Bilgisayar sorunlarından mikrofon skype

Konu İstatistikleri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Felsefe.Net Arşiv kategorisinde flzf tarafından oluşturulan Bilgisayar sorunlarından mikrofon skype başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,740 kez görüntülenmiş, 4 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Felsefe.Net Arşiv
Konu Başlığı Bilgisayar sorunlarından mikrofon skype
Konbuyu başlatan flzf
Başlangıç tarihi
Cevaplar

Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan flzf

flzf

Filozof
Yeni Üye
Teknik tecrübe ve bilgisi yüksek arkadaşlar benim şöyle bir problemim var

Wepcam mikrofonumu win 7 de görüyorum ses kaydedici çalışıyor fakat skypede göremiyorum sorun ne olabilir ?

Varsayılan olarak ayarlı mikrofon skype ayarlar penceresinde göüzküyor seçiyorumda ama ses gitmiyor. Skype ses ölçerinde ses alçalıp yükselmiyo.

Elektronik Mühendisi

Felsefe.net
Yeni Üye
Denetim masasına girip mikrofonu görebiliyor musun. Orada dinle ve bu aygıtı dinle butonunu kullanabilirsin.

Ben de benzer sorun vardı, ses sorunu yani. Denetim masasına girip, oradan dinle, bu aygıtı dinleye ulaşıp seçtim.Şimdi sorunum yok

flzf

Filozof
Yeni Üye
Denetim masasına girip mikrofonu görebiliyor musun. Orada dinle ve bu aygıtı dinle butonunu kullanabilirsin.

Ben de benzer sorun vardı, ses sorunu yani. Denetim masasına girip, oradan dinle, bu aygıtı dinleye ulaşıp seçtim.Şimdi sorunum yok

Aygıtı dinledim fakat aygıtı dinlerken diğer uygulamalar zaten mikrofonu kullanamıyor. Program yükle kaldır muhtemelen driverın ayarını değiştirdim güncel diyor fakat birşeylerde hata var ses kaydedici mikrofonu görüyor çalıştırıyor fakat skype görmüyor daha doğrusu görüyor çalıştırmıyor.

flzf

Filozof
Yeni Üye
ondan önce flycamm epoccam diye s60 v5 telefon sistemlerini kamera ve mikrofona dönüştüren uygulamalar yüklüydü onları kaldırdım hatta aygıt yöneticisinden bile kaldırdım bu hale geldi.

flzf

Filozof
Yeni Üye
Sırf bu sorun yüzünden format atıcam o zaman belki düzelir.

Tüm sayfalar yüklendi.
Sidebar Kapat/Aç