Yani diyeceğim odur ki müstahak. Uğraşın şimdi bakalım biz de karşıdan izleyelim.

mavimor

Kahin
Yeni Üye
Kimseye ekstra tölerans göstermedik fakat onu yasakla, bunu yasakla sonra despot yönetim oluyor : ) Önemli bir noktaya işaret edebilirim:
1. hakaret olmadığı sürece tölere sınırımız yüksek
2. Aynı hatayı üstüste yapmadığı sürece yine tölere sınırımız yüksek.
Bir de kemalist bir yönetim olduğu kanısına nereden vardınız açıklayabilir misiniz?

Evet ben de farketmiştim kemalizm torpilinden olsa gerek. Aslında sizin adınıza güzel bir itiraf bu. Yalnız bizim burlarda, sizin kemalistlere olan tek taraflı tölaransınıza karşın tee bu Ufuğun yaptığına da "yüz verdik deliye geldi s.çtı halıya" gibi birşey derler. Yani diyeceğim odur ki müstahak. Uğraşın şimdi bakalım biz de karşıdan izleyelim.

ufuk8307

Yeni üye
Yeni Üye
Talha Can' ın da belirttiği gibi forum bütünlüğü açısından üye mesajının/larının silinmesi söz konusu değildir. Eğer ufuk8307 şeklinde gözükmesini istemiyorsan orada bir misafir nicki atanabilir vs. Farklı alternatifler düşünülebilir. Tehdit ederek varabileceğin en son nokta Şişli de Varyap'ın yaptığı Çağlayan Adliyesi olur canım kardeşim.

Gelelim işin diğer boyutuna; Bugüne kadar bu forum bir çok insan daha gık diyemeden uzaklaştırıldı ya da uyarıldı defalarca. Ama sen halen özgürce yazabiliyorsun onca hakaretine rağmen. Sonuçta senin düşüncendir dedik sustuk. Eee sen düşünceni rahat rahat söyleyebileceksin de forum admin ya da modları senin karşıt görüşünü neden söyleyemeyecekler? Hele ki tübanlılar Suudi Arabistan'a yazdığın onca saygısızca şeyden sonra bile halen bu forumdasın. Kimseye zorla para verip yazdırmıyoruz. Yazmak istemessen gidersin. Özgür irade!

Ama tehdit edemessin arkadaşım?

Heheheheyyyyyyyyyyyy :)))))))) Beni çağlayan adliyesinde yargılatıp içeri attıracakmışşş.Yalnız bundan önce kim olduğumu bi araştır.Böyle tehditlere devam edersen tarif ettiğin adrese ayvalıktan çok daha kısa süre içinde varabileceğini garanti edebilirim mustafa bey...Ama benim amacım bişey denemekti aslında.Benim paylaştığım şeylere ihtiyacınız var zira bu forumda paylaşılan şeylerin yarısında benim izim ve imzam var.Çok sık kimler online bölümüne bakıyorum abartısız forumdakilerin yarısı benim açtığım konuları okuyorlar..Silemezsiniz işte silemezsiniz... :))))))))))))))))))))))))))))))

cemozen

Üye
Yeni Üye
Kendin söyledin ya, "gık bile diyemeden onca üyeyi banladık" diye.

phi

Felsefe.net
Yeni Üye
Madem o kadar merak ettin aciklayayim 2.345 uyemiz icerisinden bugune kadar 10 kullanicimiz banlanmistir. Sayisal olarak 13 gozuksede 4 tane uye ismi ayni kisi oldugundan kaynaklidir. Bu 10 kullanici icerisinde 1 kullanicimiz ile kisisel davam hala surmektedir. Kendisinin hakkimda kullanmis oldugu hakaretten oturu. Yani bu isler gik ile gak ile kemalistlikle onla bunla olmuyor bilgin de olsun. Mavimor'un oradaki gik benzetmesi yeri geldi cok kati olduk sorun cikartana savunma izni bile vermeden uzaklastirdik anlami tasimaktadir. Bu sana idi cemozen.

