Bilgi Almak İstiyorum Lütfen Yardım ?

Konu İstatistikleri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Felsefe.Net Arşiv kategorisinde Punisher tarafından oluşturulan Bilgi Almak İstiyorum Lütfen Yardım ? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,317 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Felsefe.Net Arşiv
Konu Başlığı Bilgi Almak İstiyorum Lütfen Yardım ?
Konbuyu başlatan Punisher
Başlangıç tarihi
Cevaplar

Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan criminal

Punisher

Felsefe.net
Yeni Üye
Üniversite ek kontenjandan Anadolu ünv. açık öğretim Felsefeyi kazandım ve Felsefeyi gerçekten canı gönülden okumak istiyorum bu 4 yıllık açık öğretimi bitirdikten sonra kpss 'de kaç puanla devlet atamamı yapacak ve bitirdiğimde gerçekten bir meslek sahibi veya atanabilecekmiyim bana bu açık öğretim hakkında bilgi vermenizi istiyorum Felsefe.net ailesi şimdiden teşekkürler.

criminal

Felsefe.net
Yeni Üye
açık öğretim böllümünden mezun olan bi aday kpss de en az 90 ve üstü almalı ki ataması gelebilsin...ataması gelmese dahi sözleşmeli olarak görev yapabilir...yani normal olarak örgün eğitim gören diğer adaylarla eşit durumdasın ataman kpss puanına göre yapılacak...iş bulma konusuna gelince de kpss de 90 ve üstü çıkarırsan mutlaka ataman gelir ve göreve başlarsın...herşey gönlünce olması dileğiyle esenlik içinde kal...

Tüm sayfalar yüklendi.
Sidebar Kapat/Aç