bildiri yazmak istiyorum nerden başlamalıyım?

Konu İstatistikleri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Etkinlikler kategorisinde fef elif tarafından oluşturulan bildiri yazmak istiyorum nerden başlamalıyım? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,981 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Etkinlikler
Konu Başlığı bildiri yazmak istiyorum nerden başlamalıyım?
Konbuyu başlatan fef elif
Başlangıç tarihi
Cevaplar

Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sokrats

fef elif

Felsefe.net
Yeni Üye
belki duymuşsunuzdur, Sakarya Üniversitesinde 12.sinin düzenlendiği tüföb kongresi vardı. çok mükemmel bildiriler,tartışmalar,arkadaş lık ortamı oldu. 35 üniversiteden gelen yaklaşık 600 kişilik bir gruptu bu. yapılan bildirimlere o kadar özendim ki size anlatamam. seneye 13.sü mardinde düzenlenicek ve bende burda bildiri yayınlamak istiyorum ama nasıl olucağına dair hiç bir fikrim yok. siz değerli arkadaşlarımın görüşlerine başvurmak istedim. beni cevapsız bırakmazsanız çok memnun olurum

E32

Felsefe.net
Yeni Üye
Cahilliğime verin.Bildiri derken?

fef elif

Felsefe.net
Yeni Üye
makale tarzı düşünelim,bi konuyu belirli temellere dayandırıp geniş çaplı ele almak gibi...

E32

Felsefe.net
Yeni Üye
Ben biraz araştırdım ama bulamadım.Bu bildirileri falan nereden okuyabiliriz.Hem bir fikirde verebilir.

fides

Kahin
Yeni Üye
Açıkçası anlamadım ben de . Bildirimden kastınız "manifesto" gibi bir şey mi?
Konu ne ayrıca?

E32

Felsefe.net
Yeni Üye
Kusura bakmayın, şimdi aklıma geldi.Ben belki 'kaos' hakkında birşeyler yazardım.Hani bazı flimlerden falan bilirsiniz.Savaş çıkar, bir şey olur, ortama bir kaos durumj egemen olur.İnsanlar canlarının derdine düşer.
Bu durum benim acayip ilgimi çekiyor açıkcası.Şöyle enine-boyuna araştırmak istiyorum ben.Derinine inerek.

Acaba sizin de ilginizi çeker mi bu konu?

fef elif

Felsefe.net
Yeni Üye
kusura bakmayın ben çok sık giremiyorum. Ama kaos konusu gerçekten dikkat çekici ve birçok konuya da uyarlanabilir. yardımlarınız için teşekkür ederim

Sokrats

Felsefe.net
Yeni Üye
Kaos güzel bir fikir.
Benim ilgimi çeken konu ise; subliminal mesajlar, 12. kareler, reklamlarla ya da hipnozla beyne aktarılan mesajlar ve beyin kontrolü. Belki bir yardımı olur, bildirini yazmanda.

Tüm sayfalar yüklendi.
Sidebar Kapat/Aç

Yeni Mesajlar