ufuk8307 senin ile daha once de boyle bir durum yasadik dua et o sira birsey yapmadim kaldi ki yapmaya engel olan kiside mavimor'dur. Ama bu sefer kisisel hakaret foruma saldiri yada genel anlamda bilisim suclar kapsaminda isleyecegin herhangi bir davranisinda suc duyurusunda bulunacagim bilgin olsun. Kisisel elestirim ise paylasimlarinin %70 i sacma sapan seyler zaten. Butun bayan profillerine girip cikmandan ona buna is atmaya calismandan da felsefeye olan merakini cok iyi gordum. Sitenin populeritesi icin senin paylastiklarini tutuyoruz falan diye dusunuyorsan yaniliyorsun silmeme sebebimiz tamamiyle forumdaki paylasimlarin gidisatini bozdugu icindir. Daha once boyle bir hata yaptim bu yuzden biliyorum. Ayrica benim kim oldugumu biliyor musun ediyor musun gibi cumleler kurdugun platforma ve kisilere dikkat etmeni tavsiye ederim.

cemozen

Üye
Yeni Üye
Bu işlerde bıdı bıdı edildi diye kimse ikna olmaz. Açarsın bir alt-forum "ceza alan üyeler" diye. Alıntılarla gösterirsin gerekçelerini olur biter. Bak 10 tane üyeyi susturmuşsun yaz madem hepsini.

phi

Felsefe.net
Yeni Üye
Bu işlerde bıdı bıdı edildi diye kimse ikna olmaz. Açarsın bir alt-forum "ceza alan üyeler" diye. Alıntılarla gösterirsin gerekçelerini olur biter. Bak 10 tane üyeyi susturmuşsun yaz madem hepsini.

Oyle bir alt forumumuz var zaten. Sadece bazi kullanicilarimiz goremiyor. Kaldi ki forumda olan biten herseyden seni haberdar etme durumumuz da yok. Sanki zorunluymusuz gibi. Kimlerle ozel mesajlasiyorum onlarida alt forum acip paylasayim istersen?

cemozen

Üye
Yeni Üye
Yok o benim ilgi alanıma girmiyor, kiminle mesajlaşırsan mesajlaş tın. Ama 10 tane üyeyi hangi gerekçelerle banladığını sadece benim değil tüm üyelerin öğrenmeye hakkı var diye düşünüyorum.

phi

Felsefe.net
Yeni Üye
Her zaman dogru mu dusunursun?

cemozen

Üye
Yeni Üye
Laf ola beri gele....

Bu kadar mı zorlanıyorsun hakikaten şu söylenen basit şeyi anlarken?

Feylesof TeCe

Filozof
Yeni Üye
Laf ola beri gele....

cemozen siteye neredeyse 5 aydır üyesin ve senle hiçbir zaman muhattap olmadım. Siyasi yazdın, siyasi içerikli mizah ürünleri paylaştım ama her mesajının teması "Kemalist" her sözün kemalist, kemalist... Herkes .....ist olabilir, bu komünist de olur, faşist de olur, anarşist de olur. Burası özgür bir ülke ama sen böyle sen şusun, busun dersen bölücü olursun. Sakin ol, nefes al gel.

cemozen

Üye
Yeni Üye
Dedim ya bıdı bıdıyla gemi yürümüyor. Yazarsın 10 tane üyeyi, ceza verdiğin gerekçeli mesajları alıntılayıp neden susturmuşsun gösteririsin kabak gibi, itham altında kalmaktan da kurtulursun. Bu kadar basit. Sulandırmaya kalkmanın alemi yok.

phi

Felsefe.net
Yeni Üye
Laf ola beri gele....

Evet cok zorlaniyorum nasil zorlaniyorum anlatamam sana. Nasil bir gafa dustumde sana 10 tane uyemiz banli dedim. Nasil simdi hesabini sana verecegim? Nasil olurda merakini gideririm diye inan cok zorlaniyorum.

Tüm sayfalar yüklendi.
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sidebar Kapat/Aç