Neler yeni

Belleksel Tektonik Hareketlerimin*Sosyal Dünyanın Fay Hatları Üzerindeki* Artçı Sallantıları Ve Düşünsel Depremleri Üzerine –

Katılım
27 May 2019
Mesajlar
34
Puanları
8
Hemen hemen etrafta ansızın - etrafsızca gelişip serpilen-olan şeyler üzerine düşülen stabil dipnotlara dair yaratılan algı karmaşasına ve bilgi astigmatlıklarına karşı kuşatıcı bir ifade oluşturmanın öngörülebilir yolu- varolanın ötesindeki boyutu algılamak ve olanla varolan arasındaki ince ayrıntıya yuvalanmış beyinciklerin nüfuz ettiği alanlara kuşbakışı adım atmakla mümkündür.
Halbuki insanlar topluca düşünürler, düşüncesizliklerinde dahi topluca tanımlanabilen gafletler alemlerinin içerisindedirler- topluca iman veyahut imansızlık ederler, yerler içerler, gezinirler, tüm bunların yanı sıra lügatlarında mümkün olmayan bir dünyanın da bilincindedirler de hani..
‘’kararlarını baskın gelen kararların muhteviyatına göre’’ alırlar. Suçlandırıldıklarının, mükafatlandırıldıklarının mübaşirleri de olabilirler bu insanlar.!
Bilançosu önceden oluşturulmuş iddiaları ile, ekspertizini hazırladıkları öndeyileriyle kenara çekilip esaret içindeki benliklerine ovuşturdukları beklentileriyle avunur-oyalanırlar belli belirsiz bir şekilde. Sindirim sistemlerinden yoksun, öğütülmemiş dünyalarına dair dillerinde gevişlerini getirirler de, bir tıkı-nırlar bir tıka-nırlar boyuna !
Söylemlerinin ardında kalan yaşantılarında hiçbir feyz alınabilecek bir bulgu dahi yoktur.!

Afiyet Olsun Yine Bekleriz !
 
Son düzenleme: