Bırakıyorum!!

Konu İstatistikleri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Felsefe.Net Arşiv kategorisinde ufuk8307 tarafından oluşturulan Bırakıyorum!! başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,687 kez görüntülenmiş, 27 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Felsefe.Net Arşiv
Konu Başlığı Bırakıyorum!!
Konbuyu başlatan ufuk8307
Başlangıç tarihi
Cevaplar

Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan mavimor
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

cemozen

Üye
Yeni Üye
Belli. Da beni zorlama. Yani anlayacağın bana 40 kere aynı şeyi yazdırma. Ve yine yani hiç olmazsa bunu bir kerede anla.

phi

Felsefe.net
Yeni Üye
Tamam abi ozur dilerim bir daha olmayacak soz.

iuflsfozkn

Düşünür Üye
Yeni Üye
cemozen siteye neredeyse 5 aydır üyesin ve senle hiçbir zaman muhattap olmadım. Siyasi yazdın, siyasi içerikli mizah ürünleri paylaştım ama her mesajının teması "Kemalist" her sözün kemalist, kemalist... Herkes .....ist olabilir, bu komünist de olur, faşist de olur, anarşist de olur. Burası özgür bir ülke ama sen böyle sen şusun, busun dersen bölücü olursun. Sakin ol, nefes al gel.

Konuyu iyi ozetlemissin son kısımına katıldığım icin teşekkür ettim
Cem in mesajlarını bilmiyorum fakat son kısım gayet makul bir istek ve doğru bir istek .

kestanmis

Üye
Yeni Üye
cemozen'i tanımıyorum pek. Kemalistlere nasıl yaklaştığınız konusunda da hiç bilgim yok. Onlara hiç girmeden sadece cemozen'in isteğinde haklı olduğunu düşünüyorum. Geçmişte yasaklanan 10 üye hesabı ile detaylı bir rapor isteyemeyiz tabi ki ama en azından bundan sonra yasaklanan üye hesapları ile ilgili herkesin görebileceği bir forum açılabilir. Bence zararından çok yararı olacaktır.

mavimor

Kahin
Yeni Üye
Şu an Türkiye'nin en çok entry girilen sitesi ekşi sözlük.. bilir misin cemozen? Adamlar 10 senelik yazarı(10 bin entry yazmış adamları) bir hakaretten dolayı siteden siliyorlar tüm yazdıkları ile birlikte. Bunu da bir yere not etmiyorlar. Adamın itiraz hakkı bile olmuyor. Sonuçta kimseye hesap vermek zorunda değiliz site yöneticileri olarak. Ha beğenirsin forumu kalırsın, yazmaya devam edersin. Beğenmessin gidersin. Bizim kurallarımız budur. Sana hesap vermek zorunda da değil hiç bir kimse.

Burada dikkat ederseniz huzurlu bir ortam için elimizden geleni yapıyoruz, küfüre, argoya, geyik muhabbetlerine ve sokak ağzına müsade etmiyoruz. Dünya kadar banner değişim teklifi alıyoruz, reklam teklifi alıyoruz. Google reklam hesabımız var. Ama bunu siteye entegre etmiyoruz... Neden? Ticari kaygımız yok, hobi olsun diye bu işi yapıyoruz. Sonuçta siteye para verip üye olduğun gün bunları sorgulama hakkın olur belki. Ama o gün bugün değil arkadaşım..

Konu kilitlidir. Uzatmayın sayın admin ve mod arkadaşlar!

mavimor

Kahin
Yeni Üye
Paw, Bu isteğin gereksiz böyle muhabbetleri beraberinde doğrurur başka bir yararı olmaz. Konu ile alakalı kişiye zaten uyarı yapıyoruz. Mesajla ya da en son girdiği konu altında bilgilendirmesini yapıyoruz.

Genel kurallarımız zaten forum içerisinde mevcut. Bu kuralların dışında kimseyi banlamıyoruz. Siteye üye olurken de bu kuralları kabul ederek üye oluyorsunuz.

Bilginize..

mavimor

Kahin
Yeni Üye
ufuk8307'nin 289 msj'dan 232 tanesini silinmiştir. Geriye kalanlar forum akışını bozacağından kalacaktır.

mavimor

Kahin
Yeni Üye
Bu arkadaş JIM MORRISON nickiyle geri gelmiş ve absurd seyler yazıp tekrar ban yemiştir. Kendisi klinik bir vaka kanımca. Bırakıyorum diyen adam bırakır gider!

Tüm sayfalar yüklendi.
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sidebar Kapat/Aç

Yeni Mesajlar